Marimex | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek za nejlepší ceny!

Marimex.cz

Marimex.cz je známý a ověřený prodejce bazénů, saun, trampolín, nafukovacího nábytku a dalšího příslušenství. Na trhu firma funguje již několik let a zaměstnává téměř 100 zaměstnanců. Kariéru je v Marimex.cz možné vybudovat na různých pozicích a zaměstnancům jsou poskytovány zajímavé benefity.

Hodnocení Marimex.cz

Přidat hodnocení

Historie firmy

Společnost Marimex.cz má již téměř třicetiletou tradici působení na trhu. Od svých začátků se firma drží původního záměru, a to soustředit se kromě poskytování kvalitních služeb a prodeje výrobků také na zdokonalování a vývoj nových technologií. Firma Marimex.cz neustále vyvíjí nové technologické postupy a zařízení, aby zákazníkům poskytovala ty nejlepší a nejmodernější produkty i služby. Hlavní sídlo firmy bylo vybudováno v Praze, kde se také nachází showroom pro zákazníky. Velikostí se Marimex.cz showroom řadí mezi největší v Evropě a může zákazníkům poskytnout výběr ze stovek různých produktů od Marimex.cz.

Nabídka obchodu Marimex.cz

Sortiment obchodu Marimex.cz je velmi široký. Čítá stovky produktů, mezi něž patří bazény, bazénové příslušenství i náhradní díly, finské sauny i infrasauny, trampolíny včetně příslušenství, bazénové chemie a další přípravky na ošetření různých zařízení, dětské hračky a hrací sestavy a nafukovací nábytek.

Marimex.cz kariéra

Práce v Marimex.cz je příležitostí, jak získat zaměstnání v zavedené stabilní firmě s dlouholetou tradicí na trhu. Marimex.cz je předním odborníkem ve svém oboru a zaměstnává téměř 100 zaměstnanců na různých pracovních pozicích.

Zájemce o práci se v Marimex.cz může přihlásit například na pozici ředitele logistiky a provozu, referenta dopravy, produktového manažera, manažera pro interní a direct marketing, referenta servisního oddělení nebo servisního technika. Výběr volných míst v Marimex.cz je široký a většina pozic vyžaduje odborné vzdělání či praxi.

Marimex.cz kontakty

Společnost Marimex.cz je možné kontaktovat na zákaznické lince, která je k dispozici pod číslem 261 222 111 nebo na e-mailu zakaznickecentrum@Marimex.cz. Provozní doba zákaznického centra je každý všední den od 9 do 17 hodin. V případě zájmu o kariéru je možné kontaktovat přímo oddělení HR, a to na e-mailu ashby@Marimex.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Libušská 221/264a, 14200 Praha 4

IČ:

64942422

Založení / Zapsání do OR*:

5. 1. 1996

Právní forma:

s.r.o.