Spořicí účet KB Bonus | VímVíc.cz

Spořicí účet KB Bonus

Komerční banka nabízí na spořicím účtu KB Bonus bonusovou úrokovou sazbu až 5 % p.a. Komerční banka garantuje výši bonusové sazby na celé kalendářní pololetí.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 5 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Základní úroková sazba + bonusy:
  • Od 0 Kč do 200.000 Kč – 5 %
  • Od 200.001 Kč do 30.000.000 Kč – 0,03 %
  • Od 30.000.001 Kč – 0,02 %

Další informace:

Peníze ze spořicího účtu KB jsou kdykoliv k dispozici

Vklad je ze zákona pojištěný

Bonusový úrok se připisuje pololetně

Kombinací spoření a investování je možné dosáhnout na vyšší úrok

Podmínky spořícího účtu:

  • Věk 18 let
  • Běžný účet u KB
  • 2 doklady totožnosti

Spořicí účet KB Bonus a úroková sazba

Spořicí účet KB Bonus nabízí bonusovou úrokovou sazbu ve výši 5 % p.a. KB spořící účet Bonus je úročený základní úrokovou sazbou ve výši 2 % p.a. Bonus se skládá z fixního bonusu 1,5 % p. a. a nově i z bonusu za pravidelné investice 1,5 % p. a. pokud v každém měsíci bonusovacího období klient investuje alespoň 1.500 Kč do vybraných investičních produktů. Peníze vložené do investic se zhodnocují podle situace na trhu. Bonusový úrok je u spoření KB banky připisován pololetně, základní úrok čtvrtletně.

Peníze jsou vždy k dispozici bez výpovědní lhůty. Není-li si klient jistý s výběrem vhodného spořicího produktu, měl by využít online spořící účty srovnání. Výši bonusové sazby na spořícím účtu KB banky garantuje banka na celé kalendářní pololetí. Bonusový úrok je vyplácen vždy na daný spořicí účet KB v období mezi 1. a 15. dnem následujícím po skončení bonusovacího období, tj. vždy v lednu a v červenci. Spořicí účet KB musí být v době výplaty aktivní, aby bylo možné vyplatit na něj Bonus. Bonusovací období je kalendářní půlrok.

Jak založit spořicí účet KB Bonus

Spořicí účet KB Bonus může klient sjednat na Komerční banka pobočce nebo telefonicky na KB infolince. Nejdříve klient vyplní formulář, ihned jak to bude možné jej bude kontaktovat bankéř Komerční banky pro bližší upřesnění požadavku a smlouva bude následně dokončena na Komerční banka pobočce.

Pro telefonické založení Komerční banky spořícího účtu Bonus stačí zadat telefonní číslo a později bude telefonní bankéř kontaktovat klienta zpět. Pro založení spořícího účtu Komerční banky stačí věk 18 let, běžný účet u KB banky a doložení dvou dokladů totožnosti. Pokud si klient není jistý s výběrem spořicího produktu, měl by využít spořící účty srovnání.

Další oblíbené produkty od Komerční banky jsou například KB studentský účet G2 nebo KB půjčka. KB studentský účet G2 je možné založit od 15 let. Půjčka KB je bez poplatků až do výše 2.500.000 Kč. KB půjčka nabízí úrok od 6,9 % p.a.

Jaké výhody přináší Komerční banka spořící účet Bonus

Komerční banka spořící účet Bonus poskytuje peníze kdykoliv k dispozici tak, aby s nimi mohl klient nakládat podle svých potřeb. Vedení spořícího účtu Komerční banky je zcela zdarma. Vklad na spořicím účtu KB Bonus je ze zákona pojištěný, proto se klient nemusí bát, že by přišel o své úspory. Díky KB internetovému bankovnictví MojeBanka a Mobilní banka získá jasný přehled o svých úsporách. Díky kombinaci KB spoření a investování dosáhne klient na vyšší úrok, než kdyby jen spořil.

Když klient se spořením zároveň pravidelně investuje alespoň 1.500 Kč měsíčně, získá navíc bonus 1,5 % p. a. Další výhodou u spořícího účtu KB Bonus je fixní bonusová úroková sazba 1,50 %. Komerční banka spořicí účet musí být v době výplaty aktivní, aby bylo možné na něj Bonus vyplatit. Peníze jsou vždy k dispozici bez výpovědní lhůty.

Další druhy spoření u Komerční banky

Komerční banka nabízí další druhy spoření. Je to termínovaný účet Bonus Invest, termínované účty, konto Bonus, spořicí účet Junior a termínovaný vklad s individuální sazbou. Termínovaný účet Bonus Invest nabízí akční úrokovou sazbu až 6 % ročně. Minimální výše vkladu je 5.000 Kč. Termínované účty mají také minimální výši vkladu 5.000 Kč a jsou úročené úrokem 5,5 %. Klient si může uložit peníze až na 1 rok.

Spořicí účet Junior má výhodnější sazbu ve výši 4 % p.a. do výše vkladu 100.000 Kč. Vedení účtu a příchozí úhrady jsou zdarma. Vklad je na spořicím účtu ze zákona pojištěný. Spoření Junior poskytuje klientovi a jeho dítěti do 6 let KB internetové bankovnictví. Termínovaný vklad s individuálním sazbou je výhodné zhodnocení za příznivých podmínek s fixní úrokovou sazbou. Produkt je určený pro obchody od 5 milionů Kč.

Historie Komerční banky

V roce 1990 se začala psát historie Komerční banky, kdy vznikla vyčleněním obchodní činnosti z bývalé Státní banky československé na území České republiky. Banka se stala 7× bankou roku a získala mnohá ocenění za své produkty. Komerční banka má po České republice 216 poboček a přes 840 bankomatů. Banka nabízí běžné účty, studentské účty, dětské účty, platební karty, půjčky, hypotéky, KB spoření, investice, pojištění a služby pro podnikatele a firmy. Webová stránka Komerční banky je www.kb.cz.

Komerční banka má v České republice přes 1,5 milionu klientů. Komerční banka je mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Komerční banka a Moneta Money Bank nově sdílejí své bankomatové sítě na území České republiky. Obě dvě banky tím zlepšují dostupnost hotovostních služeb pro klienty obou bank a současně podporují své aktivity v zájmu udržitelného rozvoje.

Komerční banka kontakt

Komerční banka kontakt je dostupný na KB infolince na čísle 800 521 521 a pro volání ze zahraničí na čísle +420 955 559 550. Obě dvě linky jsou dostupné ve všední dny od 7 do 22 hodin a o víkendech od 8 do 22 hodin. Pro krádež či ztrátu karty mohou klienti využít non stop telefonu +420 955 512 230. Zablokování karty může za klienta provést i jiná osoba. E-mailová adresa je mojebanka@kb.cz a ID datové schránky je 4ktes4w. Sídlo centrály banky se nachází na adrese Na Příkopě 33, 114 07 Praha 1, P.O. BOX 839. IČ je 45317054.