Imperial Tobacco - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Imperial Tobacco

Imperial Tobacco patří mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu. Zde působí již více než 25 let. Jako součást mezinárodní skupiny Imperial Brands PLC zaměstnávající více než 30 000 zaměstnanců ve 160 zemích světa usiluje o poskytování co nejvyšší kvality výrobků zákazníkům. Do portfolia jejich značek patří mimo jiné cigarety Davidoff, West, P&S nebo Gauloises Blondes. Centrála společnosti sídlí v Praze na Smíchově, přičemž lokální zastoupení je rozmístěno po celé republice. O péči a přístupu k zaměstnancům svědčí i ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic, jehož je držitelem.

Hodnocení Imperial Tobacco

Přidat hodnocení

Historie firmy

Od začátku existence Imperial Tobbaco Company v roce 1901 se odehrály dramatické změny v technologii a obchodu. Během těchto let zažila firma mnoho fúzí, rozšíření nebo také akvizic. Ze začátku 20. století vyčlenila společnost American Tobacco v čele s Jamesem Buchananem Dukem 30 milionů dolarů na nákup britských tabákových firem. Poté vznikla v prosinci 1901 společnost The Imperial Tobacco Company Limited. Podrobnou historii založení této společnosti najdete na oficiálních stránkách.

Na konci 1. světové války začala firma prozkoumávat volná místa v oblasti práce a to konkrétně u firem Robert Fletcher & Son a Ashton Containers k výrobě papíru na cigarety. Postupně získala Imperial Tobacco minimálně podíly v několika dalších firmách v oboru. Od roku 1960 se společnost začala přesouvat od tabákového průmyslu do potravinářské, nápojové a rekreační oblasti. Roku 1967 dosáhla Imperial Tobacco své největší akvizice a to firmy HP Sauce Group.

V roce 1990 měla společnost za hlavní strategii učinit Imperial Tobacco za nejvýkonnějšího výrobce tabáku v Evropě. Na splnění tohoto nelehkého úkolu bylo vynaloženo neuvěřitelných 40 milionů liber. V roce 1998 koupila slavnou nizozemskou společnost Douwe Egberts spolu se známými značkami Drum a Van Nelle. V dalších letech obchodovala Imperial Tobacco s velkými a významnými společnostmi a proto má dnes Imperial Tobacco velké místo na trhu práce s tabákovými výrobky.

Kariéra v Imperial Tobacco

Máte zájem budovat si kariéru v Imperial Tobacco v oblasti obchodování s tabákovými výrobky? V Imperial Tobacco vědí, že spokojenost zaměstnanců je jeden z hlavních faktorů dobře odvedené práce, proto Imperial Tobacco o svou "posádku" dobře pečuje. Tím si pravidelně zajišťuje nízkou fluktuaci zaměstnanců. Získáním práce u Imperial Tobacco si zabezpečíte neocenitelné zkušenosti, které vám společnost přinese. Pokud jste ambiciózní, rádi překonáváte své hranice a vyhledáváte nové výzvy, najděte si volná místa a vyberte si to pravé u Imperial Tobacco.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Radlická 3201/14, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

43005012

Založení / Zapsání do OR*:

1. 11. 1991

Právní forma:

s.r.o.