GECO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

GECO

Společnost GECO je prodejce a distributor tabáku, loterijních výrobků, tisku a telefonních karet. Podle tržeb je to největší obchodní firma v České republice. GECO se věnuje velkoobchodní i maloobchodní síti prodejen GECO tabák - tisk. V České republice dokáže pokrýt celý trh práce s tabákovými produkty a dokonce svou kariéru GECO rozšířil s úspěchem i na Slovensko a do Německa. Aktuálně hledá nové zaměstnance na volná místa a pokud by vás zajímala práce pro GECO, rozhodně si přečtěte více!

Hodnocení GECO

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti GECO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kolektiv

Negativa firmy:

Absence empatie a lidskosti. Arogance ze strany vedení a to že bylo vedoucí prodejny vyčítáno, že se k prodavačkám chová málo tvrdě a povýšeně. Směny rozložené ne na 12ctihod, ale např 11 a čtvrt tím vzniká denně deficit, který musíte doplnit ve dnech kdy máte mít volno a vlastně jste pak v práci téměř nonstop. Místo krátký dlouhý týden jedete jen dlouhý. Tělo vám to časem spočítá protože práce je celý den v stoje a nemáte za celý den čas a ani kde si trochu odpočinout. Plnění nesmyslných cílů, kdy už předem víte že se nedají splnit ( na malém městě chodí denně ti samí zákazníci) na konci měsíce je vám sděleno že jste neschopní a do odvolání přicházíte o odměny. Takže na vždy, protože nemáte šanci plnit cíle střílené od boku a takovým systémem aby se plnit nedaly. Ještě zásadní postřeh, čím větší frontu máte tím míň prostoru na prodeje a nabídky takže se vám zvětšuje podíl nechtěného prodeje proti chtěnému a vaše odměny mizí v dáli i když makáte až se z vás kouří ?Takže milé Geco, taková pěkná práce by to byla nebýt nelidského přístupu, ale to vy v Gecu víte že? A střídání zaměstnanců příliš nevadí, možná je to splněný účel. Škoda! Tolik šikovných prodavaček odešlo, psychicky i fyzicky rozložených. Tak aby to věděly i ty které by se rozhodovaly pro tuhle práci.

před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na pracovní smlouvu, do roku 2024.
Pozitiva firmy:

Pomalu žádné

Negativa firmy:

Sliby,že vše naučí,pak se mi pomalu nikdo nevěnoval,učila jsem se spíš sama.Místo se věnování prodeji,musíte stále přemýšlet co máte nabízet aby jste si vyďělali.Dále hodně dalších úkonů,netýkajici se vůbec prodeje.Neda se mluvit ani o prodeji,spíš vnucování zboží,kterě si vymyslí,že je nutno prodat.

před 11 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Netuším

Negativa firmy:

Neustálé změny směn, doplácení že se něco ztrací, kolektiv nedůvěryhodný.. Šílený rok u nich.

před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Zástupce prodavačka – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek více než 10 let, do roku 2011.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

V časná výplata. Benefity které nemáte ani včas vybrat .

Negativa firmy:

Dobrý den, jednání se zaměstnanci je jak kusem hadru , který vyperete , roztrháte a vyhodíte , kdy se Vám zachce . Zaškolujete a zaškolujete - nikdo ten nátlak který je velký nevydrží.. Zjistíte po tolika letech , že vlastní nic neumíte . Chodíte do práce jak potřebují a žádný rodinný a soukromý život není.

Doporučení pro management firmy:

Ubrat na plynu a uvědomit si ,že díky nám mají výplatu .

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (43)

Hlavní oblast působení

V současné době GECO provozuje 9 velkoobchodních poboček a více než 280 maloobchodních prodejen, které se nachází v hypermarketech po celé České republice. Veškerou svou práci GECO řídí ze sídla firmy v Praze 8 a jejich distribuční centra fungují v Ústí nad Labem, Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové a v Karlových Varech. Společnost GECO najdete i na Slovensku, kde se dnes nachází přes 40 poboček, jež jsou umístěny v obchodních centrech. GECO volná místa nabízí také v sousedním Německu, v němž otevřeli už kolem 110 maloobchodních prodejen a jejich centrála se nachází ve městě Zittau.

Říká se o GECO

V hodnocení GECO jako zaměstnavatele uspěla firma u svých bývalých i stálých pracovníků díky zajímavým a lákavým benefitům, které si pro ně připravila. Těšit se můžete na prodejní odměny, pravidelné mzdy, stravenky nebo i na příplatky za svátky a víkendy. Nováčci nemusí mít strach, neboť budou důkladně proškolení a na pracovišti panuje příjemná atmosféra. Práce v GECO je vhodná také pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru a získat nové zkušenosti po boku šikovných kolegů.

GECO automaty, výhody a benefity

Práce GECO se neorientuje jen na maloobchodní a velkoobchodní prodej, ale dokonce patří k dovozcům španělských automatů cigaret, které je možné umístit například do restaurace, baru nebo hotelu. GECO se hodně věnuje jak svým zaměstnancům, tak i svým zákazníkům, pro něž připravila společnost řadu výhod. Patří mezi ně GECO karta nebo iBod a mají možnost se zapojit do hry kapitána GECO a hrát o zajímavé ceny.

Historie firmy

Minulost této firmy sahá do 90. let 20. století. Společnost GECO byla založena v dubnu roku 1991. Na vzniku společnosti GECO se podíleli pánové Petr Poláček, Karel Křivaň, Miroslav Raška, Martin Ulčák a Marcel Čižmár. O čtyři roky později byla firma převedena na akciovou společnost GECO.

Tři roky za sebou, v roce 2014, 2015, 2016, získala firma GECO globální ocenění Superbrands za výborné postavení obchodní značky na českém trhu. Jako další z vícero úspěchů slavila společnost titul Czech Stability Award AAA, který vypovídá o firemní stabilitě. GECO patří také do žebříčku Czech Top 100.

Kariéra v GECO

Firma GECO je významným českým zaměstnavatelem na trhu práce. Kariéru v GECO buduje necelých 2 000 zaměstnanců. O své lidi se firma snaží pečovat a váží si jich, proto u nich dostanete vždy výplatu včas. Práce v GECO obsahuje samozřejmě i produktová školení, díky němuž pracovníci získají o výrobcích podrobnější znalosti. Hledají jak lidi s praxí, tak i absolventy, kteří tak mohou nastartovat svoji kariéru v GECO. Jaká volná místa má GECO k dispozici? Od technika, skladníka až po účetní nebo také obchodního zástupce. Stačí si vybrat z volných míst, poslat svůj životopis a můžete tím nastartovat svou třeba vysněnou kariéru v GECO.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Čimickým hájem 190/11, 181 00 Praha - Bohnice

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

63080737

Založení / Zapsání do OR*:

31. 7. 1995

Právní forma:

a.s.