GECO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Pod Čimickým hájem 190/11, 181 00 Praha - Bohnice

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

63080737

Založení / Zapsání do OR*:

31. 7. 1995

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost GECO je prodejce a distributor tabáku, loterijních výrobků, tisku a telefonních karet. Podle tržeb je to největší obchodní firma v České republice. GECO se věnuje velkoobchodní i maloobchodní síti prodejen GECO tabák - tisk. V České republice dokáže pokrýt celý trh práce s tabákovými produkty a dokonce svou kariéru GECO rozšířil s úspěchem i na Slovensko a do Německa. Aktuálně hledá nové zaměstnance na volná místa a pokud by vás zajímala práce pro GECO, rozhodně si přečtěte více!

Hlavní oblast působení

V současné době GECO provozuje 9 velkoobchodních poboček a více než 280 maloobchodních prodejen, které se nachází v hypermarketech po celé České republice. Veškerou svou práci GECO řídí ze sídla firmy v Praze 8 a jejich distribuční centra fungují v Ústí nad Labem, Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové a v Karlových Varech. Společnost GECO najdete i na Slovensku, kde se dnes nachází přes 40 poboček, jež jsou umístěny v obchodních centrech. GECO volná místa nabízí také v sousedním Německu, v němž otevřeli už kolem 110 maloobchodních prodejen a jejich centrála se nachází ve městě Zittau.

Říká se o GECO

V hodnocení GECO jako zaměstnavatele uspěla firma u svých bývalých i stálých pracovníků díky zajímavým a lákavým benefitům, které si pro ně připravila. Těšit se můžete na prodejní odměny, pravidelné mzdy, stravenky nebo i na příplatky za svátky a víkendy. Nováčci nemusí mít strach, neboť budou důkladně proškolení a na pracovišti panuje příjemná atmosféra. Práce v GECO je vhodná také pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru a získat nové zkušenosti po boku šikovných kolegů.

GECO automaty, výhody a benefity

Práce GECO se neorientuje jen na maloobchodní a velkoobchodní prodej, ale dokonce patří k dovozcům španělských automatů cigaret, které je možné umístit například do restaurace, baru nebo hotelu. GECO se hodně věnuje jak svým zaměstnancům, tak i svým zákazníkům, pro něž připravila společnost řadu výhod. Patří mezi ně GECO karta nebo iBod a mají možnost se zapojit do hry kapitána GECO a hrát o zajímavé ceny.

Historie firmy

Minulost této firmy sahá do 90. let 20. století. Společnost GECO byla založena v dubnu roku 1991. Na vzniku společnosti GECO se podíleli pánové Petr Poláček, Karel Křivaň, Miroslav Raška, Martin Ulčák a Marcel Čižmár. O čtyři roky později byla firma převedena na akciovou společnost GECO.

Tři roky za sebou, v roce 2014, 2015, 2016, získala firma GECO globální ocenění Superbrands za výborné postavení obchodní značky na českém trhu. Jako další z vícero úspěchů slavila společnost titul Czech Stability Award AAA, který vypovídá o firemní stabilitě. GECO patří také do žebříčku Czech Top 100.

Kariéra v GECO

Firma GECO je významným českým zaměstnavatelem na trhu práce. Kariéru v GECO buduje necelých 2 000 zaměstnanců. O své lidi se firma snaží pečovat a váží si jich, proto u nich dostanete vždy výplatu včas. Práce v GECO obsahuje samozřejmě i produktová školení, díky němuž pracovníci získají o výrobcích podrobnější znalosti. Hledají jak lidi s praxí, tak i absolventy, kteří tak mohou nastartovat svoji kariéru v GECO. Jaká volná místa má GECO k dispozici? Od technika, skladníka až po účetní nebo také obchodního zástupce. Stačí si vybrat z volných míst, poslat svůj životopis a můžete tím nastartovat svou třeba vysněnou kariéru v GECO.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec - Prodavačka - zástupce vedoucí
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata včas na účtě, propracovaný systém školení včetně třídenního školení na centrále, plus já měla štěstí na normální vedoucí :) ale to je v této firmě zázrak....

Negativa firmy:

Nemohu doporučit, vydržela jsem přesně akorát zkušebku. Zezačátku slibují hory doly, jak si pěkně vyděláte až tolik a tolik... kdeže, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, asi tak. Ze začátku vás pěkně proškolí, máte 14dní na to + třídenní školení. A pak buch, tvrdá realita. Týdně xx e-mailů od oblastní ředitelky, jak neplníte vysoce nastavené prodeje, jak se nesnažíte, všude jinde to samozřejmě funguje, jak aktivně nenabízíte doutníček za 5,- a vlastně, když za tím pultem stát nechcete, tak za ním stát nemáte....Od splnění akcí se vám pak odvíjí výplata. A když se vám náhodou podaří splnit plány tak je pro jistotu na další měsíc navýší. A jako bonus vám po výpovědi ihned smažou všechny odměny na kafeterii... Závěrem? kdo nemá žaludek na "aktivní prodej" - v jejich překladu PŘEHNANÉ NUCENÍ, neustálou buzeraci, urážky od oblastní, tak se této firmě vyhněte obloukem...

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se nad vlastním koberečkem....

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek, do roku 2014.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Obcas vyplata byla dobra to je tak vsechno

Negativa firmy:

Kdyz skoncite vezmou vam vsechny penize z cafeterie Komunikace na bodu mrazu P.ucetni kdyz se ji neco nechce resit posle vam to a vyreste si papiry sami ..NEDOPORUCUJI !!!

před 6 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GECO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nastoupila jsem před třemi roky, kdy jsem z toho byla naprosto nadšená. Super kolektiv, plnili jsme plány, tudíž jsme měli krásné výplaty, ale pak po roce to šlo bohužel od 10 k 5. Nebudu vypisovat všechny negativa, hodně lidí už to sem psalo, jen jsem chtěla nejvíc podotknout, že vedení si absolutně neváží svých zaměstnanců. Problémy neřeší, nevyslechnou, nepomůžou, ale to co řeknou oni je svatý, všemu nejvíc rozumí a na prodejně všehovšudy stáli asi týden..jediné co tak přidat práci, navýšit plány, které se nedají splnit aby nemuseli vyplácet tolik odměn

před 8 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Výborný kolektiv

Negativa firmy:

kdo u nás na MOP nastoupil tak poznal jaká je ta práce a honem rychle utekl...v létě jsem měla přesčasy které údajně přehlédli takže mi je nikdo nezaplatil...kazdy den zprávy jak neprodáváme tak jak máme ale jejich plány je strašně těžké splnit a to jsme mopka kde jsme plnili každý měsíc...na větu chcete doutníček za 5 korun jsem alergická...dárky které mají být ke kartonum prostě nejsou asi si to ty nahoře rozeberou a my pak vypadame jako idioti a lidi nám nadávají jak je možné že tyhle to mají a my na začátku měsíce nemáme ani flašku...peníze? pořád říkají jak se tu da krásně vydělat když jsou dobre prodeje ale není to pravda peníze za 12cti hodinové směny a přesčasy jsou směšné...vydržela jsem u této firmy rok a díky bohu už tam nejsem...

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (29)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Tabákový průmysl Velkoobchod Prodej zboží