GECO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny přímo od výrobce koupíte zde

GECO

Společnost GECO je prodejce a distributor tabáku, loterijních výrobků, tisku a telefonních karet. Podle tržeb je to největší obchodní firma v České republice. GECO se věnuje velkoobchodní i maloobchodní síti prodejen GECO tabák - tisk. V České republice dokáže pokrýt celý trh práce s tabákovými produkty a dokonce svou kariéru GECO rozšířil s úspěchem i na Slovensko a do Německa. Aktuálně hledá nové zaměstnance na volná místa a pokud by vás zajímala práce pro GECO, rozhodně si přečtěte více!

Hodnocení GECO

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GECO na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Jak je možné ze se ve firmě chodí 2 12hodinove směny 1 den volno a jak je možné ze zaměstnanci mohou stát 18 hod na nohách

Doporučení pro management firmy:

Aby se chovaly k lidem ne jak ke zvířatům

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavačka
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Včasná výplata

Negativa firmy:

Arogantní přístup nadřízených, neustálý tlak na plnění "nesplnitelných" akcí, neustálé přesčasy, špatné ohodnocení skutečně odvedené práce, žádný soukromý život, rušení dovolených

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GECO na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Maximálně moderní prostředí

Negativa firmy:

Aktivní prodej - výplata absolutně neodpovídá slibům, zákazníci otrávení ze cpaní zboží které nechtějí, nadřízení buzerují přes maily každý den několikrát Žádné kamery - když nám na prodejně mizí kartony cigaret, není možnost se dopátrat viníka a platí všichni bez výjimky Hmotná zodpovědnost - člověk se může na hlavu stavět, platí co se ztratí

před 1,5 rokem
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Včasná výplata, benefity, ale pokud nemáte čas je využít, tak jsou k ničemu max. vybrat ve formě flexipassu a nechat se ztrátou někde vyměnit za hotovost.

Negativa firmy:

Neustále narůstající plány a zvyšují se tlak na aktivní nabídku. Pokud neustále chodí ti stejní zákazníci, tak není šance zadaný cíl splnit. Chybějící dárky k akčnímu zboží, kdy tento výpadek odnese pridavačka a to někdy hodně nelichotivě. Práce je také hodně o kolektivu, když nechce jeden zaměstnanec, tak o lepší výplatu přijde celá prodejna (nebude splněný plán). Tlak ze stany vedení na ostatní sortinent, kde není žádná odměna do výplaty. Stále více se hlídají ostatní hodnoty a navyšování nákupu. Vysoká fluktuace a dlouhotrvající náběr nových zaměstnanců, kdy ne každý vydrží zkušební dobu.... Takže neustálý koloběh výběrového řízení, zaučování, zlepšování, hlavně tím otrávený funkční zbytek kolektivu.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (39)

Hlavní oblast působení

V současné době GECO provozuje 9 velkoobchodních poboček a více než 280 maloobchodních prodejen, které se nachází v hypermarketech po celé České republice. Veškerou svou práci GECO řídí ze sídla firmy v Praze 8 a jejich distribuční centra fungují v Ústí nad Labem, Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové a v Karlových Varech. Společnost GECO najdete i na Slovensku, kde se dnes nachází přes 40 poboček, jež jsou umístěny v obchodních centrech. GECO volná místa nabízí také v sousedním Německu, v němž otevřeli už kolem 110 maloobchodních prodejen a jejich centrála se nachází ve městě Zittau.

Říká se o GECO

V hodnocení GECO jako zaměstnavatele uspěla firma u svých bývalých i stálých pracovníků díky zajímavým a lákavým benefitům, které si pro ně připravila. Těšit se můžete na prodejní odměny, pravidelné mzdy, stravenky nebo i na příplatky za svátky a víkendy. Nováčci nemusí mít strach, neboť budou důkladně proškolení a na pracovišti panuje příjemná atmosféra. Práce v GECO je vhodná také pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru a získat nové zkušenosti po boku šikovných kolegů.

GECO automaty, výhody a benefity

Práce GECO se neorientuje jen na maloobchodní a velkoobchodní prodej, ale dokonce patří k dovozcům španělských automatů cigaret, které je možné umístit například do restaurace, baru nebo hotelu. GECO se hodně věnuje jak svým zaměstnancům, tak i svým zákazníkům, pro něž připravila společnost řadu výhod. Patří mezi ně GECO karta nebo iBod a mají možnost se zapojit do hry kapitána GECO a hrát o zajímavé ceny.

Historie firmy

Minulost této firmy sahá do 90. let 20. století. Společnost GECO byla založena v dubnu roku 1991. Na vzniku společnosti GECO se podíleli pánové Petr Poláček, Karel Křivaň, Miroslav Raška, Martin Ulčák a Marcel Čižmár. O čtyři roky později byla firma převedena na akciovou společnost GECO.

Tři roky za sebou, v roce 2014, 2015, 2016, získala firma GECO globální ocenění Superbrands za výborné postavení obchodní značky na českém trhu. Jako další z vícero úspěchů slavila společnost titul Czech Stability Award AAA, který vypovídá o firemní stabilitě. GECO patří také do žebříčku Czech Top 100.

Kariéra v GECO

Firma GECO je významným českým zaměstnavatelem na trhu práce. Kariéru v GECO buduje necelých 2 000 zaměstnanců. O své lidi se firma snaží pečovat a váží si jich, proto u nich dostanete vždy výplatu včas. Práce v GECO obsahuje samozřejmě i produktová školení, díky němuž pracovníci získají o výrobcích podrobnější znalosti. Hledají jak lidi s praxí, tak i absolventy, kteří tak mohou nastartovat svoji kariéru v GECO. Jaká volná místa má GECO k dispozici? Od technika, skladníka až po účetní nebo také obchodního zástupce. Stačí si vybrat z volných míst, poslat svůj životopis a můžete tím nastartovat svou třeba vysněnou kariéru v GECO.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Čimickým hájem 190/11, 181 00 Praha - Bohnice

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

63080737

Založení / Zapsání do OR*:

31. 7. 1995

Právní forma:

a.s.