GECO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

GECO

Společnost GECO je prodejce a distributor tabáku, loterijních výrobků, tisku a telefonních karet. Podle tržeb je to největší obchodní firma v České republice. GECO se věnuje velkoobchodní i maloobchodní síti prodejen GECO tabák - tisk. V České republice dokáže pokrýt celý trh práce s tabákovými produkty a dokonce svou kariéru GECO rozšířil s úspěchem i na Slovensko a do Německa. Aktuálně hledá nové zaměstnance na volná místa a pokud by vás zajímala práce pro GECO, rozhodně si přečtěte více!

Hodnocení GECO

Přidat hodnocení
před 23 dny
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Včasná výplata, benefity, ale pokud nemáte čas je využít, tak jsou k ničemu max. vybrat ve formě flexipassu a nechat se ztrátou někde vyměnit za hotovost.

Negativa firmy:

Neustále narůstající plány a zvyšují se tlak na aktivní nabídku. Pokud neustále chodí ti stejní zákazníci, tak není šance zadaný cíl splnit. Chybějící dárky k akčnímu zboží, kdy tento výpadek odnese pridavačka a to někdy hodně nelichotivě. Práce je také hodně o kolektivu, když nechce jeden zaměstnanec, tak o lepší výplatu přijde celá prodejna (nebude splněný plán). Tlak ze stany vedení na ostatní sortinent, kde není žádná odměna do výplaty. Stále více se hlídají ostatní hodnoty a navyšování nákupu. Vysoká fluktuace a dlouhotrvající náběr nových zaměstnanců, kdy ne každý vydrží zkušební dobu.... Takže neustálý koloběh výběrového řízení, zaučování, zlepšování, hlavně tím otrávený funkční zbytek kolektivu.

před 3 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek, do roku 2009.
Pozitiva firmy:

Školení super, benefity super, proplacení přesčasu, odměny za výpomoc + cestak. Toto všechno je O. K...... Ale co dal

Negativa firmy:

Svátky doma, ale musíte je napravovat. Pořád v práci, protože nejsou lidi. Nadřízení umí pouze vyhrožovat například zrušením dovolené i když není důvod..... Když MOP funguje vše plní, je tam pořádek, inventury také v pořádku, noví zaměstnanci zauceni, tak přijede nařízena a hledá za co by nás mohla zdrbat ( minule se jí to nepovedlo nic nenašla) po druhé byla duslednejsi. Jsme lidé co vám vydělávají peníze, pochvala není sprosté slovo, ale je vidět, že vám na zaměstnancích záleží. Potom se i lépe pracuje..

před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Skladník-řidič
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Prostředí modernějšího rázu

Negativa firmy:

Pracovní doba-extrémní přesčasy (během pracovního týdne Neorganizovanost směn

před 4 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GECO na plný úvazek, do roku 2012.
Pozitiva firmy:

Celkem slušný plat který chodí v čas ,kolektiv,benefity,stravenky,firemní oblečení,sick days když vám je dají.,

Negativa firmy:

Víte jen kdy přijdete do práce,ale kdy skončíte to nevíte skoro nikdy takže si nemůžete nic naplánovat sice někdy jdete dřív ale někdy je z 8 a půl hodinové docházky 12 hodinová a ve zvláštních případech i 15 hodinová.Pokud nepadnete do oka nadřízenému do oka je vše větší problém..nejednotnost názoru vedení v hodnocení a příjímání zaměstnanců,Jste pro vedení jen položka v inventáři.Kdyby měli cvičené opice a byly levnější než lidi ,tak by je asi vzali..velká fluktuace lidí..asi nic víc..

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (36)

Hlavní oblast působení

V současné době GECO provozuje 9 velkoobchodních poboček a více než 280 maloobchodních prodejen, které se nachází v hypermarketech po celé České republice. Veškerou svou práci GECO řídí ze sídla firmy v Praze 8 a jejich distribuční centra fungují v Ústí nad Labem, Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové a v Karlových Varech. Společnost GECO najdete i na Slovensku, kde se dnes nachází přes 40 poboček, jež jsou umístěny v obchodních centrech. GECO volná místa nabízí také v sousedním Německu, v němž otevřeli už kolem 110 maloobchodních prodejen a jejich centrála se nachází ve městě Zittau.

Říká se o GECO

V hodnocení GECO jako zaměstnavatele uspěla firma u svých bývalých i stálých pracovníků díky zajímavým a lákavým benefitům, které si pro ně připravila. Těšit se můžete na prodejní odměny, pravidelné mzdy, stravenky nebo i na příplatky za svátky a víkendy. Nováčci nemusí mít strach, neboť budou důkladně proškolení a na pracovišti panuje příjemná atmosféra. Práce v GECO je vhodná také pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru a získat nové zkušenosti po boku šikovných kolegů.

GECO automaty, výhody a benefity

Práce GECO se neorientuje jen na maloobchodní a velkoobchodní prodej, ale dokonce patří k dovozcům španělských automatů cigaret, které je možné umístit například do restaurace, baru nebo hotelu. GECO se hodně věnuje jak svým zaměstnancům, tak i svým zákazníkům, pro něž připravila společnost řadu výhod. Patří mezi ně GECO karta nebo iBod a mají možnost se zapojit do hry kapitána GECO a hrát o zajímavé ceny.

Historie firmy

Minulost této firmy sahá do 90. let 20. století. Společnost GECO byla založena v dubnu roku 1991. Na vzniku společnosti GECO se podíleli pánové Petr Poláček, Karel Křivaň, Miroslav Raška, Martin Ulčák a Marcel Čižmár. O čtyři roky později byla firma převedena na akciovou společnost GECO.

Tři roky za sebou, v roce 2014, 2015, 2016, získala firma GECO globální ocenění Superbrands za výborné postavení obchodní značky na českém trhu. Jako další z vícero úspěchů slavila společnost titul Czech Stability Award AAA, který vypovídá o firemní stabilitě. GECO patří také do žebříčku Czech Top 100.

Kariéra v GECO

Firma GECO je významným českým zaměstnavatelem na trhu práce. Kariéru v GECO buduje necelých 2 000 zaměstnanců. O své lidi se firma snaží pečovat a váží si jich, proto u nich dostanete vždy výplatu včas. Práce v GECO obsahuje samozřejmě i produktová školení, díky němuž pracovníci získají o výrobcích podrobnější znalosti. Hledají jak lidi s praxí, tak i absolventy, kteří tak mohou nastartovat svoji kariéru v GECO. Jaká volná místa má GECO k dispozici? Od technika, skladníka až po účetní nebo také obchodního zástupce. Stačí si vybrat z volných míst, poslat svůj životopis a můžete tím nastartovat svou třeba vysněnou kariéru v GECO.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Čimickým hájem 190/11, 181 00 Praha - Bohnice

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

63080737

Založení / Zapsání do OR*:

31. 7. 1995

Právní forma:

a.s.