Volná pracovní místa a nabídka práce - Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

Úřad práce Ústí nad Labem je kontaktním pracovištěm krajské pobočky v Ústí nad Labem a jeho služby mohou využít jak obyvatelé Ústí nad Labem, tak i občané z Libouchce. Ústí nad Labem je zároveň také krajským městem, ležící v severozápadních Čechách mezi Českým středohořím a Krušnými horami.

Služby úřadu práce Ústí nad Labem

Úřad práce Ústí nad Labem nabízí občanům s trvalým bydlištěm v Ústí nad Labem poradenské a informační služby ohledně zprostředkování nového zaměstnání, které vybírají dle profesních i fyzických schopností uchazeče. Pracovníci úřadu práce Ústí nad Labem vyplácejí místním státní sociální podporu, zahrnující porodné, přídavek na dítě, rodičovský příspěvek, příspěvek na bydlení a pohřebné. Na úřadu práce Ústí nad Labem je možné si vyřídit také dávky pro osoby se zdravotním postižením, příspěvky na péči nebo sociální služby. Obyvatelé Libouchce a Ústí nad Labem mohou využít pomoc v hmotné nouzi, kdy úřad práce Ústí nad Labem se jim snaží zajistit prostředky k uspokojení životních potřeb.

Kontakt

Telefon:
+420 950 171 411
Fax:
950 171 496
E-mail:
podatelna@ul.mpsv.cz
Datová schránka:
6sbzpx5

Kde hledat úřad práce Ústí nad Labem

Úřad práce Ústí nad Labem je rozdělen do tří budov, z nichž dvě se nachází přímo v Ústí nad Labem a jsou od sebe vzdálené necelých 400m a třetí najdeme v obci Libouchec. Jedna pobočka sídlí v Ústí nad Labem na adrese Dvořákova 1609/18, naproti budově Českého rozhlasu Sever, a ta nabízí místním zprostředkování nového zaměstnání. Druhý úřad práce Ústí nad Labem najdeme v ulici Mírové náměstí 3129/36, sídlící ve stejné budově jako tamější pobočka České spořitelny a poskytuje ostatní nabízené služby. Úřad práce Ústí nad Labem v Libouchci pomáhá osobám v hmotné nouzi a funguje na adrese Libouchec 211. Ústí nad Labem láká turisty na mnoho zajímavých míst, jako je například místní zoologická zahrada, zámeček Větruše, kam je možné nechat se vyvézt kabinovou lanovkou přímo z nákupního centra, hrad Střekov aj. Městem protéká řeka Labe, která je důležitá pro vodní dopravu mezi Prahou a Drážďany v Německu.

Adresa

Dvořákova 1609/18

Ústí nad Labem

400 21


Mírové náměstí 3129/36

Ústí nad Labem

400 02


Libouchec 211

Libouchec

403 35

Otevírací doba úřadu práce Ústí nad Labem

Pondělí:
8:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Úterý:
8:00 – 11:00
Středa:
8:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Čtvrtek:
8:00 – 11:00
Pátek
8:00 – 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Ústí nad Labem volná místa

Úřad práce Ústí nad Labem volná místa neustále aktualizuje a nabízí získat práci uchazečům z různých oborů, jako je strojník, soc. pracovník, referent, zámečník, zubní lékař a mnoho dalších. Ústí nad Labem je univerzitní město a sídlí zde Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, která hledá nové kolegy z akademických, ale i neakademických řad. Ústí nad Labem je známé podniky z chemického a potravinářského průmyslu. Jedním z nich je společnost SPOLCHEMIE, jejíž produkci vyvážejí do 80 zemí světa. SPOLCHEMIE nabízí svým zaměstnancům zajímavé firemní benefity, například kurz anglického jazyka, závodní stravování, příspěvky na volný čas či dovolenou aj. Budovat kariéru úřad práce Ústí nad Labem nabízí také v tamější Masarykově nemocnici, kde uplatnění najdou nejen lékaři či zdravotní sestry, ale i uchazeči mimo zdravotnický obor.

* Žilina Babice Banskobystrický kraj Bardejov Bechyně Benešov Benátky nad Jizerou Beroun Bitozeves Blansko Blovice Blučina Bohumilice Bohumín Bojkovice Bor Borotice Borovany Zobrazit více...

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.