Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, práce a brigády v pojištovnictví | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky je česká zdravotní pojišťovna. Aktuálně se jedná se o druhou největší zdravotní pojišťovnu v České republice. Pojišťovna má projekt Zdraví jako vášeň, kterým se snaží přiblížit veřejnosti zdravý životní styl neformálním způsobem. Dále pojišťovna nabízí další spoustu slev a výhod v nejrůznějších odvětví výrobků a služeb pro své klienty. Dále pojišťovna nabízí konzultaci s lékařem přes telefon ohledně aktuálního stavu popřípadě vysvětlit výsledky laboratoře nebo objasnit nějaký odborný lékařský termín.

Hodnocení Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

Přidat hodnocení

Historie Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra

Pojišťovna byla založena 1. října 1992 rozhodnutím Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky. Pojišťovna má přes 1 300 000 klientů a okolo 100 klientských center rozšířených na území ČR. K 1. květnu 1997 se s ní sloučila Zdravotní pojišťovna Grál - Železniční zdravotní pojišťovna a k 1. lednu 1998 i Regionální zaměstanecká zdravotní pojišťovna. Generálním ředitelem je od 2. 10. 2015 MUDr. David Kostka, MBA.

Bonusy pojišťovny

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra nabízí pro klienty zdravotní preventivní programy, léčebné ozdravné pobyty i slevové výhody u partnerů. Pojišťovna klade důraz na preventivní programy, při kterých přezpívá svým klientům na různá vyšetření a očkování. Klienti Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR také mohou uzavírat velmi výhodné cestovní pojištění a pojištění při pobytu v nemocnici. Slevu 10 % mají členové Klubu pojištěnců a sleva 10 % je určená pro skupiny pěti a více osob pojištěných jednou pojistnou smlouvou

Kariéra Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra

Pojišťovna má velké postavení v rámci České republiky a tím nabízí velké množství pracovních nabídek. Své postavení na trhu pojišťovna odkazuje na pracovní nadšení lidí ve společnosti. Proto jsou si plně vědomi důležitosti každého zaměstnance pro další růst společnosti a poskytování kvalitních služeb. Pojišťovna se snaží vytvářet příjemné prostředí, se vstřícnými kolegy či kolegyně, dobrý plat s motivačními pravidelnými odměnami.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vinohradská 2577/178, 130 00 Praha - Vinohrady

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

47114304

Založení / Zapsání do OR*:

26. 10. 1992

Právní forma:

Zdravotní pojišťovna