Western Union Česká republika | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Western Union Česká republika

Společnost Western Union Business Solutions je jedním z předních světových poskytovatelů zahraničních platebních služeb. Převádí finanční prostředky po celém světě a prostřednictvím jedné z největších platforem. Operuje s více než 130 měnami. Poskytuje také služby v oblasti podpory a znalosti trhu a poradenství v oblasti řízení rizik potřebných pro růst zisku firmy. Od roku 2013 má Western Union pobočky i v České republice.

Hodnocení Western Union Česká republika

Přidat hodnocení

Historie Western Union

Western Union se zabývá transakcemi už více než století. Společnost věří, že kam se pohybují peníze, tam se dějí lepší věci. V této vizi nyní pokračuje vice prezident firmy Scott Johnson, který vede produktovou inovaci a vývoj ve Western Union Business Solutions. Před více než 164 lety přišli s myšlenkou posílat peníze a přispívat tím k propojení lidí z celého světa. Zároveň se pomocí monitorování podvodů od roku 2017 snaží, aby peníze firem a jejich klientů byly v bezpečí. Od té doby na ni spoléhají společnosti po celém světě. Činí tak prostřednictvím globální sítě, která pokrývá více než 200 zemí světa. Od roku 2013 operuje společnost Western Union i na českém trhu.

Čím se Western Union zabývá?

Pomocí rychlých, nákladově efektivních plateb a strategií pomáhá firma organizacím po celém světě. Western Union může posílat platby na miliony účtů, a to i do velmi vzdálených zemí. Snaží se, aby jakkoli velké společnosti, které jsou partnery Western Union, dosahovaly co nejlepších výsledků. Mezi partnery Western Union patří malé až střední podniky, finanční instituce, vzdělávací instituce, neziskové organizace a podniky Fortune 500.

Western Union funguje nepřetržitě – ve všech časových pásmech. Pomáhá organizacím posílat i přijímat platby ve více než 130 měnách. Ačkoliv společnost vznikla před více než sto lety, jde s dobou. Prostřednictvím on-line platforem umožňuje efektivně spravovat mezinárodní platby jak virtuálně, tak v hotovosti. To vše v globálním měřítku. Western Union také poskytuje aktuální informace o směnných kurzech a informační servis o analýzách devizových trhů.

Kariéra ve Western Union

Společnost Western Union hledá především pracovníky, kteří se vyznají v oblasti finančnictví – analytiky, manažery, finanční poradce, IT odborníky a další. Hledá zaměstnance po celém světě. Můžete tak klidně u této prestižní společnosti získat práci v USA, Francii, nebo klidně u nás. Hledá lidi, kteří se nebojí pracovat se zákazníky a mají vášeň pro práci s penězi. Na nich nicméně celá společnost Western Union stojí. Máte tak možnost pracovat v prestižní firmě s bohatou tradicí, která operuje po celém světě.

Pokud hledáte zaměstnání, můžete se podívat i na naši nabídku práce.

Western Union Edge

Díky společnosti Western Union může vaše firma posílat platby bez poplatků a v reálném čase. Usnadňuje tak systém plateb, který může probíhat v rámci jedné platformy. Program Western Union EDGE firmám v mnohém usnadní práci. Díky němu může forma rozšířit svou obchodní síť a propojit se s partnery. Jejím prostřednictvím může snadno předávat, sledovat a platit faktury svým obchodním partnerům na jediné platformě.

Kontakty

Telefon: 234 711 711

Email:czech.customer@westernunion.com

Sídlo společnosti

28. Října 765/10

Praha, Můstek

110 00

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

28. Října 765/10, 110 00 Můstek Praha

IČ:

01555332

Založení / Zapsání do OR*:

2. 4. 2013