Vojenská zdravotní pojišťovna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Zkvalitněte svůj sexuální život

Vojenská zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP) působí v oblasti veřejného zdravotního pojištění, a to jak ve vojenských, tak v civilních zdravotnických zařízeních. Patří mezi neoblíbenější a nejdéle působící pojišťovny v České republice a poskytuje stabilní práci mnoha spokojeným zaměstnancům.

Hodnocení Vojenská zdravotní pojišťovna

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie firmy

Vojenská zdravotní pojišťovna oficiálně vznikla v roce 1992 a o rok později začala v Česku poskytovat své služby. Ačkoliv původně bylo cílem zřídit pojišťovnu pro vojáky v činné službě, dnes se tato společnost stará nejen o Armádu ČR (včetně studentů vojenských škol), ale i o civilní pojištěnce. Klientem se tak může stát kdokoliv ze široké veřejnosti.

S více než 25 lety zkušeností a jednoznačně největším počtem preventivních programů se VoZP řadí k nejlepším pojišťovnám v České republice. Právě kvůli rozsáhlé nadstandardní péči, kterou poskytuje více než 700 tisícům klientů, vyhrála v roce 2017 cenu Zdravotní pojišťovny roku v oblasti prevence.

VoZP kontakt a pobočky

Vojenská zdravotní pojišťovna je pacientům dobře přístupná, jelikož si zřídila 43 kontaktních míst, a navíc má smlouvu s téměř 25 tisíci zdravotnických zařízení. Široká působnost zvyšuje šanci sehnat ve Vojenské zdravotní pojišťovně volná místa a začít zde budovat kariéru.

Výhody Vojenské zdravotní pojišťovny

Klienti Vojenské zdravotní pojišťovny se mohou stát členem BeneFit Klubu, do kterého může vstoupit každý pojištěnec VoZP bez ohledu na věk nebo délku pojištění. Jako benefity nabízí různé produkty od Topnatur, monitory dechu Babysense, Allivictus (originální česneková tinktura), Grandoptical, výhodné pobyty ve Františkových Lázních, Wellness hotelu U zlaté rybky a na dalších místech.

Příspěvky VoZP

Pojištěnci mohou v rámci jednoho roku čerpat maximálně 3 příspěvky. Příspěvky se dělí do třech programů, a sice: zdraví, pohyb a prevence. Žádost o příspěvek lze podat na kterémkoli kontaktním místě VoZP (pobočce nebo jednatelství), a to poštou nebo osobně.

Příspěvky Vojenské zdravotní pojišťovny pro dospělé

Pojištěncům starším 18 let VOZP po podání žádost o příspěvek do 90 dnů od data na dokladu o úhradě proplatí například následující:

  • očkování nehrazené z veřejného pojištění – až 500 Kč
  • dentální hygienu – až 400 Kč
  • vyšetření kožních znamének – až 400 Kč
  • plavání – až 400 Kč
  • léčebný tělocvik a regenerace – až 500 Kč

Příspěvky Vojenské zdravotní pojišťovny pro děti

Děti, které jsou pojištěné u VoZP stejně jako alespoň jeden z jejich rodičů mají také nárok na mnoho příspěvků a výhod. V roce 2019 připravila VoZP například pro své dětské pojištěnce s chronickými potížemi dýchacích cest a dalšími diagnózami i čtrnáctidenní ozdravné pobyty ve vysokohorském prostředí na Slovensku ve Vysokých Tatrách Co se týče příspěvků pro děti, mezi nejzajímavější patří tyto:

  • očkování nehrazené z veřejného pojištění – až 1000 Kč
  • rovnátka – až 1 500 Kč
  • sportovní a ozdravný pobyt - až 500 Kč
  • plavání – až 400 Kč
  • vyšetření kožních znamének – až 400 Kč

Vojenská zdravotní pojišťovna kariéra

Nemusíte zrovna hledat práci ve zdravotnictví, abyste ve Vojenské zdravotní pojišťovně našli uplatnění. Volná místa ve Vojenské zdravotní pojišťovně naleznete totiž nejen jako revizní lékař, ale například i v oblasti IT, analýzy, administrativy a asistence.

Kromě dobrého platového ohodnocení Vás ve Vojenské zdravotní pojišťovně čeká pestrá práce, minimálně 25 dní dovolené (někdy dokonce 8 dní navíc), pružná pracovní doba, 5 dní sick days a rozsáhlý program zaměstnaneckých benefitů.

Láká Vás práce ve Vojenské zdravotní pojišťovně na zkrácený úvazek? I to je možné. Stačí si prohlédnout, jaká volná místa nabízí, přihlásit se do výběrového řízení a můžete si začít budovat kariéru ve Vojenské zdravotní pojišťovně.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Drahobejlova 1404/4, 190 00 Praha 9

Velikost firmy:

500-999 zaměstnanců

IČ:

47114975

Založení / Zapsání do OR*:

23. 12. 1992

Právní forma:

Zdravotní pojišťovna