VÍTKOVICKÉ STROJÍRNY - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

VÍTKOVICKÉ STROJÍRNY

Vítkovické strojírny

Podnik s dlouholetou tradicí, který se zaměřuje na oblast projekce, výroby a montáže ocelových konstrukcí, staveb či mostů. Firma dále podniká v oblasti energetického strojírenství a zajišťuje výrobu dílů jaderných elektráren. Firma Vítkovické strojírny se umí postarat o výrobu silničních a železničních mostů, velkostrojů a jeřábů, hal a sportovišť, skladovacích nádrží, tlakových a netlakových dílů do elektráren, dílů turbín i turbín samotných do elektráren a další.

Hodnocení VÍTKOVICKÉ STROJÍRNY

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Pamětník počátků průmyslové výroby oceli a stálý dodavatel výrobních komponentů pro ocelářské firmy. Odborník na tlakové a netlakové nádrže určené pro průmysl a chemii. Všestranný partner pro klasické i jaderné elektrárny, pro které vyrábí kotlová tělesa, výměníky, ale také stavební a technologické konstrukce. Obrovský jako vyráběné velkostroje pro uhelný průmysl – pevně kráčí dál.

Kontakt

Vítkovické Strojírny s.r.o. sídlí, jak je z názvu patrné, v Ostravě - Vítkovicích na adrese Ruská 1142/30. Společnost můžete kontaktovat skrze emailovou adresu petr.belica@vitkovice-strojirny.cz nebo pomocí telefonu na čísle +420 595 955 420.

Kariéra

Kdo má šanci uspět? Firma má skutečně široký záběr, a proto i šanci na úspěch zde mají uchazeči z různých profesí. Od administrativních odborníků přes inženýry v oboru strojírenství a energetiky, techniky, projektanty a další.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mostecká 273/21, 118 00 Praha

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

02147173

Založení / Zapsání do OR*:

25. 9. 2013

Právní forma:

s.r.o.