Včeliště | VímVíc.cz
Ušetřete s Tipli

Včeliště

O společnosti

Jsme marketingová agentura, která se specializuje na obsah. Díky poutavému obsahovému marketingu pomáháme našim klientům oslovit a udržet si zákazníky. Naším cílem je pomoci co nejvíce firmám a projektům v ČR dělat promyšlený dlouhodobý marketing, tím budovat svou konkurenční výhodu a získávat více klientů. Stejně jako včelka po částech sbírá nektar a postupně vytváří svůj finální produkt – med, i internetový marketing sestává z mnoha malých činností, které jako celek umožní dosáhnout cíle. Texty, e-maily, odkazy, bannery, videa, příspěvky na sociálních sítích. Všechny tyto drobné kroky dohromady přinášejí kýžený výsledek. Inspirovali jsme se proto včelkami a vymysleli Včeliště; místo, kde pilně pracujeme.

Hodnocení Včeliště

Přidat hodnocení

Historie

Začínali jsme jako malá firma, kterou v roce 2012 založil Josef Řezníček. Josef vedl v minulosti několik e-shopů, ale ze všeho nejvíce ho bavila jejich propagace. Projekty postupně prodal a odstartoval marketingovou agenturu. Na pomoc si přizval zkušené SEO specialisty, obsahové stratégy a copywritery. Práce neustále přibývalo, a do týmu se proto přidali další kolegové. Řady Včeliště rozšířila grafička, korektor a projektový manažer. Po čase jsme otevřeli kanceláře v Praze, ale dlouho jsme v nich nevydrželi. Za rok už jsme je zase opouštěli. Zjistili jsme totiž, že práce na dálku nám vyhovuje mnohem více.

Kariéra

Ve Včelišti máme spolupracovníky z celé republiky. Místo nudných open space kanceláří pracujeme všichni tam, kde se nám tvoří nejlépe. Díky moderním technologiím sice pracujeme na dálku, ale přitom jsme si nablízku.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dřevčice 213, 250 01 Brandýs nad Labem

Velikost firmy:

10 zaměstnanců

IČ:

28947584