Sushi time - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Sushi Time

Sushi Time je firma, která připravuje výborná japonská, vietnamská a thajská jídla a specializuje se především na sushi. Pobočky firmy naleznete v Praze a můžete se v nich nejen najíst, ale také sehnat volné místo.

Hodnocení Sushi Time

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Firma vsadila na to, že sushi je velmi starý a oblíbený pokrm. Přestože první zmínky o něm se datují do 8. století, největší boom u nás sushi zažilo až v minulém století. Na to vsadila firma Sushi Time a zřídila pobočky v Praze a úspěšně tak rozjela kariéru s tímto tradičním japonským jídlem. Vaří však i jiné asijské pokrmy. Díky tomu inzeruje volná místa.

Bistra na Andělu, v Rustonce, Florentinu a Quadriu jsou skvělým místem, kde se můžete najíst cestou z práce nebo uspořádat příjemný večer s přáteli.

Firma dále rozváží menu domů a zajišťuje catering. Pro věrné zákazníky zřídila věrnostní program, díky kterému strávníci získají slevy v podobě věrnostních bodů. Také máte rádi asijskou kuchyni? Tak proč nerozjet kariéru v Sushi Time?

Sushi Time kariéra

Práci v Sushi Time seženete v různých částech Prahy. Firma očekává zejména chuť do práce, čistý trestní rejstřík a potravinářský průkaz, ale netrvá na předchozích zkušenostech v oboru. Nejčastěji inzeruje pozice řidiče na rozvoz jídel, kuchaře nebo brigádníků na dispečing.

Těšit se můžete na firemní benefity, pravidelnou výplatu a jistotu stabilní práce. Volné místo v Sushi Time obnáší práci na dlouhý a krátký týden, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Pokud chcete rozjet kariéru v Sushi Time, ale bojíte se, protože nemáte žádnou praxi, není důvod. Čeká Vás zaškolení a poté pravidelné vzdělávání v oboru.

I když zrovna Sushi Time nenabízí žádné volné místo, neváhejte poslat do firmy strukturovaný životopis s fotografií. Společnost si ho uschová a v případě, že se nějaké uvolní, Vás bude kontaktovat.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Stroupežnického 3191/17, 150 00 Praha 5

Velikost firmy:

50 - 99 zaměstnanců

IČ:

24844730

Založení / Zapsání do OR*:

1. 4. 2013

Právní forma:

s.r.o.