SUPER ZOO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vše pro vaše mazlíčky zde!

Super zoo

Práce v SUPER ZOO může být pro vás zábavou, pokud vás baví chov živých tvorů a všechno okolo nich. SUPER ZOO je totiž síť specializovaných prodejen s potřebami pro chovatele, krmivem a živými zvířaty, které najdete v každém kraji po celé České republice. V 63 prodejnách s víkendovým provozem buduje svoji kariéru SUPER ZOO na 370 zaměstnanců, kteří se věnují prodeji zboží a zároveň pečují o své živé svěřence v klecích, akváriích či teráriích.

Hodnocení Super zoo

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na poloviční úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Sortiment zboží

Negativa firmy:

Firma by si měla lépe vybírat manažery prodejen

před 3 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Vedoucí směny - Hradec Králové
Pracuji ve společnosti Super zoo na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Na prodejně jsou živá zvířata, se kterýma se můžete pomazlit třeba v době ranního krmení nebo večer, kdy nechodí moc lidí. Kolektiv je úžasný, mám skvělou manažerku prodejny, která nás vidí jako lidi, které mají problémy a ne jen jako pracující roboty bez emocí. S kolegyněmi jsou super vztahy. Platové ohodnocení se zvýšilo, jako vedoucí směny dostáváte pěkné peníze a když plníte plány, tak není si na co stěžovat. Příplatky za víkendy, svátky a bonusy dostanete, když si kupujete něco z prodejny, dostanete na to zaměstnaneckou slevu, která mile překvapí. Jako nový zaměstnanec jsem se dobře zaučovala, kdykoliv byl problém nebo zákazník potřeboval poradit, kdykoliv jsem se mohla obrátit na kolegyně. Člověk se vlastně v takové práci učí pořád něčemu a to mě na tom baví. Firma své zaměstnance na HPP po zkušební době posílá na dva kurzy z toho jeden je na managerovy prodejny, zda vás tam pošle a oba stojí za to, i když máte třeba střední veterinární školu, dozvěděla jsem se vždy něco nového. Práce v této firmě mě baví. Je jasné, že každý den není procházkou růžovou zahradou, ale to není nikde a jsou i horší práce.

Negativa firmy:

Protože nám chybí jeden člověk do týmu, tak jeden měsíc byl náročnější na práci i osobní život jak prodavaček, tak i manažerky. Ale to není chyba firmy. Jen se ještě nenašel člověk, který by měl znalosti a opravdu ochotu tam pracovat a pracoval by rád. Plnění plánů je poněkud nadsazené. Jsou prodejny, kde to v klidu zvládají a jsou prodejny, které to neplní a vedení i přes to ty plány nesníží.

Doporučení pro management firmy:

Snížení plánů u prodejen, které to nezvládají plnit.

před 4 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodavačka
Pracuji ve společnosti Super zoo na plný úvazek 1-2 roky.
Pozitiva firmy:

Práce se zvířaty. Kolektiv a manažer. Výběr a kvalita zboží.

Negativa firmy:

Vzít si volno nemožné (např. kvůli lékaři) kvůli málo zaměstnanců na prodejně. Nesmyslné vysoké plány, které skoro není možné splnit. Vedení má vysoké nároky na zaměstnance a snaží se najít samé negativní věci za nic nepochválí. Není čas na osobní život. Nesmyslně vysoké ceny. Zaměstnanci musí doporučovat i nekvalitní zboží jen kvůli plnění určitého plánu. Dlouhá otevírací doba.

Doporučení pro management firmy:

Prosím zamyslete se nad tím kolik práce dáváte svým zaměstnancům a jak nesmyslné jsou plány a superplány. Navíšení zaměstnanců na prodejnách.

před 4 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Super zoo na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Práce se zvířaty , super kolektiv

Negativa firmy:

Dřív byla práce super. Ale teď je to už jen o zboží. Pořád jen chodí zboží a není čas na jiné povinnosti . Firma na vás šlape .Nesmyslné plány . 3 dny v práci, jeden den volno a zase tři dny v práci. Není čas na osobní život.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (32)

Historie firmy

SUPER ZOO je mladou českou společností, která vznikla teprve v roce 2013. Přesto si již stihla vydobýt svoje místo na trhu s chovatelskými potřebami a rozrůstající se síť prodejen svědčí o dobře nastaveném směru vývoje. Současně s kamennými prodejnami společnost SUPER ZOO provozuje také vlastní e-shop s možností osobního odběru přímo na vybrané prodejně.

SUPER ZOO kariéra

Abyste mohli být zaměstnáni v SUPER ZOO, měli byste mít velmi kladný vztah ke zvířatům. Vaší náplní práce v SUPER ZOO totiž bude mimo jiné také péče o živé tvory, které prodejny nabízejí. Výhodou pro vás může být, pokud jste absolvovali rekvalifikační kurz Péče o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech. Volná místa v SUPER ZOO nabízí řada prodejen, svou kariéru můžete začít jako prodavač chovatelských potřeb a postupně se propracovat až na manažerskou pozici. Pro získání práce v SUPER ZOO byste měli mít výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka, chuť a schopnosti prodávat. Pokud se rozhodnete pro kariéru v SUPER ZOO, získáte zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti. Budete pracovat v příjemném prostředí za odpovídající platové ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod – tikety či slevy na firemní výrobky. Na nabízené volné místo se můžete přihlásit pomocí aplikace uvedené přímo na webových stránkách SUPER ZOO. Ke své žádosti zároveň přiložíte také strukturovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady - Poděbrady III

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

02016044

Založení / Zapsání do OR*:

16. 9. 2013

Právní forma:

s.r.o.