SUPER ZOO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Super zoo

Práce v SUPER ZOO může být pro vás zábavou, pokud vás baví chov živých tvorů a všechno okolo nich. SUPER ZOO je totiž síť specializovaných prodejen s potřebami pro chovatele, krmivem a živými zvířaty, které najdete v každém kraji po celé České republice. V 63 prodejnách s víkendovým provozem buduje svoji kariéru SUPER ZOO na 370 zaměstnanců, kteří se věnují prodeji zboží a zároveň pečují o své živé svěřence v klecích, akváriích či teráriích.

Hodnocení Super zoo

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Nesmyslné plány. Na dnešní poměry směšné peníze - když půjdete dělat ke konkurenci. Určitě si finančně polepšíte. Nesmyslná školení , kde vám neproplati cestu. Určitě nedoporučuji pracovat u této firmy. Pokud nechceš mít zničena záda a prázdnou peněženku

před 10 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Zaměstnanecký nákup

Negativa firmy:

Teď už snad úplně všechno. Neskutečná buzerace. Neustálé utírání prachu. Tím pádem není čas na spoustu jiné potřebné práce. Jeden člověk musí dělat prach, vybalovat zboží, věnovat se zákazníkům a ještě čistit zvířata. A toto nejlépe dělat vše najednou. Ale nejsme roboti a při 12 hodinové směně, to už vůbec nejde. Člověk díky tomuto zápřahu je už v půlce dne totálně vyfluslej. A pak si přijede regionálka a jen tak vám řekne, že je tam bordel a máte prachy dolů. Takže proč se má člověk snažit, když o ty prachy stejně přijde. Možná by se mělo vedení zaměřit na ty refionály kteří nás uráží, ponižují a demotivují.

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Morava
Pracoval(a) jsem ve společnosti Super zoo na plný úvazek, do roku 2022.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce se zvířaty

Negativa firmy:

Dokud makáte, mlčíte a nepoukazujete na nedostatky, máte klid. Ve chvíli kdy se ozvete. Je zle, hází na vás špínu, udělají z vás zloděje aby měli důvod k okamžité výpovědi. Vedoucí dělá, že neví kde je pravda ( i když to moc dobře ví) jenom aby nebyla za špatnou. Firmě jde jen o byznys a zvířata jsou až na posledním místě.

Doporučení pro management firmy:

Změnit dodavatele zvířat a zaměstnance motivovat

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Super zoo na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Celodenní směny Nemůžete si sednout u pokladny, celý den stojíte Utíraní prachu nejdůležitější práce jinak vám se strhávaly peníze Peníze se strhávají za neplnění plánu prodeje u jednotlivých druhů krmiva, doplňkový prodej a další Mzdu kterou slibují dostanete snad jen na Vánoce protože to se prodej plní Prodejna přeplněná paletama se zbožím a muselo se to složit za co nejkratší dobu i třeba ve dvou lidech Vedoucí neplní svoji funkci Regionální řeší jen prach a prodej, pokud je stížnost na vedoucího tak to nikdo neřeší Dovolená velký problém Tuhle práci nedoporučuji Na zvířata je minimum času dost často kvůli čančání prodejny není čas je vyčistit, vyleštit a dat jim potřebnou péči. Důležitý je prach. Hrozný přístup. Super Zoo snad každý týden hledá zaměstnance no není se čemu divit. Kolektiv byl fajn dokud nepřišla nová vedoucí a kdo mohl utekl.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (46)

Historie firmy

SUPER ZOO je mladou českou společností, která vznikla teprve v roce 2013. Přesto si již stihla vydobýt svoje místo na trhu s chovatelskými potřebami a rozrůstající se síť prodejen svědčí o dobře nastaveném směru vývoje. Současně s kamennými prodejnami společnost SUPER ZOO provozuje také vlastní e-shop s možností osobního odběru přímo na vybrané prodejně.

SUPER ZOO kariéra

Abyste mohli být zaměstnáni v SUPER ZOO, měli byste mít velmi kladný vztah ke zvířatům. Vaší náplní práce v SUPER ZOO totiž bude mimo jiné také péče o živé tvory, které prodejny nabízejí. Výhodou pro vás může být, pokud jste absolvovali rekvalifikační kurz Péče o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech. Volná místa v SUPER ZOO nabízí řada prodejen, svou kariéru můžete začít jako prodavač chovatelských potřeb a postupně se propracovat až na manažerskou pozici. Pro získání práce v SUPER ZOO byste měli mít výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka, chuť a schopnosti prodávat. Pokud se rozhodnete pro kariéru v SUPER ZOO, získáte zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti. Budete pracovat v příjemném prostředí za odpovídající platové ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod – tikety či slevy na firemní výrobky. Na nabízené volné místo se můžete přihlásit pomocí aplikace uvedené přímo na webových stránkách SUPER ZOO. Ke své žádosti zároveň přiložíte také strukturovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady - Poděbrady III

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

02016044

Založení / Zapsání do OR*:

16. 9. 2013

Právní forma:

s.r.o.