SUPER ZOO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady - Poděbrady III

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

02016044

Založení / Zapsání do OR*:

16. 9. 2013

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Práce v SUPER ZOO může být pro vás zábavou, pokud vás baví chov živých tvorů a všechno okolo nich. SUPER ZOO je totiž síť specializovaných prodejen s potřebami pro chovatele, krmivem a živými zvířaty, které najdete v každém kraji po celé České republice. V 63 prodejnách s víkendovým provozem buduje svoji kariéru SUPER ZOO na 370 zaměstnanců, kteří se věnují prodeji zboží a zároveň pečují o své živé svěřence v klecích, akváriích či teráriích.

Historie firmy

SUPER ZOO je mladou českou společností, která vznikla teprve v roce 2013. Přesto si již stihla vydobýt svoje místo na trhu s chovatelskými potřebami a rozrůstající se síť prodejen svědčí o dobře nastaveném směru vývoje. Současně s kamennými prodejnami společnost SUPER ZOO provozuje také vlastní e-shop s možností osobního odběru přímo na vybrané prodejně.

SUPER ZOO kariéra

Abyste mohli být zaměstnáni v SUPER ZOO, měli byste mít velmi kladný vztah ke zvířatům. Vaší náplní práce v SUPER ZOO totiž bude mimo jiné také péče o živé tvory, které prodejny nabízejí. Výhodou pro vás může být, pokud jste absolvovali rekvalifikační kurz Péče o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech. Volná místa v SUPER ZOO nabízí řada prodejen, svou kariéru můžete začít jako prodavač chovatelských potřeb a postupně se propracovat až na manažerskou pozici. Pro získání práce v SUPER ZOO byste měli mít výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka, chuť a schopnosti prodávat. Pokud se rozhodnete pro kariéru v SUPER ZOO, získáte zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti. Budete pracovat v příjemném prostředí za odpovídající platové ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod – tikety či slevy na firemní výrobky. Na nabízené volné místo se můžete přihlásit pomocí aplikace uvedené přímo na webových stránkách SUPER ZOO. Ke své žádosti zároveň přiložíte také strukturovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti SUPER ZOO na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

kolektiv na prodejně

Negativa firmy:

Poslední měsíce katastrofa. Od odchodu pana ředitele je to na nic. Je to tu jen o sympatiích. Kdo pracuje více než dobře, tak je mu to k ničemu. Plány dělají tak, aby se to nedalo splnit. Ovšem oblíbencům se dají menší. A pak to vypadá, že to bylo vedoucí. Nelíbíte se, máte smůlu. Teď už je to jako taková sekta. Lidi co nic nedělají jsou oceněni a ten kdo dře jako blbec má prostě smůlu. To je výsměch. Neupřímnost a neustálé drby a lži. A nikdo s tím nic nedělá. Všechno půjde do háje, tohle nemá budoucnost. Kdo odejde, je pomluven. Všichni se plácají jak všechno funguje a nefunguje nic. Pana majitele jeho zaměstnanci vůbec nezajímají.

Doporučení pro management firmy:

změny ve vedení, lepší přístup k zaměstnancům, mzdy zaměstnanců, více benefitů

před 1 měsícem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SUPER ZOO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

+ Staráte se o zvířata (ale jen o ty, co jsou na prodejně - svoje si tam vzít nemůžete).

Negativa firmy:

- Vedoucí si chodí do práce jak se jim zlíbí - Práci za vedoucí dělají jejich podřízení (prodavači) - Vzít si volno je téměř bez šance - Nemůžete si po dobu 12h sednout - Na stránkách slibují starání se o zvířátka a lásku ke zvířátkům a bla bla bla - jediný k čemu se budete mazlit, bude hadr na utírání prachu - Nabízíte kraviny dané firmou, abyste "dosáhli na lepší peníze" - Firma vytváří nesmyslné měsíční plány na peníze (poslední tkzv "superplán" byl o 200 000 více, než normální plán a odměna za jeho dosažení? 2000 v hrubém pro zaměstnance = plivanec do xichtu za celodenní lítání za lidma).

před 1 měsícem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SUPER ZOO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrá parta lidí na prodejně

Negativa firmy:

Od dob co odesel Pan reditel a vyměnilo se vedení, jde celá firma do kytek, teď jen čekáte každou chvíli nějaký podraz nebo neúpřimnost. Je vždy naslibováno hory doly, ale jak se člověk otočí,už je vše jinak. S plným platem nikdy nepočítejte, vždy se něco najde,za co vám vzít peníze. Směny jsou 11, dlouhý krátký, neexistuje že si u kasy na chvíli sednete,ihned peníze dolů. Na oběd se chodí nejdříve v 14h,a pokud je vas na prodejne malo,tak se ji v rachlosti za kasou. Nepočítejte nikdy s tím,že vás někdo za něco pochválí a že firma vaši snahu a pracovitost ocení,protože pokud nepatříte mezi oblíbence,budete bleskurychle nahrazeni a vyhozeni.

před 2 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SUPER ZOO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Možnost pracovat v oboru, který je mi blizky

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (23)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy