SUPER ZOO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vše pro vaše mazlíčky zde!

SUPER ZOO

Práce v SUPER ZOO může být pro vás zábavou, pokud vás baví chov živých tvorů a všechno okolo nich. SUPER ZOO je totiž síť specializovaných prodejen s potřebami pro chovatele, krmivem a živými zvířaty, které najdete v každém kraji po celé České republice. V 63 prodejnách s víkendovým provozem buduje svoji kariéru SUPER ZOO na 370 zaměstnanců, kteří se věnují prodeji zboží a zároveň pečují o své živé svěřence v klecích, akváriích či teráriích.

Hodnocení SUPER ZOO

Přidat hodnocení
před 29 dny
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SUPER ZOO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Zvýšení platu zaměstnanců, práce se zvířaty, motivační ohodnocení, různé soutěže,

Negativa firmy:

před 1 měsícem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SUPER ZOO na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce se zvířaty, kolektiv na prodejně, práce s lidmi

Negativa firmy:

Platové ohodnocení je víc než ubohé na všech pozicích, nesmyslné plány a superplány.. pokud by se vedeni v tomto směru umoudřilo, bylo by to víc než parádní

Doporučení pro management firmy:

- zvednout platy (v základu!) - přemýšlejte nad plány, které dáváte prodejnám - více se věnujte lidem, kteři pro Vás dřou jako mezci

před 5 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SUPER ZOO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Práce se zvířaty Práce s lidmi Možnost vydělat si krásné peníze Cestování- veletrhy Týmová práce

Negativa firmy:

Nemám na co si stěžovat

před 7 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SUPER ZOO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

ŠIROKÝ SORTIMENT, FUNGUJÍCÍ FIRMA, PLNÝCH ODDANÝCH ZAMĚSTNANCŮ. FIRMA POŘÁDAJÍCÍ TEAMBULDINGOVÉ AKCE PRO SVÉ ZAMĚSTNANCE.

Negativa firmy:

Negativa žádná veliká, taková, že bych kvůli nim nespala a byla vyřízená necítím. Firma se o své zaměstnance stará, vytváří lepší pracovní podmínky, zajistila zajímavější zaměstnanecký ceník a rozhodně jde tou správnou cestou. Například aktuálně se vybírají peníze, formou prodeje magnetických tlapek, na výstavbu psího centra, které bude mít kapacitu zhruba pro 80 psů, koček a hospodářských zvířat. Spousta negativních recenzí a pomluv je tu jen zřejmě proto, že firmu za každou cenu chtějí bývalý zaměstnanci poškodit, jelikož potrefená husa kejhá nejvíc. Tak si to myslím. Každý svého štěstí strůjcem a pokud někdo odešel či dostal výpověd, nebylo to jen tak, pochopitelně. Vše má své důvody.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (27)

Historie firmy

SUPER ZOO je mladou českou společností, která vznikla teprve v roce 2013. Přesto si již stihla vydobýt svoje místo na trhu s chovatelskými potřebami a rozrůstající se síť prodejen svědčí o dobře nastaveném směru vývoje. Současně s kamennými prodejnami společnost SUPER ZOO provozuje také vlastní e-shop s možností osobního odběru přímo na vybrané prodejně.

SUPER ZOO kariéra

Abyste mohli být zaměstnáni v SUPER ZOO, měli byste mít velmi kladný vztah ke zvířatům. Vaší náplní práce v SUPER ZOO totiž bude mimo jiné také péče o živé tvory, které prodejny nabízejí. Výhodou pro vás může být, pokud jste absolvovali rekvalifikační kurz Péče o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech. Volná místa v SUPER ZOO nabízí řada prodejen, svou kariéru můžete začít jako prodavač chovatelských potřeb a postupně se propracovat až na manažerskou pozici. Pro získání práce v SUPER ZOO byste měli mít výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka, chuť a schopnosti prodávat. Pokud se rozhodnete pro kariéru v SUPER ZOO, získáte zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti. Budete pracovat v příjemném prostředí za odpovídající platové ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod – tikety či slevy na firemní výrobky. Na nabízené volné místo se můžete přihlásit pomocí aplikace uvedené přímo na webových stránkách SUPER ZOO. Ke své žádosti zároveň přiložíte také strukturovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady - Poděbrady III

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

02016044

Založení / Zapsání do OR*:

16. 9. 2013

Právní forma:

s.r.o.