SUPER ZOO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vše pro vaše mazlíčky zde!

Super zoo

Práce v SUPER ZOO může být pro vás zábavou, pokud vás baví chov živých tvorů a všechno okolo nich. SUPER ZOO je totiž síť specializovaných prodejen s potřebami pro chovatele, krmivem a živými zvířaty, které najdete v každém kraji po celé České republice. V 63 prodejnách s víkendovým provozem buduje svoji kariéru SUPER ZOO na 370 zaměstnanců, kteří se věnují prodeji zboží a zároveň pečují o své živé svěřence v klecích, akváriích či teráriích.

Hodnocení Super zoo

Přidat hodnocení
před 27 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Super zoo na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Peníze pokud se plní plány , zdarma školení a certifikáty, zvířátka všude kolem sebe. To je asi tak jediné plus.

Negativa firmy:

Špatně rozepsané směny. Celý týden v kuse v práci. S jedním dnem volna. Po, ut , st. V práci. ČT volno. Pá So Ne v práci. A další týden navazuje klasický dlouhý. Tím pádem žádný čas na osobní život. Firma má problém se zbožím. Tim pádem není co prodávat a je to znát na penězích. Nesmyslné plány. Arogantnlí namachrovany regional. Za vše vám sahají na peníze. Ještě že tam už nepracuju. Nedoporučuji. Pokud tam nemáte dobrý kolektiv. Stojí to za ............ Můžete se snažit sebevíc. Ale stejně dostaneš almužnu.

před 3 měsíci
1.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Žádné už nevidím.

Negativa firmy:

Tak velké nároky na zaměstnance,že je není možné splnit i kdyby se člověk přetrhl. Neustálé navyšování plánu, nuceni do prodeje svých značek. Nabízejí mazlení se zvířátky, jediné s čím se budete mazlit budou tuny zboží a hadr na prach. Člověk chodí domu sedřený,jak fyzicky,tak psychicky. Arogantní chování regionála.

před 6 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na poloviční úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce se zvířaty

Negativa firmy:

Dlouhé směny za málo peněz,11tky pro brigádníky za ještě míň peněz,nesmyslné požadavky a ještě nesmyslnější plány,zprvu příjemný kolekti(cca 1 měsíc) poté na váš všichni šlapou,jako brigádník děláte práci co se ostatním nechce dělat a sloužíte jako podrž taška

Doporučení pro management firmy:

Lepší platy.

před 8 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý kolektiv Bonusy

Negativa firmy:

Minimálně jedenáctihodinovky Vynucování zboží zákazníkům

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (36)

Historie firmy

SUPER ZOO je mladou českou společností, která vznikla teprve v roce 2013. Přesto si již stihla vydobýt svoje místo na trhu s chovatelskými potřebami a rozrůstající se síť prodejen svědčí o dobře nastaveném směru vývoje. Současně s kamennými prodejnami společnost SUPER ZOO provozuje také vlastní e-shop s možností osobního odběru přímo na vybrané prodejně.

SUPER ZOO kariéra

Abyste mohli být zaměstnáni v SUPER ZOO, měli byste mít velmi kladný vztah ke zvířatům. Vaší náplní práce v SUPER ZOO totiž bude mimo jiné také péče o živé tvory, které prodejny nabízejí. Výhodou pro vás může být, pokud jste absolvovali rekvalifikační kurz Péče o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech. Volná místa v SUPER ZOO nabízí řada prodejen, svou kariéru můžete začít jako prodavač chovatelských potřeb a postupně se propracovat až na manažerskou pozici. Pro získání práce v SUPER ZOO byste měli mít výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka, chuť a schopnosti prodávat. Pokud se rozhodnete pro kariéru v SUPER ZOO, získáte zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti. Budete pracovat v příjemném prostředí za odpovídající platové ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod – tikety či slevy na firemní výrobky. Na nabízené volné místo se můžete přihlásit pomocí aplikace uvedené přímo na webových stránkách SUPER ZOO. Ke své žádosti zároveň přiložíte také strukturovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady - Poděbrady III

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

02016044

Založení / Zapsání do OR*:

16. 9. 2013

Právní forma:

s.r.o.