SUPER ZOO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Super zoo

Práce v SUPER ZOO může být pro vás zábavou, pokud vás baví chov živých tvorů a všechno okolo nich. SUPER ZOO je totiž síť specializovaných prodejen s potřebami pro chovatele, krmivem a živými zvířaty, které najdete v každém kraji po celé České republice. V 63 prodejnách s víkendovým provozem buduje svoji kariéru SUPER ZOO na 370 zaměstnanců, kteří se věnují prodeji zboží a zároveň pečují o své živé svěřence v klecích, akváriích či teráriích.

Hodnocení Super zoo

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Určitě je super bonus na nákupy, kolegové a i možnost krátkého a dlouhého týdne. S vedoucím také není problém co se týče dovolené či prohození směny.

Negativa firmy:

Manažer :-)...nic proti ,ale přístup paní manažerky k zaměstnancům, se rozhodně na takovou pozici nehodí. Chápu, že každý má někdy špatnou náladu nebo se špatně vyspí, ale vybíjet si to na zaměstnancích asi není ten správně motivující přístup. Bohužel jsme byla několikrát svědkem výstupu paní "regionální manažerky" k zaměstnacům, kde jsme se sama až za její chování styděla, dost často špatně volená slova a hlavně i směna...člověk jako člověk :-) Možná by prospěla i nějaká malá troška empatie a ždibec se zamyslet nad tím co říkám... Aneb jak si vyhánět vlastní hloupostí zaměstnance :-(

před 3 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Zaměstnanecké nákupy

Negativa firmy:

Nulový osobní život. Neustále naddělávání směn a svátků. Za všechno peníze domů. Nesmyslné plány které nejdou splnit. 11 hodinové směny. Reklama jaká je to rodinná firma. Hmmmm ne eeee. Jen o prachy jde. Zaměstnance mají totálně v paži.

před 3 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Super zoo na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Skvělé platové ohodnocení, kolektiv i vedení firmy.

Negativa firmy:

před 6 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavač
Pracoval(a) jsem ve společnosti Super zoo na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zaměstnanecké slevy

Negativa firmy:

Chodit do práce o 2 hodiny dříve zadarmo Samá kritika Milion úkolů a přitom nulová pomoc- poté jen nadávání že se nic nestíhá Lhaní a faleš!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (41)

Historie firmy

SUPER ZOO je mladou českou společností, která vznikla teprve v roce 2013. Přesto si již stihla vydobýt svoje místo na trhu s chovatelskými potřebami a rozrůstající se síť prodejen svědčí o dobře nastaveném směru vývoje. Současně s kamennými prodejnami společnost SUPER ZOO provozuje také vlastní e-shop s možností osobního odběru přímo na vybrané prodejně.

SUPER ZOO kariéra

Abyste mohli být zaměstnáni v SUPER ZOO, měli byste mít velmi kladný vztah ke zvířatům. Vaší náplní práce v SUPER ZOO totiž bude mimo jiné také péče o živé tvory, které prodejny nabízejí. Výhodou pro vás může být, pokud jste absolvovali rekvalifikační kurz Péče o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech. Volná místa v SUPER ZOO nabízí řada prodejen, svou kariéru můžete začít jako prodavač chovatelských potřeb a postupně se propracovat až na manažerskou pozici. Pro získání práce v SUPER ZOO byste měli mít výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka, chuť a schopnosti prodávat. Pokud se rozhodnete pro kariéru v SUPER ZOO, získáte zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti. Budete pracovat v příjemném prostředí za odpovídající platové ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod – tikety či slevy na firemní výrobky. Na nabízené volné místo se můžete přihlásit pomocí aplikace uvedené přímo na webových stránkách SUPER ZOO. Ke své žádosti zároveň přiložíte také strukturovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady - Poděbrady III

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

02016044

Založení / Zapsání do OR*:

16. 9. 2013

Právní forma:

s.r.o.