Simplity - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Repasované počítače, notebooky a další

Simplity

Simplity je IT firma, která se zaměřuje především na poradenství v oblasti IT, datové sklady a Business Intelligence. Simplity analyzuje pro firmy dostupná data, třídí je, pojmenovává, nebo čistí. Nejzajímavějším produktem Simplity je softwarová řada Accurity, sloužící pro správu dat od zdrojových systémů až po reporty.

Hodnocení Simplity

Přidat hodnocení
Měníme způsob práce s firemními daty.

Simplity pomáhá firmám dosáhnout úspory času, úspory nákladů, nárůstu obratu a dalších cílů. Hlavními klienty Simplity jsou především banky – například Sberbank Europe, UniCredit Bank, Raiffeisenbank či Erste Group.

Historie společnosti

Zakladatel a ředitel Petr Mahdalíček dal Simplity vzniknout v roce 2010. V roce 2015 určil žebříček Deloitte Technology Fast 50 Simplity jako nejprogresivnější českou firmu za poslední čtyři roky. Není se čemu divit, když se během nich tržby firmy zvýšily zhruba o dva tisíce procent. Od roku 2017 realizuje Simplity projekty spolufinancované Evropskou unií.

Kariéra v Simplity

Pokud hledáte místo v malé IT firmě, která ovšem patří mezi nejlepší ve svém oboru, Simplity je jasnou volbou. Simplity po zaměstnancích požaduje inovativní řešení, z nich i to nejmenší může zásadním způsobem ovlivnit velké korporace. V jejich týmu nesmí chybět například analytici a Java developeři.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 270/201, 190 00 Praha

IČ:

29044928

Založení / Zapsání do OR*:

8. 3. 2010

Právní forma:

s.r.o.