Severočeské doly - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Severočeské doly

Severočeské doly se zabývají těžební činností hnědého uhlí v oblasti Bíliny a Tušimice spolu a jeho doprovodných surovin. Společnost sídlí v Ústeckém kraji, průmyslovém městě Chomutově, ve kterém se řadí mezi větší zaměstnavatele. V současné době v ní nachází práci více než 3.000 zaměstnanců a pro další růst firma nabízí volná místa.

Hodnocení Severočeské doly

Přidat hodnocení

O Severočeské doly

Skupina Severočeské doly Group patří pod skupinu ČEZ, což je jediný akcionář firmy a také největší odběratel. Společnost jako taková má hned vícero důležitých úkolů, které plní - těžba hnědého uhlí a jejích doprovodných surovin z těžby získaných, ekologické zacházení s posláním co nejméně zničit krajinu, ochrana životního prostředí, výpomoc okolním městům.

Historie firmy

Historie firmy sahá do roku 1994, kdy byla společnost k začátku roku založena. Hlavní cíl má od počátku stejný - šetrně těžit hnědé uhlí. Severočeské doly jsou mimo jiné také sběratelé minerálů a cca 20 let už pořádají tradiční výstavy pokladů, které pocházejí ze soukromých sbírek. Výstavy se pravidelně pořádají na zámku v Klášterci nad Ohří. Objevují se zde unikátní vzorky minerálů, pracně sesbíraných po celém světě z různých období vývoje Země.

V roce 2002 společnost odkoupila majoritní část akcií společnosti Prodeco, a.s. O 6 let později převedla firma Sokolovská uhelna svůj 49,5% ní podíl akcií Prodeco, a.s. na společnost Severočeské doly, a.s., která se tímto krokem stala jediným akcionářem společnosti Prodeco, a.s.

Severočeské doly kariéra

Přáli byste si pracovat pro velkého ústeckého zaměstnavatele? Firma má mnoho volných pracovních míst, jako je třeba technik, elektrikář, zámečník, projektant a další. Společnost si je vědoma nelehké práce, proto si své zaměstnance snaží hýčkat. Nabízí přátelský a nápomocný tým kolegů, odpovídající finanční ohodnocení, podporu v oblasti zdravotní péče a další výhody.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov

Velikost firmy:

2 500 - 3 000 zaměstnanců

IČ:

49901982

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1994

Právní forma:

a.s.