Rock Point - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Rock Point

Tato přední česká společnost se zabývá prodejem outdoorového vybavení a módního oblečení pro nejrůznější aktivity v přírodě. Zákazníci tu seženou nejen volnočasové oblečení, ale i výstroj a doplňky na kolo, lezení, kempování a také na práci v přírodě. Firma kromě kamenných poboček provozuje i e-shop, což bezesporu pomohlo nastartovat kariéru celé společnosti Rock Point.

Hodnocení Rock Point

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie firmy

Společnost Rock Point vznikla v roce 1997, kdy si několik kamarádů “zapálených” do outdooru řeklo, že by mohli prodejem vybavení zprostředkovávat skvělé zážitky i ostatním. Spojili tak koníček s prací a z jedné prodejny se následně stala celá síť více než 30 kamenných obchodů v ČR. Firma také rozšířila škálu výrobků, takže na své si přijdou jak zkušení sportovci, tak absolutní začátečníci.

Společnost si časem zařídila poradenství, půjčovny a servis kol, lyží a lavinového vybavení, čímž rozšířila i nabídku volných míst v Rock Point. Filosofie firmy spočívá nejen v prodeji, ale i ve vývoji a testování nových materiálů, takže se na blogu Rock Pointu můžete dočíst o novinkách v oblasti outdooru a technologií.

Vzhledem ke své lásce k přírodě Rock Point založil environmentální program Green Life, jehož cílem je chovat se zodpovědně k přírodnímu bohatství, aktivně se podílet na ochraně životního prostředí, vyrábět ekovýrobky a přispívat na ekoprojekty. V sortimentu prodejen tak můžete najít například výrobky z recyklovaných PET lahví, oblečení z biobavlny, vlny merino či technického konopí.

Kariéra Rock Point

Rádi byste budovali kariéru v Rock Point? Jste-li příznivci outdoorových aktivit, pak je práce v Rock Point pro Vás jako dělaná a určitě se podívejte na volná místa. Budete se moci těšit na spoustu výhod například v podobě možnosti kariérního růstu, fasování volnočasového oblečení, testování produktů a také 5 týdnů dovolené. Práce v Rock Point není ochuzena o benefity. Zaměstnanci mohou pracovat i na zkrácený úvazek, dostávají stravenky a příspěvky na penzijní připojištění.

Volná místa v Rock Point seženete nejen v oblasti prodeje, ale i navrhování a vývoji materiálů, výrobě a distribuci Nejčastěji však na pozici poradce zákazníka, který má na starosti především komunikaci se zákazníky, prodej a doplňování zboží. Účastní se i produktových školení, kdy se dozví, jak prakticky některé outdoorové vybavení používat, aby pak na jejich základě zákazníkům dokázal lépe poradit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vrážská 1507, 153 00 Praha - Radotín

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

26707233

Založení / Zapsání do OR*:

24. 6. 2002

Právní forma:

a.s.