ProCeram - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek, dekorace, koberce a další

ProCeram

ProCeram je společnost zabývající se prodejem obkladů, dlažeb a celkovým vybavením koupelen. Firma vlastní několik vzorkoven v České republice a na Slovensku, kde můžete sehnat práci, a dále provozuje výprodejový outlet a také e-shop.

Hodnocení ProCeram

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ProCeram na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kolektiv, dnes už bohužel spíš bývalý.

Negativa firmy:

Úroveň místních "managerů" je tristní, v jiné společnosti by stěží zastávali daleko méně kvalifikovanou práci, navíc jejich počet pomalu dosahuje počtu řadových zaměstnanců.

před 6,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ProCeram na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Kolektiv.

Negativa firmy:

Vysoké nároky na výsledek. Bohužel nikdy firmou po splnění plánu nevyplaceno nic navíc. Jen základní plat bez odměn. Firma expanduje a často na svých webových stránkách se chlubí jak je dobrá. Bohužel pouze pro akcionáře.

před 6,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ProCeram na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kvalita zapracování po nástupu, vztahy na pracovišti mezi kolegy na stejné pozici.

Negativa firmy:

Hodnocení zaměstnanců. Nejasné finanční hodnocení, ani po několika urgencích nevysvětleno z kterých parametrů si můžu vypočítat výši pohyblivé složky platu pro svojí kontrolu. Neustálé mlžení a oddalování mých požadavků. Neprůhlednost a poze sliby ze strany firmy. Po čtyrech letech dávám z tohoto důvodu výpověď.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

Ačkoliv firma ProCeram formálně existuje osm let její historie sahá až do roku 1990, kdy byla založena mateřská společnost.

Krátce poté, co začala společnost budovat svou kariéru, stala se jednou ze tří nejlepších ve svém oboru, jejíž obrat činil již po čtyřech letech fungování 500 milionů korun.

ProCeram nyní spolupracuje s těmi nejlepšími evropskými dodavateli dlažeb a obkladů a její maloobchodní prodejny nalezneme v Praze, Brně, Bratislavě, Karlových Varech a Plzni. Díky tomu poskytl ProCeram volné místo již více než 100 zaměstnancům, ale volná místa jsou ve firmě neustále.

Společnost plánuje otevření dalších prodejen, takže o práci v ProCeram nouze není a nebude.

ProCeram kariéra

Pokud budete chtít nastartovat kariéru v ProCeram, pak očekávejte zajímavou a kreativní práci v příjemném prostředí. Společnost hledá ty nejlepší pracovníky v oboru, kterým se ale zároveň umí řádně odměnit. Firma dává prostor individualitě, jelikož systém finančního ohodnocení úzce souvisí s pracovním nasazením a výsledky daného zaměstnance. Ten si může vydělat více než je průměrný plat v jeho oboru.

ProCeram nabízí volná místa na pozici účetní, grafik, návrhář interiérů a také odborný prodejce. Práci zde ale sežene i vedoucí výroby či jeho asistentka a kariéru může v ProCeram rozjet i projektový či produktový manažer.

Práce v ProCeram zaručuje kvalitní firemní vzdělávací systém, příspěvky na stravování a 5 týdnů dovolené. Při obsazení některých volných míst v ProCeram také zaměstnanec získá možnost cestovat do zahraničí, firemní notebook a telefon a motivující platové ohodnocení s možností kariérního růstu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jateční 862/32, 301 00 Plzeň - Východní Předměstí

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

28000510

Založení / Zapsání do OR*:

13. 12. 2007

Právní forma:

a.s.