Linde Gas - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Kyje, U Technoplynu 1324, 19800 Praha 14

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

11754

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost Linde Gas a.s. je největší výrobce a distributor technických plynů a příslušenství v rámci České republiky. V současné době zaměstnává v Čechách i na Moravě okolo 650 zaměsnanců.

O společnosti Linde Gas

Linde Gas je jedna z nejvýznamějších světových plynařských a inženýrských společností. Působí ve více než 100 zemích v rámci celého světa. Linde Gas vlastní největší prodejní síť technických plynů a příslušenství v ČR. Mezi produkty patří technické plyny, speciální plyny, chladiva, LPG, suchý led, medicinální plyny a další. Mimo dodávky produktů zajišťuje firma i doplňkové služby, které zahrnují například poradenství, kompletní řešení optimalizace systému, zaškolení personálu, dálkové monitorování zásob plynu až po realizaci dlouhodobých společných projektů. Volná místa ve společnosti pak znamenají i přijetí kultury, která v sobě zahrnuje tradici, snahu o zlepšování a co nejvyšší výkonnost. Vizí společnosti je stát se jedničkou na trhu s technickými plyny a toho hodlá docílit tvrdou prací.

Historie firmy

Společnost Linde Gas se pyšní více jak 130 lety tradice a technologického pokroku. Díky úspornosti, inovacím a přístupu k zákazníkům, kdy Linde Gas nabízí nejen samotné produkty v podobě plynů, ale inovuje i příslušenství a služby, se společnost postupně dostala na špičku ve svém oboru. V ČR se firma objevila v roce 1991, kdy přebírá jedinou firmu, která se v ČSR zabývala prodejem technických plynů, Technoplyn s. p.. Následovalo období rozsáhlých investic a inovací, zejména pak přesun know-how Linde AG do českých podmínek.

Linde Gas kariéra

Práci v Linde Gas v současné době nachází téměř 50 000 zaměstnanců ve více jak 100 zemích světa. V České republice se jedná o příležitost pro kariéru u největšího výrobce a distributora technických plynů na trhu. Kromě Prahy se nachází pracovní místa i v dalších 13 lokalitách v Čechách i na Moravě. Práce v Linde Gas nabízí mimo standardní benefity i zkrácenou týdenní pracovní dobu, odměny, volné pracovní dny navíc, příspěvky na kulturu a sport, třináctou mzdu a další. U zaměsnanců oceňuje společnost snahu rozvíjet se a zlepšovat, přičemž tyto vlastnosti také náležitě oceňuje a podporuje.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Technologie Služby Chemie Petrochemický průmysl Prodej zboží Zdravotnictví Výroba Produkce