Linde Gas - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Linde Gas

Společnost Linde Gas a.s. je největší výrobce a distributor technických plynů a příslušenství v rámci České republiky. V současné době zaměstnává v Čechách i na Moravě okolo 650 zaměsnanců.

Hodnocení Linde Gas

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

O společnosti Linde Gas

Linde Gas je jedna z nejvýznamějších světových plynařských a inženýrských společností. Působí ve více než 100 zemích v rámci celého světa. Linde Gas vlastní největší prodejní síť technických plynů a příslušenství v ČR. Mezi produkty patří technické plyny, speciální plyny, chladiva, LPG, suchý led, medicinální plyny a další. Mimo dodávky produktů zajišťuje firma i doplňkové služby, které zahrnují například poradenství, kompletní řešení optimalizace systému, zaškolení personálu, dálkové monitorování zásob plynu až po realizaci dlouhodobých společných projektů. Volná místa ve společnosti pak znamenají i přijetí kultury, která v sobě zahrnuje tradici, snahu o zlepšování a co nejvyšší výkonnost. Vizí společnosti je stát se jedničkou na trhu s technickými plyny a toho hodlá docílit tvrdou prací.

Historie firmy

Společnost Linde Gas se pyšní více jak 130 lety tradice a technologického pokroku. Díky úspornosti, inovacím a přístupu k zákazníkům, kdy Linde Gas nabízí nejen samotné produkty v podobě plynů, ale inovuje i příslušenství a služby, se společnost postupně dostala na špičku ve svém oboru. V ČR se firma objevila v roce 1991, kdy přebírá jedinou firmu, která se v ČSR zabývala prodejem technických plynů, Technoplyn s. p.. Následovalo období rozsáhlých investic a inovací, zejména pak přesun know-how Linde AG do českých podmínek.

Linde Gas kariéra

Práci v Linde Gas v současné době nachází téměř 50 000 zaměstnanců ve více jak 100 zemích světa. V České republice se jedná o příležitost pro kariéru u největšího výrobce a distributora technických plynů na trhu. Kromě Prahy se nachází pracovní místa i v dalších 13 lokalitách v Čechách i na Moravě. Práce v Linde Gas nabízí mimo standardní benefity i zkrácenou týdenní pracovní dobu, odměny, volné pracovní dny navíc, příspěvky na kulturu a sport, třináctou mzdu a další. U zaměsnanců oceňuje společnost snahu rozvíjet se a zlepšovat, přičemž tyto vlastnosti také náležitě oceňuje a podporuje.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kyje, U Technoplynu 1324, 19800 Praha 14

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

11754

Právní forma:

a.s.