Lesy České republiky - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Lesy České republiky

Lesy České republiky, s.p. je státní podnik založený pro obhospodařování více jak 1,3 mil ha lesního majetku a péče o vodní toky. Jedná se o největšího správce chráněného území v České republice. Pokud chcete nastartovat svou kariéru v tomto oboru, rozhodně se podívejte na hodnocení práce právě v této společnosti!

Hodnocení Lesy České republiky

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

O společnosti Lesy České republiky, s.p.

Státní podnik Lesy České republiky obhospodařuje téměř 86 % rozlohy všech státních lesů a navíc i přes 38 tis. kilometrů vodních toků. Ročně je vytěženo na 7 milionů metrů krychlových dřeva. Lesy České republiky se řídí strategií trvale udržitelného hospodaření, které je založeno na maximální efektivitě díky přirozeným koloběhům přírodních sil. Kvůli tomu má podnik jako jediný zavedenou vnitřní kvalifikaci pro odborné lesní hospodáře. Lesy České republiky se snaží o co největší nezávislost na státním rozpočtu a financování činností z vlastních zdrojů. Podnik také zajišťuje funkci odborného lesního hospodáře, ze zákona stanovené funkce, pro vlastníky drobných soukromých lesů. Podobně jako jiné podniky, i Lesy České republiky řeší volná místa a práce pro uchazeče je stále dostatek.

Historie firmy

Založení podniku se datuje do roku 1992, kdy byl založen Ministerstvem zemědělství České republiky. Roku 1999 bly přijaty dokument PROGRAM 2000 - zajištění cílů veřejného zájmu u LČR. Díky tomuto programu bylo od roku 2000 do roku 2010 vynaloženo více jak 339 mil. Kč. Od počátku podnik funguje se stabilním ziskem a plněním veřejných funkcí lesů pro společnost. CRA Rating Agency, a.s. udělila roku 2004 rating A+ / czAaa pro podnik Lesy České republiky, s.p. a v roce 2007 získává podnik osvědčení v certifikaci lesů dle systému PEFC, který na bázi nezávislého auditu deklaruje šetrné hospodaření. Kariéra ve společnosti Lesy ČR tak rozhodně není k zahození!

Státní podnik Lesy České republiky, s.p. kariéra

Státní podnik Lesy České republiky, s.p. má své sídlo v Hradci Králové. Jedná se o stabilní podnik s jistotou kariéry v oboru lesnictví. Volná místa v Státním podniku Lesy České republiky, s.p. jsou zaměřená na různé pozice, včetně IT, technických pracovníků, informatiků a dalších. Práce pro Státní podnik Lesy České republiky, s.p. je v rámci celé České republiky a nabízí standardní firemní benefity.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Přemyslova 1106/19, 500 08 Hradec Králové - Nový Hradec Králové

Velikost firmy:

3000 - 3999 zaměstnanců

IČ:

42196451

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1992

Právní forma:

státní podnik

Web:

lesycr.cz