Kytary.cz | Kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Kytary.cz

Oblíbený obchod s hudebninami Kytary.cz funguje na českém trhu již několik let a těší se přízni mnoha spokojených zákazníků. Firma se neustále rozrůstá, s čímž souvisí i potřeba většího počtu zaměstnanců, kterých je nyní v Kytary.cz v řádu stovek. Práce v Kytary.cz bude těšit především milovníky hudby a hudebních nástrojů.

Hodnocení Kytary.cz

Přidat hodnocení

Historie firmy

Kytary.cz fungují pod českou společností AUDIO PARTNER, s.r.o. již od roku 2000. Za svou dobu fungování si internetový obchod i kamenné prodejny získaly přízeň mnoha zákazníků, kteří se k nákupům na Kytary.cz rádi vracejí. Od svého založení se společnost výrazně rozrostla a dnes již na území České republiky zaměstnává více než 200 lidí.

Nabídka zboží

Nabídka zboží v Kytary.cz je rozmanitá a uspokojí profesionální i začínající hudebníky. Kytary.cz nabízí kytary a baskytary, klávesy, bicí, zvukovou techniku, studiové vybavení, vybavení pro DJe, světelnou techniku, dechové nástroje včetně příslušenství, smyčcové nástroje včetně příslušenství i noty. Kromě širokého výběru zboží nabízí Kytary.cz i kvalitní zákaznický servis. Zaměstnanci obchodu Kytary.cz vždy zákazníkům ochotně poradí s výběrem hudebního nástroje či jiné techniky.

Kytary.cz kariéra

Práce v Kytary.cz je určena především pozitivně naladěným milovníkům hudby, kteří již v současné době tvoří velkou část týmu. Pracovní nabídky jsou vypisovány na pozice v Brně a Praze, možnost uplatnit se tak mají především zájemci z těchto oblastí. Volná místa Kytary.cz nabízí například na pozice IT manažerů, produktových fotografů a foto editorů, pracovníků back office nebo specialistů podpory zákazníků v češtině i dalších jazycích. Nabídka volných míst se samozřejmě pravidelně aktualizuje podle potřeb společnosti.

Kytary.cz kontakt

Zájemci o práci v Kytary.cz mohou společnost kontaktovat na čísle 277 007 257 nebo na e-mailu kariera@kytary.cz. Prodejny Kytary.cz se nachází v Praze na adrese Mezi Vodami 23, 143 00 Praha 4 a v Brně na adrese Lidická 28, 602 00 Brno. V případě zájmu o pracovní pozice přímo na prodejnách je možné se zeptat pracovníků na těchto adresách.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mezi vodami 23, 143 00 Praha 4

Velikost firmy:

200 zaměstnanců

IČ:

27114147

Založení / Zapsání do OR*:

28. 1. 2004

Právní forma:

s.r.o.

Web:

kytary.cz