Krmení.cz | práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Krmení.cz

Krmení.cz je e-shop se širokým sortimentem krmiv, pamlsků a jiných doplňků pro psy, kočky i další zvířata. Oblibu si u zákazníků tento internetový obchod získal zajímavou nabídkou zboží i častými slevovými akcemi s možností nákupů zvýhodněných produktů. Krmení.cz funguje online, obchod má pouze jednu hlavní pobočku.

Hodnocení Krmení.cz

Přidat hodnocení

Historie firmy

Historie firmy, co se týče prodeje kvalitních krmiv a dalších produktů pro chovatele, je poměrně dlouhá. Společnost funguje jakožto prodejce tohoto druhu zboží už od roku 1992. K založení internetového obchodu došlo samozřejmě později a v dnešní době již prodej přes internet tvoří převážnou část prodejů firmy. Již od počátku bylo cílem společnosti poskytovat prodej kvalitních krmiv, včetně poradenství a zákaznického servisu.

Nabídka zboží

V nabídce zboží si vyberou chovatelé psů, koček, hlodavců, ptáků, ryb, fretek i hospodářských zvířat. Nabídka zahrnuje nejen krmiva, pamlsky a potravinové doplňky pro všechny tyto druhy zvířat, ale i další potřeby pro chovatele, jako jsou obojky, misky, škrabadla, zvířecí toalety, přepravky, klece, akvária a terária včetně veškerého vybavení, pelíšky, napaječky a další produkty.

Krmení.cz kariéra

Práce v Krmení.cz nezahrnuje jenom přímý prodej zboží a další prodejní aktivity. Uplatnit se zájemci mohou například i ve skladu, který čítá více než 5 000 položek zboží. Dále je možné se podílet na správě e-shopu, ať už jako IT podpora, textař nebo správce produktů. Kromě toho je nutné zajišťovat komunikaci se zákazníky – jak elektronickou, tak telefonickou. Samozřejmostí je administrativní správa obchodu, kde se mohou uplatnit například účetní a další administrativní pracovníci.

Krmení.cz kontakty

Společnost Krmení.cz je možné kontaktovat hned několika způsoby. Možná je i návštěva pobočky, která se nachází na adrese Národní 479, Úpice. Dále je možné kontaktovat společnost telefonicky na čísle +420 737 051 520 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@krmeni.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Národní 479, 542 32 Úpice

IČ:

26009366

Založení / Zapsání do OR*:

28. 4. 2004

Právní forma:

s.r.o.

Web:

krmeni.cz