JUTA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

JUTA

Společnost JUTA patří mezi největší firmy v Evropě, jež působí v textilním průmyslu a sídlí ve východních Čechách, ve Dvoře Králové nad Labem. Svou práci JUTA zaměřila hlavně na výrobu textilie pro stavebnictví a zemědělství, umělé trávníky nebo jiné technické textilie. V současné době provozuje JUTA 14 výrobních závodu, z nichž šest funguje přímo ve Dvoře Králové nad Labem a ostatní najdeme v Olomouci, Přerově, Turnově, ve Višňové u Frýdlantu a dokonce má jeden výrobní závod i ve Velké Británii. Podnik JUTA se snaží neustále přicházet s inovacemi, zlepšováním a zdokonalováním a tím si zajišťují místo na předních příčkách nejen na českém, ale i evropském trhu.

Hodnocení JUTA

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti JUTA na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Koluzáky

Negativa firmy:

Bez klimatizace

před 6 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti JUTA na pracovní smlouvu, do roku 2017.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv zábava

Negativa firmy:

Občas protivný šéf

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti JUTA na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Šikana ze strany mistrů i ze strany šéfa. Jak se jim nelibite dávají Vám práci na které nemáte šanci si vydělat. Kamery jsou snad všude. Určitě bych změnila to, aby nabírali cizince kvůli tomu, že jsou levná síla a České pracovniky přestali vyhazovat. Já nastoupila na mateřskou tudíž jsem nezažila ještě tu šikanu co tam je nyní. Stačila i ta co byla předtím.

před 6 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti JUTA na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Sklenik, plecharna , drina

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)

Historie

Svou kariéru JUTA odstartovala v roce 1946, kdy byla založena jako národní podnik, ale historie společnosti sahá až do poloviny 19. století. Původní sídlo měla společnost v Praze, ale v 50. letech minulého století se přestěhovala do Dvora Králové nad Labem, kde sídlí dodnes. V roce 2005 se stal vlastníkem společnosti JUTA český podnikatel Jiří Hlavatý, který je zároveň také generálním ředitelem textilní společnosti JUTA. Podnik JUTA se dokonce stal držitelem fotbalového certifikátu FIFA, který umožňuje společnosti JUTA výstavbu fotbalových trávníků.

Kariéra v JUTA

Nabídku volných míst JUTA neustále aktualizuje a práci poskytuje uchazečům jak na centrále ve Dvoře Králové nad Labem, tak i ve svých výrobních závodech. Budovat kariéru v JUTA můžou zájemci z různých oborů - elektrikář, zámečník, obsluha linky, šička a mnoho dalších. Pro své zaměstnance má připravené zajímavé benefity v podobě příspěvků na stravování, příspěvků na rekreaci nebo příspěvků na penzijní připojištění. Uchazeč o práci v JUTA by měl ve svém zaslaném životopisu uvést manuální zručnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a praxe na obdobné pozici je vítaným bodem. V současné době volné místo v JUTA našlo přes 2.200 zaměstnanců a stále hledají nové kolegy, kteří získají práci v zázemí silné a stabilní společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dukelská 417, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Velikost firmy:

2 000 - 2 500 zaměstnanců

IČ:

45534187

Založení / Zapsání do OR*:

1. 8. 1992

Právní forma:

a.s.