CZECHOSLOVAK GROUP - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP je holdingová společnost, která se zaměřuje na pokrývání aktivit průmyslových a obchodních společností z obranného a civilního průmyslu. Jejím cílem je budovat úspěšnou skupinu průmyslových podniků a navázat na tradici československého průmyslu. Skupina pojímá subjekty zabývající se výrobou a službami v autodopravě, zbrojnictví nebo logistice. Práci v CZECHOSLOVAK GROUP má více jak 6 000 zaměstnanců v Česku i na Slovensku. Společnost však stále inzeruje volná místa rozličných oborů.

Hodnocení CZECHOSLOVAK GROUP

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru v roce 2014 pod jménem EXCALIBUR GROUP, založil ji podnikatel pan Jaroslav Strnad. Průmyslový a zbrojařský holding se přejmenoval až v roce 2016 na CZECHOSLOVAK GROUP. Společnost zastřešuje výrobní firmy jak v Česku, tak i na Slovensku.

V roce 2016 společnost CZECHOSLOVAK GROUP koupila automobilku Avia, má stoprocentní podíl v společnosti Retia, která vyrábí vojenskou elektroniku a se společností je propojena i TATRA TRUCKS a.s. Součástí holdingu je dalších 21 společností. Společnost sází především na kvalitu výroby a budování silných výrobních kapacit. Firma se přiblížila v roce 2017 k obratu jedné miliardy eur.

Kariéra v CZECHOSLOVAK GROUP

Hledáte práci ve společnosti, která má stále silnější postavení na trhu a svých zaměstnanců si váží? Zkuste začít svou kariéru v CZECHOSLOVAK GROUP. Firma hledá pracovité zaměstnance, zapálené do práce a ochotné učit se novým věcem. Volná místa najdete v administrativě, finančních službách, IT, obchodu, strojírenství, personalistice, managementu i výrobě po celé České republice. Některé pozice jsou otevřené i pro absolventy středních a vysokých škol i odborných učilišť.

Oddanost a odhodlání společnost odměňuje nejen finančně, ale i štědrými benefity. Zaměstnanci mohou využít stravenek, karty Multisport, sick days, zvýhodněného mobilního tarifu nebo firemního mobilu a notebooku. Podívejte se na volná místa v CZECHOSLOVAK GROUP a odstartujte svou vysněnou kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 675/9, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

Neuvedeno

IČ:

03472302

Založení / Zapsání do OR*:

13. 10. 2014

Právní forma:

a.s.