HVP | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Srovnání povinného ručení na míru

Hasičská vzájemná pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna je jednou z nejstarších pojišťovacích institucí v České republice. Jedná se o společnost s bohatou historií a širokou nabídkou různých pojištění. Hasičská vzájemná pojišťovna nabízí pojištění osob, rodinné i skupinové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, havarijní pojištění a povinné ručení, pojištění organizací, pojištění odpovědnosti pro zaměstnance, pojištění přepravy, odpovědnosti za škodu a další pojištění pro fyzické osoby, firmy i sdružení.

Produkty

Název pojištění
Limity plnění
Připojištění
Asistenční služby
Bonus
 
HVP povinné ručení Více o produktu »
Limity plnění 
150 / 150 mil. Kč
Připojištění 
ANO
Asistenční služby 
ANO
Bonus 
60 %
Spočítej cenu
  • Úrazové pojištění posádky v ceně
  • Sleva za věk a místo pojištění
  • Bonus povinného ručení ve výši až 60 %
  • Základní asistenční služba v ceně pojištění
  • Výrazné rozšíření asistenčních služeb

Hodnocení Hasičská vzájemná pojišťovna

Přidat hodnocení

Historie firmy

Počátky fungování společnosti sahají hluboko do historie, a to až do roku 1900, kdy byla pojišťovna založena v Brně. Po vzniku samostatné Československé republiky pojišťovna zanikla, její činnost však byla znovu obnovena. Historie společnosti je velmi bohatá, několikrát se Hasičská vzájemná pojišťovna potýkala s velkými problémy ve fungování. Navzdory všemu však spokojeným klientům dodnes poskytuje kvalitní pojištění.

HVP kariéra

V HVP kariéra může být velmi rozmanitá, jedná se o velkou společnost s pobočkami po celé republice. Práce v HVP je vzhledem k zaměření společnosti určena především pracovníkům zaměřujícím se na administrativní činnosti, popřípadě zákaznickou péči a komunikací s klienty. Spektrum pozic, na které je možné se přihlásit, je však stále velmi pestré.

Kariéra v HVP je mimo jiné spojena také s příjemnými zaměstnaneckými bonusy. Hasičská vzájemná pojišťovna si svých zaměstnanců váží, proto jim nabízí hned několik zaměstnaneckých benefitů. Patří mezi ně například týden dovolené navíc, stravenky, zvýhodněná cena produktů společnosti a příspěvek na penzijní pojištění.

HVP volná místa

HVP volná místa vypisuje na různé pozice, uplatnit se tak mohou pracovníci poměrně rozmanitého spektra oborů. Obvykle je také vypsáno výběrové řízení na několik pozic najednou, zájemce o práci si tak může vybrat, jaká pozice mu bude vyhovovat. Jednotlivé pozice jsou také vypisovány na různých pobočkách, které se nachází ve větších městech po celé České republice. 

V Hasičské vzájemné pojišťovně je možné se uplatnit jako produktový manažer pro nabízené druhy pojištění, odborný analytik pojištění, finanční účetní, referent obchodních služeb, obchodní zástupce, vedoucí obchodních míst a na mnoha dalších různě zaměřených pozicích. Dále jsou ve firmě často vyhledávaní pojišťovací zprostředkovatelé. Tato a další pozice nabízí kromě zajímavého finančního ohodnocení například i časovou nezávislost.

HVP kontakty

Zájemci o práci mohou HVP kontaktovat na telefonní lince 222 119 119 nebo elektronicky prostřednictvím e-mailu na adrese info@hvp.cz. Informace je také možné získat na jedné z poboček pojišťovny, které se nachází po celé České republice. Nejlepší volbou je zvolit přímo pobočku, na které má uchazeč zájem pracovat. Více informací poskytuje Hasičská vzájemná pojišťovna na svých webových stránkách www.hvp.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Římská 2135/45, 12000 Praha 2

Velikost firmy:

120 zaměstnanců

IČ:

46973451

Založení / Zapsání do OR*:

11. 11. 1992

Právní forma:

a.s.

Web:

www.hvp.cz