Falcon security - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Falcon security

Falcon security s.r.o. je česká firma, která působí především v oboru bezpečnosti. Kromě bezpečnostních služeb se Falcon security angažuje i v dalších oborech: speciální služby (privátní detektiv, služby osobního řidiče/strážce, vyhledávání nelegálních technických zařízení atd.), pořadatelské služby, úklid a správa nemovitostí, správa pohledávek a další. Jedná se o moderní a dynamickou společnost, která pro zákazníka vytváří přidanou hodnotu za cenu odpovídající kvalitě poskytovaných služeb. Falcon security garantuje optimalizaci systému bezpečnosti a zhodnocení investic do bezpečnostních služeb a technologií. Firma se soustřeďuje na prevenci před řešením následků. Se svými partnery vytváří dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře.

Hodnocení Falcon security

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Kontakt

Falcon security můžete kontaktovat skrze jejich formulář na webových stránkách, kde můžete požádat o nezávaznou nabídku. Firma sídlí v ČR na adrese U Vlečky 1046, Modřice. K dispozici je vám ještě emailová adresa management@falconsecurity.cz nebo telefonní číslo +420 606 618 006.

Svou pobočku má Falcon security i na Slovensku. Sídlí v hlavním městě na adrese Mýtna 42. Telefonní linka má číslo +421 915 117 722, emailová adresa je management@falconsecurity.sk.

Kariéra

Nabídka práce ve Falcon security je široká. Uspět mohou: recepční, portýři, osobní strážci, bezpečností pracovníci, právníci, event manageři a další.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Vlečky 1046, 664 42 Modřice

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

26218399

Založení / Zapsání do OR*:

10. 7. 2000

Právní forma:

s.r.o.