eobuv.cz | VímVíc.cz
Výprodej obuvi zde!

eobuv.cz

Eobuv.cz je e-shop se širokou nabídkou obuvi a doplňků. Jedná se o firmu původem z polského města Zielena Góra. Eobuv garantuje zákazníkům dopravu zdarma a 30 dní na vrácení zboží. Na e-shopu pořídíte zboží od prémiových značek, jako je Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Puma, Adidas, Guess, Armani, Diesel, DKNY a mnoha dalších.

Hodnocení eobuv.cz

Přidat hodnocení

Historie

Firma eobuv.cz vznikla před deseti lety v Polsku. Na našem trhu působí pouze jako e-shop, ale v Polsku můžete navštívit i kamenné prodejny. Původně se společnost zaměřovala především na prodej obuvi, postupně se sortiment rozrostl o kabelky a další doplňky. Společnost eobuv také začala prodávat produkty světových značek, jako je Nike, Puma nebo Ecco.

Kariéra

Firma eobuv.cz nabízí zaměstnancům příjemné pracovní prostředí v pohodlných kancelářích a přátelský kolektiv. Během pracovního působení v eobuv.cz je možné se neustále rozvíjet formou nejrůznějších školení. Po svých zaměstnancích v eobuv.cz požadují angažovanost a aktivitu a nezapomínají je za to patřičně odměnit. Mezi benefity nabízené společností patří soukromá zdravotní péče, jazykové a jiné kurzy a školení, Multisport karta a slevy na výrobky z nabídky e-shopu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českomoravská 2420/15, 19000 Praha

IČ:

09454047

Založení / Zapsání do OR*:

27. 8. 2020

Právní forma:

s.r.o.