Driveto - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Driveto

Driveto můžete znát jako jednu z největších společností, která patří mezi skvělé místo pro výběr auta po internetu. Společnost nabízí i dlouhodobý pronájem aut za senzační ceny. Dále se taky zabývá operativním leasingem, kde spolupracují z desítky partnerů různých automobilových značek a leasingových společností, díky tomu může poskytnout širokou nabídkou aut a tím se stává špičkou na svém trhu.

Hodnocení Driveto

Přidat hodnocení

Driveto historie

Driveto.cz se zrodilo v květnu 2017. Od té doby pomohli stovkám lidí s pořízením auta na operativní leasing. Driveto je úspěšný startup, který během jednoho roku vyrostl a obsadil jedničku na trhu s operativním leasingem. Společnost nabízí možnost vstoupit do Driveto Klub, kde členové mohou jezdit autem, o které se nemusejí starat a k ničemu se nezavazují. Auto z Driveto Klubu mohou kdykoli vyměnit, anebo bezplatně vrátit. Bez závazků a zbytečného papírování nebo prověřování.

Kariéra v Driveto

Kariéra v Driveto? Aktuálně je v Driveto k dispozici 25 pracovních míst. Společnost Driveto má racionální přístup a snaží se dělat práci tak, aby byla efektivní, a přitom všechny práce bavila. Svým zaměstnancům dává během práce volnou ruku, která bude mít na celý projekt a potažmo na online prodeje obrovský dopad. Driveto je největší a nejpoužívanější službou v České republice pro výběr auta na operativní leasing.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Liberecká 804/3, 466 01 Jablonec nad Nisou

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

04765516

Založení / Zapsání do OR*:

1. 2. 2016

Právní forma:

s.r.o.