Dráčik - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Dráčik

Dráčik je síť hračkářství působící v Česku a na Slovensku. Celkem provozuje 156 prodejen, z čehož je 79 v Čechách a o dvě méně na Slovensku. To z řetězce dělá největšího prodejce hraček s nejširším sortimentem v těchto dvou zemích. V prodejnách najdete především značkové hračky nejvyšší kvality. Dráčik drží krok s dobou a snaží se u nás jako první nabízet světové novinky v oblasti hraček za skvělé ceny.

Hodnocení Dráčik

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dráčik na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Směny nejsou vůbec takové, jak slibí u pohovoru, i když je na provozovně plný počet, tak se to dá krásně udělat, na doktora si musíte vyměnit z někým z druhé směny službu,jinak máte smůlu.

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavačka - Jablonec nad Nisou
Pracoval(a) jsem ve společnosti Dráčik na plný úvazek 8-10 let, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

skvělí kolektiv ( do doby než přišla neschopná vedoucí, katastrofa.) Hezký sortiment

Negativa firmy:

Jednání manažerky strašné. Sliby krátkého, dlouhého týdne (ty neexistuji)je jen dlouhý týden. Který se navíc během měsíce několikrát mění. Není žádný osobní život, nezájem. Nesmyslné úkoly, které i když máte hotové vše špatně. Ohodnocení za dobře odvedenou práci, nula. Klidně vás odvolají z dovolené, ale když něco potřebujete vy, je to hrozný problém, pomalu aby jste se plazily .Chování manažerky, arogantní, povýšené a nelidské. V této firmě nejste NIC. Chování neschopné, nezkušené vedoucí strašné. Jedna ruka s vedením, pomlouvá a donáší........

Doporučení pro management firmy:

vyměnit manažery

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Zástup - Ústecký kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti Dráčik na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hezký sortiment hraček.

Negativa firmy:

Jednají s lidmi jako s kusem hadru. Všichni zástup, nepravidelné směny, byla jsem rada ze mi vyšlo alespoň 1x do měsíce 2-3 dny volno v kuse. Směny opravdu nesmyslné. Chování nadřízených opravdu nelidské. Nikdy!

před 2,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dráčik na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Snad jen almužna včas na ucte

Negativa firmy:

U pohovoru prý krátký a dlouhy týden...to nebylo ani jednou,směny šílený,málo lidí,všichni zástup tak musíte umět vše,teplý trika bez klimatizace pecka.Pani manažerka si přijede jednou za uhersky rok na deset minut....firma k pohledání

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

Historie společnosti

Na Slovensku Dráčik začal působit už v roce 1991, kdy bylo také vytvořeno logo oranžového dráčka, kterého bezpečně poznají snad všechny děti. A firmě se daří rok od roku více. Podle průzkumu firmy Nielsen Admosphere z roku 2017 Češi hodnotí produkty z Dráčiku jako nejlevnější, nejkvalitnější a prodejny jako nejpřehlednější ze všech hračkářství v ČR. Na první příčku Dráčik vyšplhal i v kategorii ochota a odbornost personálu a předstihl tak řetězce jako Pompo, Bambule a Hamleys.

Kariéra v Dráčiku

S počtem poboček, kterým Dráčik disponuje, není divu, že stále rozšiřuje řady zaměstnanců. Nejčastěji můžete najít práci jako prodavač/ka, či zástupce/zástupkyně vedoucí/ho obchodu. Mezi kvality, které Dráčik požaduje od zaměstnanců patří flexibilita, spolehlivost, a zodpovědný přístup k práci. Pokud byste se hlásili na vedoucí pozici, musíte mít praxi ve vedení lidí a dobré komunikační dovednosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Uhelný trh 414/9, 110 00 Praha

Velikost firmy:

1000 - 1200 zaměstnanců

IČ:

24211567

Založení / Zapsání do OR*:

27. 1. 2012

Právní forma:

s.r.o.