Dráčik - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny dostupné zde

Dráčik

Dráčik je síť hračkářství působící v Česku a na Slovensku. Celkem provozuje 156 prodejen, z čehož je 79 v Čechách a o dvě méně na Slovensku. To z řetězce dělá největšího prodejce hraček s nejširším sortimentem v těchto dvou zemích. V prodejnách najdete především značkové hračky nejvyšší kvality. Dráčik drží krok s dobou a snaží se u nás jako první nabízet světové novinky v oblasti hraček za skvělé ceny.

Hodnocení Dráčik

Přidat hodnocení
před 6 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Zástup - Ústecký kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti Dráčik na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hezký sortiment hraček.

Negativa firmy:

Jednají s lidmi jako s kusem hadru. Všichni zástup, nepravidelné směny, byla jsem rada ze mi vyšlo alespoň 1x do měsíce 2-3 dny volno v kuse. Směny opravdu nesmyslné. Chování nadřízených opravdu nelidské. Nikdy!

před 8 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dráčik na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Snad jen almužna včas na ucte

Negativa firmy:

U pohovoru prý krátký a dlouhy týden...to nebylo ani jednou,směny šílený,málo lidí,všichni zástup tak musíte umět vše,teplý trika bez klimatizace pecka.Pani manažerka si přijede jednou za uhersky rok na deset minut....firma k pohledání

před 1 rokem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dráčik na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Když jsou Velké tržby Je hezká výplata

Negativa firmy:

Jste 12 hodin v práci, kde mate nesmyslné směny. Slíbí Vám krátký dlouhý týden, ale není tomu tak. Neustále přesčasy. Pokud ale vy něco potřebujete nezájem. Kolektiv není dobry. U téhle práci potřebujete dobry kolektiv když jste tam víc jak doma. Což neexistuje. Manažeři mají pocit ze prodavačky jsou roboti. Neuvědomují si náročnost práce a zaměstnanci nejsou nijak ocenění. Vedení je protivne. A snaží se vsude najít problém aby měli důvod vám nadat. Jediné plus co je, ze kolem Vánoc mate aspoň hezkou výplatu ostatní měsíce je to nic moc

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Zastup vedouci
Pracoval(a) jsem ve společnosti Dráčik na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mela jsem stesti na dobrou partu kolegyn. Prescasy vzdy proplacene. Se zvysujici se trzbou i vetsi vyplata.

Negativa firmy:

Nepravidelne smeny.. Velky problem, kdyz clovek potrebuje den volna. Nelogicky upravovana dochazka i v prave probihajicim mesici, bez konzultace se zamestnanci. I kdyz jim clovek vyjde vstric a chodi prescasy, kvuli chybejicim zamestnancum, tak nulovy vdek a kdyz pak potrebuje neco zamestnanec, tak neexistuje. Pritom to neni nic, co by se nedalo udelat. S prichodem precenovani zbozi nedaji vedet predem, napisou vam ten den, ze se musi precenit, a kdyz mate rozdelanou praci (a neporadek na prodejne), tak se se vsim musi prestat a venovat se tomu, coz je nekdy dost narocne, zvlast kdyz chodi hromady zakazniku. Pak na vas rvou, ze to jeste neni, a vubec se treba nepodivaji na to, kolik lidi jsme tam mely.strasne tezka domluva.

Doporučení pro management firmy:

Pane majitel, protridte manazerky a udelejte tam trosku poradek. Mozna zvolit muze na pozici manazera by nebylo spatne.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (7)

Historie společnosti

Na Slovensku Dráčik začal působit už v roce 1991, kdy bylo také vytvořeno logo oranžového dráčka, kterého bezpečně poznají snad všechny děti. A firmě se daří rok od roku více. Podle průzkumu firmy Nielsen Admosphere z roku 2017 Češi hodnotí produkty z Dráčiku jako nejlevnější, nejkvalitnější a prodejny jako nejpřehlednější ze všech hračkářství v ČR. Na první příčku Dráčik vyšplhal i v kategorii ochota a odbornost personálu a předstihl tak řetězce jako Pompo, Bambule a Hamleys.

Kariéra v Dráčiku

S počtem poboček, kterým Dráčik disponuje, není divu, že stále rozšiřuje řady zaměstnanců. Nejčastěji můžete najít práci jako prodavač/ka, či zástupce/zástupkyně vedoucí/ho obchodu. Mezi kvality, které Dráčik požaduje od zaměstnanců patří flexibilita, spolehlivost, a zodpovědný přístup k práci. Pokud byste se hlásili na vedoucí pozici, musíte mít praxi ve vedení lidí a dobré komunikační dovednosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Uhelný trh 414/9, 110 00 Praha

Velikost firmy:

1000 - 1200 zaměstnanců

IČ:

24211567

Založení / Zapsání do OR*:

27. 1. 2012

Právní forma:

s.r.o.