ConQuest entertainment - práce, kariéra, pracovní místa | VímVíc.cz

ConQuest entertainment

Hodnocení ConQuest entertainment

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Asistentka produkt manažera - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti ConQuest entertainment na poloviční úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jeden jediný - kolegyně, která mě zaučovala a to jen proto, že byla ve výpovědní lhůtě a odpočítala dny, kdy bude na lepší pracovní pozici v jiné firmě.

Negativa firmy:

Bohužel asistentka HR při pohovoru vyloženě lhala o všem kromě výše platu a datumu nástupu :-)) S takovou neprofesionalitou jsem se doposud ještě nesetkala. Bylo jí jedno, že jsem upozornila, že pokud je to lež, odcházím. Hned první den při nástupu se postupně její lež odhalovala. Až mi to přišlo opravdu komické :-)) Danou firmu opravdu nedoporučuji. Pan prezident společnosti (sám se tak tituluje) je arogantní člověk, který nedokáže nic říct do očí a působí velmi nesympaticky. Jediné co je, stěžuje si pak přes další lidi a mě se pouze dokázal zeptat, jak mi chutná místní káva :-)) Manažer, kterému jsem měla dělat asistentku, se mě ani nedokázal zastat, byť se mnou trávil jeden celý týden v kanceláři, kdy jsem tam vydržela a sám viděl, jaké je moje pracovní nasazení. Korunou je, že od prosince do dnešního dne mi HR asistentka nebyla schopná poslat poštou výpovědní dokumenty. Za mě rozhodně firmu nedoporučuji. Na všem se šetří, výpočetní technika, sw i vybavení je prostře strašné a zastaralé na to, jaký se firma pyšní obratem a při tom se živí elektirckou technikou a hrami. Výplata je více méně ok, ale například moje předchůdkyně odešla po roce právě díky tomu, že jí nechtěli zvednout plat.

Doporučení pro management firmy:

Pan majitel by se měl vrátit nohami na zem. To, že si nechá říkat preziden firmy, mu opravdu nezajistí, že firma bude lepší. Doporučuji se přizpůsobit moderní době a tím pádem vyhodit nefunkční elektroniku, která opravdu dost ztěžuj práci, když jen zapnutí trvá 10 minut a více..

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hybernská 1007/20, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

25 - 49 zaměstnanců

IČ:

26467909

Založení / Zapsání do OR*:

20. 8. 2001

Právní forma:

a.s.