Člověk v tísni - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Člověk v tísni

Údaje

Sídlo firmy:

Šafaříkova 635/24, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Velikost firmy:

100 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25755277

Založení / Zapsání do OR*:

16. 4. 1999

Právní forma:

obecně prospěšná společnost

O společnosti

Člověk v tísni je nevládní nezisková organizace , která si zakládá na myšlenkách humanismu, svobody, rovnosti a solidarity.

Lidskou důstojnost a svobodu považují za základní hodnoty. Věří, že lidé kdekoli na světě mají mít právo rozhodovat o svých životech a společně sdílet práva vyjádřená Všeobecnou deklarací lidských práv.

Jsou součástí občanské společnosti. Jejich činnost vychází z osobní iniciativy a aktivity stovek jejich zaměstnanců a dobrovolníků, jak v České republice, tak v desítkách zemí, kde pracují a z důvěry a podpory, kterou pro práci získávají od jednotlivců, firem, vlád i mezinárodních institucí.

V průběhu celého roku hledají nové spolupracovníky a spolupracovnice jak pro své aktivity v Čechách, tak i na zahraniční mise. Na jejich stránkách naleznete aktuální nabídky práce ve všech sekcí společnosti Člověk v tísni. Dozvíte se tam také o tom, jak vypadá každodenní život a práce jejich kolegyň a kolegů v zahraničí.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Člověk v tísni na zkrácený úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hodně mě baví, že má člověk volnou ruku v tom, jak věci dělá a co ho napadne za vylepšováky apod. Každý je tady svůj, na nic si moc nehrajeme. Nejde nám o to se před sebou vytahovat, soupeřit nebo si plácat po ramenou, jak jsme ten druhý tým přečůrali. Ne. Všichni táhnem za jeden provaz, protože máme společný cíl.

Negativa firmy:

Tak strašně mě to baví, že bych pracovala ve dne v noci, když můžu. Bohužel pak trochu pokulhává můj work-life balance... :-D a cítím, že s tím se tu zatím moc nepracuje. Ale myslím, že organizace jde v dobudování zevnitř dost kupředu, tak uvidíme. :-)

před 11 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Člověk v tísni na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Má to smysl...

Negativa firmy:

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec - Různé pracovní pozice - Ústecký kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti Člověk v tísni na plný úvazek 5-7 let, do roku 2011.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Člověk v tísni má opravdu dobré programy a služby, propracované a smysluplné a pracovníci v přímé práci odvádějí skvělou a záslužnou práci.

Negativa firmy:

Vedení zdegenerovalo a bohužel ztratilo nadhled a kontrolu nad situací. Přibývá zbytečné administrativy a vedení se už bohužel nezaměřuje na přímou práci, ale na jakési vlastní zájmy, které se snaží na úkor klientů a zaměstnanců v organizaci a na pobočkách uplatňovat. Z práce se vytratil prostor pro individualitu, kreativitu a rozvoj pracovníka. Také je možné se zde setkat s bossingem. Myšlenky rovnosti, humanismu, svobody a solidarity už zde dávno neexistují a to ani nemluvím o důstojnosti. Mluvím samozřejmě jen za PSI, ostatní sekce nehodnotím.

Doporučení pro management firmy:

Organizace ničí sama sebe zevnitř. Nepíšu to se zlým úmyslem, naopak... bylo by dobré, aby si situaci konečně někdo uvědomil a začal s tím něco dělat.

před 1 rokem
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Bílina
Pracoval(a) jsem ve společnosti Člověk v tísni na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Mladý kolektiv , podpora získávání nových dovedností - účasti na vzdělávání pracovníků, profesionální znalosti pracovníků

Negativa firmy:

Negativní přístup k novým nápadům a k jinému stylu práce, přestože je výsledek, žádné ocenění za dobře vykonanou práci- uzavřený případ

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (8)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Lékařství Služby Zdravotnictví Sociální služby Nezisková organizace