Člověk v tísni - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Člověk v tísni

Člověk v tísni je nevládní nezisková organizace , která si zakládá na myšlenkách humanismu, svobody, rovnosti a solidarity.

Hodnocení Člověk v tísni

Přidat hodnocení
před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Člověk v tísni na zkrácený úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hodně mě baví, že má člověk volnou ruku v tom, jak věci dělá a co ho napadne za vylepšováky apod. Každý je tady svůj, na nic si moc nehrajeme. Nejde nám o to se před sebou vytahovat, soupeřit nebo si plácat po ramenou, jak jsme ten druhý tým přečůrali. Ne. Všichni táhnem za jeden provaz, protože máme společný cíl.

Negativa firmy:

Tak strašně mě to baví, že bych pracovala ve dne v noci, když můžu. Bohužel pak trochu pokulhává můj work-life balance... :-D a cítím, že s tím se tu zatím moc nepracuje. Ale myslím, že organizace jde v dobudování zevnitř dost kupředu, tak uvidíme. :-)

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Člověk v tísni na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Má to smysl...

Negativa firmy:

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec – Různé pracovní pozice – Ústecký kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti Člověk v tísni na plný úvazek 5-7 let, do roku 2011.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Člověk v tísni má opravdu dobré programy a služby, propracované a smysluplné a pracovníci v přímé práci odvádějí skvělou a záslužnou práci.

Negativa firmy:

Vedení zdegenerovalo a bohužel ztratilo nadhled a kontrolu nad situací. Přibývá zbytečné administrativy a vedení se už bohužel nezaměřuje na přímou práci, ale na jakési vlastní zájmy, které se snaží na úkor klientů a zaměstnanců v organizaci a na pobočkách uplatňovat. Z práce se vytratil prostor pro individualitu, kreativitu a rozvoj pracovníka. Také je možné se zde setkat s bossingem. Myšlenky rovnosti, humanismu, svobody a solidarity už zde dávno neexistují a to ani nemluvím o důstojnosti. Mluvím samozřejmě jen za PSI, ostatní sekce nehodnotím.

Doporučení pro management firmy:

Organizace ničí sama sebe zevnitř. Nepíšu to se zlým úmyslem, naopak... bylo by dobré, aby si situaci konečně někdo uvědomil a začal s tím něco dělat.

před 5,5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Bílina
Pracoval(a) jsem ve společnosti Člověk v tísni na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Mladý kolektiv , podpora získávání nových dovedností - účasti na vzdělávání pracovníků, profesionální znalosti pracovníků

Negativa firmy:

Negativní přístup k novým nápadům a k jinému stylu práce, přestože je výsledek, žádné ocenění za dobře vykonanou práci- uzavřený případ

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

Lidskou důstojnost a svobodu považují za základní hodnoty. Věří, že lidé kdekoli na světě mají mít právo rozhodovat o svých životech a společně sdílet práva vyjádřená Všeobecnou deklarací lidských práv.

Jsou součástí občanské společnosti. Jejich činnost vychází z osobní iniciativy a aktivity stovek jejich zaměstnanců a dobrovolníků, jak v České republice, tak v desítkách zemí, kde pracují a z důvěry a podpory, kterou pro práci získávají od jednotlivců, firem, vlád i mezinárodních institucí.

V průběhu celého roku hledají nové spolupracovníky a spolupracovnice jak pro své aktivity v Čechách, tak i na zahraniční mise. Na jejich stránkách naleznete aktuální nabídky práce ve všech sekcí společnosti Člověk v tísni. Dozvíte se tam také o tom, jak vypadá každodenní život a práce jejich kolegyň a kolegů v zahraničí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Šafaříkova 635/24, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Velikost firmy:

100 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25755277

Založení / Zapsání do OR*:

16. 4. 1999

Právní forma:

obecně prospěšná společnost