CCC - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Výprodej obuvi zde!

CCC

Firma CCC je jedním z největších prodejců obuvi v Evropě. Je to jednička v prodeji pánské, dámské a dětské obuvi, do práce či na sport, ale najdeme zde také kabelky a různé doplňky. Původem polská firma umožňuje i nákup z pohodlí domova, online. Jejich pobočky navštívilo v roce 2016 přes 225 miliónů zákazníků a prodalo se skoro 40 miliónů páru bot. Širokou škálu sortimentu neustále rozšiřují, aby zákazník našel obuv přímo pro něj, ať už do do práce nebo na volný víkend.

Hodnocení CCC

Přidat hodnocení
před 5 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CCC na plný úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Suprový kolektiv

Negativa firmy:

Jednání vedoucí je velice neprofesionální, neskutečně náladová žena a pokaždé se s vámi baví jinak. Zadávají se nelogické úkoly, které sama vedoucí pořádně ani neumí. Díky této práci mám problémy se žaludkem, jelikož tam jdete kolikrát jíst až vás pustí vedoucí, což je klidně až v půl 2. Nekonečné a neustálé přerovnávání, které vám nikdo ani pořádně nevysvětlí. Paní vedoucí si vybírá koho má ráda a koho ne a podle toho se s vámi baví respektive nebaví. Když něco nechápete, tak nad vámi kroutí oči, místo toho, aby se to pořádně vysvětlilo a zaškolení od vedoucí nečekejte, zaškolujete se tu navzájem a pokud se tak nestane, ještě dostanete vy vynadáno, proč jste někoho nezaškolila. Mohla bych toho psát do nekonečna, ale aspoň takhle ve zkratce. Rozlučte se s osobním životem a nějaké velké peníze taky nečekejte.

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CCC na plný úvazek, do roku 2015.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

žadné

Negativa firmy:

Nesmslná práce,přikazy jeden den předělavate celou prodejnu a na druhý den řekné paní regionalní,že se spletla ani se neomluvi, a zase zpatky,Velmi povyšenecký přistup,Nikdy jsem v práci nezařila takové to ponižovaní a to mi bylo 55 let. Obloukem se vyhybam prodejnam ccc. Z prodavaček udělali lidi druhé kategorie.

Doporučení pro management firmy:

prověřté si regionalní šefové,na jaké urovní jsou?

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti CCC na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

1) Vedoucí prodejny se vozí po svých zaměstnancích. 2) Vedoucí prodejny nadržuje jenom těm, kteří jsou tam několik let. 3) Mizerný plat. 4) Směny tak rozdělené, že nemáte čas na osobní život. 5) Vaší nadřízení si myslí, že krom CCC nemáte právo na osobní život. 6) Neskutečná buzerace ze strany regionální, která sama nikdy neprodávala. 7) Nesmyslné točení, přemisťování bot na prodejně. 8) Neprofesionální přístup nadřízených. Potřebovala jsem vyměnit službu. Šéfova mi řekla, že si to mám domluvit s kolegyněmi. To bych brala, ale pak přišla perla. Řekla mi totiž, že ten den, který za mě půjde kolegyně navíc, tak ji ho mám proplatit ze svého. Opravdu nechutný přístup. 9) Jizlivé poznámky ze strany kolegyň a nadřízených. 10) Dostáváte směny navíc, i když se Vás vedoucí předtím nezeptala. 11) Na chvíli se zastavíte na prodejně a ihned Vás vedoucí začne peskovat jako trubač. 12) Firma si vcelku svých zaměstnanců neváží a bere je jako levnou pracovní sílu. 13) Také je velmi demotivující přístup nadřízených. 14)) Cokoliv řeknete, tak se Vám vedoucí vysměje do obličeje. 15) Je to náročná práce, která je vážně mizerně ohodnocená. - Za mě CCC nedoporučuji. Je to jenom z nouze cnost a nic víc. Promarníte tam celý svůj život ani nevíte jak. 16) Nulová šance na karierní postup. 17) Nulová podpora ze strany zaměstnavatele. 18) Šéfová se ke mně chovala jako zřízenec Gestapa. Neustále se starala, co dělám ve svém volnu. 19) Strašný nepořádek a nepřehlednost v inventurách. 20) Směšné "benefity".

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti CCC na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super kolektiv, dobrá parta až na Vedoucí prodejny, stravenky

Negativa firmy:

ZA SMĚŠNÝ PLAT = TOLIK PRÁCE. Nejhorší práce vůbec, nesmyslné přeskládávání krabic den co den. Kdykoliv na prodejně stojíte vedoucí po vás řve že nic neděláte, takže jdete a opravujete krabice, radši někam k pásu než nechat se terorizovat, že neskládáte krabice a každý den vybalovat nové zboží, navíc nesmyslným zpusobem v některých měsících je toho na prodejně tolik, že už to prostě není kam dávat. Vedoucí si hraje na nadřazenou ale ona nic nemusí a v polovině směny si odcházela pryč. Hrozné. Každého hned povýší na leadera protože tak směšnou práci nikdo nechce dělat. Nedoporučuji.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (59)

Historie

Koncem 90. let 20. století byla založena firma CCC. Její zkratka v překladu znamená „Cena dělá zázraky.“ Prodejnám CCC velmi rychle rostl obrat a v už v roce 2004 založili první zahraniční společnost a to u nás v České republice. Postupně se rozrůstají a začínají prodávat zboží i na Slovensku, v Maďarsku, v Rakousku, Slovinsku atd. V roce 2011 postavili své největší logistické centrum se sídlem v Polsku. Už od roku 2005 získali mnohá ocenění, například cenu za nejlepší obchodní společnost ve střední a východní Evropě nebo cenu za nejlépe spravovanou akciovou společnost.

Kariéra

Firma CCC pomáhá nastartovat kariéru zaměstnancům skrz různá školení nebo kurzy angličtiny. Nabídne také mnoho benefitů v podobě zaměstnaneckých slev, stravenek nebo různé prémie. Příjemný kolektiv vytváří vždy skvělou atmosféru, pro týmovou práci. Každý den budete pracovat a komunikovat se zákazníky. Volná pracovní místa neustále přidávají. Pokud tedy jste milovníci bot, je tato pracovní příležitost to pravé pro vás. V budoucnu pobočky CCC přinesou modernizaci prodejen, které budou větší s LED obrazovkami ve výloze.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českomoravská 2420/15, 190 93 Praha 9

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26848601

Založení / Zapsání do OR*:

15. 12. 2004

Právní forma:

s.r.o.

Web:

ccc.eu

Fotogalerie

Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Prodej zboží Obuvnictví Móda