CCC

Kdo jsme

Prodejní síť obuvi CCC expanduje nejrychleji ze všech značek. Jenom za posledních pět let jsme zvládli být velkým hráčem ve více než 9 zemích Evropy. V současné době jsme hrdí na svých více než 800 prodejen a s rozvojem dále pokračujeme. Jsme stabilní, mezinárodní a nasloucháme svým zaměstnancům. Náš sortiment kvalitní obuví nekončí – nabízíme také kabelky a prostředky pro péči.

„Na své práci miluji především to, že je každý den jiný, že mi staví do cesty nové výzvy a také překážky, které ráda zdolávám. Také mám velice ráda kontakt se zákazníkem, ráda komunikuji a směji se :-).“ Kristýna Baráková, Vedoucí prodejny
„Na naší prodejně se snažíme mít neustále dobrou atmosféru. Sice jsme každá trochu jiná a věkově i dále od sebe, ale i přes to jsme skvělý tým a snažíme si navzájem pomáhat.“ Kristýna Kolářová, Asistentka prodeje

Proč pracovat u nás?

Abychom byli úspěšní, uvědomujeme si, jak je důležité mít spokojené zaměstnance. Prodejem to nekončí – chceme, aby každý jednotlivec byl součástí velkého celku. Chtěli byste nový benefit? Řekněte nám to! Jsme schopni vám ho vytvořit na míru. Pokud milujete sport, u nás si ho užijete. Máme sportovní dušefandíme nejen aktivně, ale i pasivně. Jsme hrdí na naši firemní cyklistickou stáj – CCC Sprandi Polkowice. Zároveň ale ochraňujeme a pomáháme slabším. Podporujeme Fond ohrožených dětí Klokánek a pravidelně organizujeme nejen finanční sbírky.

Patříš k nám?

Jsme kreativci! Milujeme módu, tvoříme, přemýšlíme, jsme aktivní. Vážíme si rozdílností lidí a věříme, že dohromady dají dokonalý celek. Chceme, aby naše týmy viděly svoje pokroky a radovaly se z každého úspěchu. Flexibilně reagujeme na vzniklé situace tak, aby řešení bylo ke prospěchu všem.

Koho hledáme?

V našem týmu najdou uplatnění nadšení a pozitivní lidé, kteří milují prostředí nádherných bot a kabelek. Hledáme spolehlivé týmové hráče, kteří chtějí dosahovat společně velkých výsledků. Nabízíme kvalitní a stabilní prostředí se skvělou atmosférou. V CCC se mimo jiné můžete těšit na skvělé finanční ohodnocení včetně prémií, stravenek v hodnotě 100 Kč nebo příspěvku na kartu Multisport. A samozřejmě mnoho dalšího!

Fotogalerie

Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 dnem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CCC na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Vedení CCC absolutně nic neřeší, protože je to rodinný podnik kde ruka ruku myje.Proto na prodejnách nic nefunguje, jen buzerace.

před 5 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CCC na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Buzerace, nedodržování zákonů, nucene přesčasy no za 25 let praxe jsem nic horšího nezažila

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Šmucka pro všechno... - Liberecký kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti CCC na pracovní smlouvu 3-4 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné pozitiva jsem neshledala

Negativa firmy:

Vysoké nároky z vedení na zaměstnance,za takové peníze to nestojí. Chování od manažerky opovrhující. Nedostatek zaměstnanců, směny jednou 6h, pak 10,5 pak.Ztráta času v této firmě samé víkendy..

Doporučení pro management firmy:

Lepší chování k zaměstnancům...

před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CCC na poloviční úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Slevové poukázky 30% na produkty z ccc

Negativa firmy:

Hrůza a nikdy víc!!!Zacházení se zaměstnanci jak s kusem hadru..nemakas jak šroub,tak te vyhodime!!pomluvy mezi prodejnami a z manažerské pozice se k vám nechová nikdo s pochopením jen pokud je někdo vybraný miláček.

Zobrazit všechna hodnocení (40)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Obuvnictví Móda