CCC - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

CCC

Firma CCC je jedním z největších prodejců obuvi v Evropě. Je to jednička v prodeji pánské, dámské a dětské obuvi, do práce či na sport, ale najdeme zde také kabelky a různé doplňky. Původem polská firma umožňuje i nákup z pohodlí domova, online. Jejich pobočky navštívilo v roce 2016 přes 225 miliónů zákazníků a prodalo se skoro 40 miliónů páru bot. Širokou škálu sortimentu neustále rozšiřují, aby zákazník našel obuv přímo pro něj, ať už do do práce nebo na volný víkend.

Hodnocení CCC

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti CCC na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Ve firmě si najdete nové přátele a super kolektiv. Práce je sice náročná, ale za to velice různorodá a pestrá. Velice doporučuji.

Negativa firmy:

Žádné

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavač - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti CCC na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nastupovala jsem na nově zřizovanou pobočku a noví kolegové byli super. Jiná pozitiva jsem nenašla...

Negativa firmy:

Stálí zaměstnanci na prodejně, kde se zaučuje jsou dost nepříjemní. Slečny mají pocit, že mohou každého buzerovat. Jedna Vám řekne stůj tady a hlídej prodejnu, za pět minut přijde jiná a vzteká se, že stojíte na špatném místě a nic neděláte. Vedoucí a zástup je celý den v zázemí a na pauzu má klidně dvě hodiny. Vás na pauzu pošlou podle rozpisu, který je úplně na hlavu. Přijdete v 10:00 na směnu a v 11:15 už musíte na pauzu na oběd. Nastupovalo nás asi 8 nových a během měsíce 5 dalo výpověď, a vím o dalších, kteří si hledají jinou práci. V podstatě vezmou každého, kdo přijde, protože mají nedostatek lidí. Možná by bylo dobré, aby se vedení více zajímalo o dění na prodejnách a hodnotilo vedoucí prodejen také na základě fluktuace zaměstnanců.

před 2 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti CCC na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

30% slevy

Negativa firmy:

Nechápu po zkušenosti jaké benefity tato společnost nabízí. Měsíční prémie, které se většinou nedají splnit. Příplatek za odpracovaná léta, které když mám dovolenou mi zkratí což nechápu, když ten rok mám již odpracovaný. Odměnu za inventuru jsme museli z nich tahat, karta multisport na kterou nic nepřispívají. Do toho mystery zákazník u kterého Vám říkají,že za špatný výsledek Vám vezmou peníze, ale za dobrý výsledek Vám nic nedají. Vedoucí se po Vás vozí, vedení přidává prací a plat stojí. Za odvedený dobrý svoz dostanete kakao v prášku popřípade kitkat za 10 kč.. Fakt směšné, ale podle nich to jsou motivace. K práci na prodejně nemám co napsat- furt se točí boty nebo se uklízí. Kariérní růst jen když vyplníte šilený dotazník jak kdyby jste kandidovala na prezidenta.

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Prodavačka - Mladá Boleslav
Pracuji ve společnosti CCC na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělá komunikace s nadřízenými na prodejně i na centrále. Výborný kolektiv. Prémie za plnění, slevové karty, vždy vše zaplacené, včetně přesčasů, stravenky. Překvapilo mě kolik negativního jsem si tu přečetla, takže, do práce se chodí, aby se tam pracovalo a né povídalo a postávalo, efektivita se odvíjí od toho, jak moc se věnujeme zákazníkům...čím víc si toho jeden zákazník koupí, tím je efektivita lepší. A moc práce? Zboží musíme doplňovat, aby bylo co nabízet a svozy 2x do roka, aby bylo zboží na prodejně aktuální. Za mě palec nahoru!!!

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (53)

Historie

Koncem 90. let 20. století byla založena firma CCC. Její zkratka v překladu znamená „Cena dělá zázraky.“ Prodejnám CCC velmi rychle rostl obrat a v už v roce 2004 založili první zahraniční společnost a to u nás v České republice. Postupně se rozrůstají a začínají prodávat zboží i na Slovensku, v Maďarsku, v Rakousku, Slovinsku atd. V roce 2011 postavili své největší logistické centrum se sídlem v Polsku. Už od roku 2005 získali mnohá ocenění, například cenu za nejlepší obchodní společnost ve střední a východní Evropě nebo cenu za nejlépe spravovanou akciovou společnost.

Kariéra

Firma CCC pomáhá nastartovat kariéru zaměstnancům skrz různá školení nebo kurzy angličtiny. Nabídne také mnoho benefitů v podobě zaměstnaneckých slev, stravenek nebo různé prémie. Příjemný kolektiv vytváří vždy skvělou atmosféru, pro týmovou práci. Každý den budete pracovat a komunikovat se zákazníky. Volná pracovní místa neustále přidávají. Pokud tedy jste milovníci bot, je tato pracovní příležitost to pravé pro vás. V budoucnu pobočky CCC přinesou modernizaci prodejen, které budou větší s LED obrazovkami ve výloze.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českomoravská 2420/15, 190 93 Praha 9

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26848601

Založení / Zapsání do OR*:

15. 12. 2004

Právní forma:

s.r.o.

Web:

ccc.eu

Fotogalerie

Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC
Práce v CCC

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Prodej zboží Obuvnictví Móda