Bohemia Properties - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Bohemia Properties

Kdo jsme?

Jan Hotels v České republice je společností s rodinnou tradicí. Pyšní se čtyřmi moderními a jedinečnými hotely, které nejlépe reprezentují výjimečného ducha pohostinství České republiky - 4* hotel DUO a 4* hotel Leonardo v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Práce v Hotelu DUO
Práce v Hotelu DUO
Práce v Hotelu DUO

Poznej nás blíž

Moderní hotel DUO649 pokoji je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. V našich hotelech najdete nejen pěkné ubytování, ale i posilovnu, bazén, bar či útulný salonek. Také máme pěkné prostory pro konání různých slavností, konferencí a oslav. Stylová restaurace Formanka nabízí pokrmy moderní české a mezinárodní kuchyně.

Práce v Hotelu DUO
Práce v Hotelu DUO
Práce v Hotelu DUO
Práce v Hotelu DUO
Práce v Hotelu DUO

Přijď se zrelaxovat

Zaměstnancům nabízíme ve volném čase možnost využití sportcentra – zdarma si mohou zajít zacvičit do fitness, zaplavat si v bazénu anebo se vyhřát v sauně. Také si mohou zahrát stolní tenis nebo bowling. Možné je i zajít si s rodinou nebo přáteli na večeři nebo na oběd. Pořádáme také různé akce pro děti, které mají vždy úspěch. A to je teprve začátek, chceš vědět víc? Tak přijď mezi nás a dozvíš se vše :).

Lidé jsou pro nás základ

Hodně si zakládáme na lidech, kteří tvoří náš tým. Klademe velký důraz na příjemné pracovní prostředí, mezilidské vztahy, podporujeme kariérní růst a další vzdělávání zaměstnanců. V hotelu DUO panuje přátelská firemní kultura, stálí kolegové mezi sebou nové kolegy přátelsky uvítají, procházejí s nimi tréninkové plány a pomáhají jim začlenit se do stávajícího kolektivu. Naši zaměstnanci mohou zdarma navštěvovat jazykové kurzy. Máme vlastní tréninkovou akademii Jan Hotels. Pro naše kolegy pořádáme různá odborná školení. V našich hotelech se uplatní lidé, kteří jsou pracovití , usměvaví a šíří okolo sebe dobrou náladu. Rádi také pracují s lidmi, rádi se naučí něco nového a dbají na vysoký standard nabízených služeb. Do naší hotelové rodiny hledáme lidi převážně na pozice číšník a barman.

Práce v Hotelu DUO