Big Home | VímVíc.cz
Nábytek za nejlepší ceny!

Big Home

Společnost Big Home se na českém trhu pohybuje od roku 2017. Spadá pod firmu Lovio, s.r.o., která sídlí u našich slovenských sousedů. Specializuje se na prodej bytového, zahradního i dětského nábytku. Dále na svém e-shopu nabízí doplňky do domácnosti, osvětlení nebo koberce. Zboží, které firma Big Home dováží, odpovídá nejmodernějším trendům a vyberou si zde i náročnější zákazníci. Společnost svůj nábytek nabízí také architektům a bytovým designerům k zařízení domova pro jejich klienty, ale také velkoobchodům.

Hodnocení Big Home

Přidat hodnocení

Společnost Big Home vznikla v roce 2017. Dbá především na kvalitu svého zboží. Její nábytek i doplňky jsou vyrobeny podle nejvyšších kvalitních standardů. Nabízí nábytek jak z tuzemské výroby, tak i ze zahraničního importu. Veškeré vybavení domů i zahrad je vyráběno ve spolupráci s evropskými a americkými návrháři.

Ocenění firmy Big Home: Společnost získala na portálu Heureka.cz ocenění zákazníky 90 %.

Čím se společnost Big Home zabývá?

V internetovém obchodě Big Home naleznete širokou nabídku produktů různých vzhledů, stylů, materiálů. Vzhled výrobků odpovídá moderním trendům, ale přijdou si zde na své také méně nároční zákazníci, kteří shánějí něco obyčejného, nenápadného či klasického, ale i tak si potrpí na kvalitu. Nabídka firmy Big Home obsahuje velkou škálu různorodého nábytku, kde můžete volit čistě podle svého vkusu.

Nábytek na tomto e-shopu můžete nakoupit rychle a pohodlně. Potvrzují to i recenze zákazníků, kteří si na webových stránkách firmu pochvalují a převážně ji hodnotí plným počtem hvězd. Výhodou společnosti Big Home je především ta, že zde můžete nakoupit v kteroukoliv denní dobu, třeba i v noci. Obchod totiž nemá žádné pevně dané otevírací hodiny. Z pohodlí vašeho domova si můžete prohlédnout, objednat a koupit kterékoliv zboží skladem klidně i o víkendu, nebo ve státní svátek.

Služby, které firma nabízí

Pokud si na e-shopu Big Home něco vyberete, můžete si nechat doručit své zboží přímo k vám domů. Firma totiž rozváží nábytek po celé České republice, ale také na Slovensku. Doprava je ovšem zpoplatněna. Náklady jsou vždy uvedeny u zboží, ale výsledná suma se odvíjí podle sumy vaší objednávky. Částku za dopravu i za zboží můžete uhradit hned několika způsoby. Buď hotově kurýrovi při převzetí zboží, nebo platební kartou či přes PayPal.

Kariéra v Big Home

Společnost prodávající designový a kvalitní nábytek na svých webových stránkách vypisuje výběrový řízení na volné pracovní pozice. Pokud máte o práci v této firmě zájem, stačí sledovat, zda se v záložce kariéra neobjeví nová pracovní pozice, která by vyhovovala právě vám. Někdy v Big Home hledají například skladníka, nebo pracovníky v oblasti administrativy. Na pozici skladníka je potřeba především fyzická zdatnost a obratnost při manipulaci se zbožím, ale také práce s PC, řidičský průkaz a výhodou je znalost alespoň anglického jazyka. Firma se však shoduje, že její zaměstnanci by měli být spolehliví a mít chuť a energii pracovat. Stejně jako česká pobočka, tak i slovenská nabídky práce vypisují.

Big Home nabízí spolupráci i designérům a architektům. Ti se mohou ozvat na její email, pokud budou potřebovat zařídit vybavení domova pro své klienty. Obchod rovněž hledá velkoobchodní partnery po území celé České republiky. Firma preferuje především kamenné prodejny, kterým nabízí svůj široký sortiment nábytku. Stačí se ozvat na její email info@bighome.cz.

Pokud sháníte nové zaměstnání, můžete se podívat i na naši nabídku prací!

Zboží firmy Big Home

Big Home.cz nabízí opravdu velmi širokou škálu zboží. Můžete si zde pořídit nábytek do jakékoliv místnosti ve vašem bytě či domě. A nejen to. Nabídka zahrnuje i zahradní nábytek, koberce či nejrůznější bytové doplňky a dekorace. V záložce lifestyle vám dokonce nabízí batůžky a kabelky pro volný čas.

Výrobky jsou vyhotoveny z nejrůznějších materiálů. U skříní například vede samozřejmě kvalitní dřevo, ale třeba konferenční stolek si můžete objednat i z kovu a skla. Dále jsou v nabídce proutěné židle, kožené sedačky či postele se sametovými potahy. Zboží firma Big Home prodává v několika různých barevných variantách a velikostech. Veškeré informace o výrobcích se dozvíte v popisku u fotografie, a to včetně ceny.

V e-shopu si vyberete knihovny, šatní skříně, police, menší skříňky, ale také stoly, židle, pohovky nebo konferenční stolky. Zkrátka vše, na co si vzpomenete. Najdete tady vybavení do kuchyně, ale také nábytek do koupelny, zrcadla či designové sošky a dekorace. Nechybí ani koberce a rohožky různých velikostí. Pokud toužíte po pohádkové posteli s vysokým čelem z kvalitního materiálu, jste tady správně. Big Home nabízí i řadu zahradního nábytku včetně luxusních sedacích souprav. Dále zde seženete například nábytek pro děti, nebo nejrůznější lampy a jiná osvětlení.

Zákaznický servis

Webové stránky firmy Big Home jsou přehledné a srozumitelné. Naleznete zde vše od veškerých informací o zboží a jeho cenách, až po sdělení o dopravě a zákaznickém servisu. Ten je v provozu od pondělí do pátku od 7:00. Stačí firmu kontaktovat na email info@bighome.cz. U každého nábytku je v popisu podrobně rozepsán jeho rozměr, barva a materiál, z něhož je vyroben.

Naleznete zde také ceny za dopravu. Ty se odvíjí jak od konečné částky vaší objednávky, tak také od místa vašeho bydliště. Společnost Big Home zde informuje o akcích, které aktuálně probíhají. Například na nákup zlevněného nábytku a ostatního zboží, nebo můžete také využít slevu 2 % na nákup při dopravě po Česku. Na veškeré zboží platí, že jej nepoškozené můžete vrátit do 14 dnů. Standartní podmínky se vztahují i na reklamace.

Kontakty

E-mail: info@bighome.cz

Adresa pro vrácení zboží: Paramos, Hranická 570, 757 01 Valašské Meziříčí

Webové stránky: https://www.bighome.cz/

Sídlo firmy

Loviu, s. r. o.: Družstevná 5, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Družstevná 5 031 01, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika

IČ:

45851948

Založení / Zapsání do OR*:

14. 3. 2017

Právní forma:

s.r.o.