ALO diamonds - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

ALO diamonds

Údaje

Sídlo firmy:

Na Maninách 1040/14, 170 00 Praha

IČ:

27926150

Založení / Zapsání do OR*:

11. 7. 2007

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.alo.cz

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 8 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ALO diamonds na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pěkné šperky, zajímavá prohlídka klenotnickeho ateliéru během zauceni

Negativa firmy:

Velmi dlouhé směny(13+h od 8:00-21:30/40)bez možnosti odpočinku, věčný kamerový dohled a to i v zázemí, kde se prevlikate a jíte, o proplacení prescasu se tam nesmí ani mluvit. Penize,ktere slibuji na pohovoru nejde vydělat I kdyby jste se na hlavu stavěli. Vedení nutí zaměstnance "otravovat" zákazníky i o víkendu, nutí je nahanet je před obchodem a zvát dovnitř, i když člověk jen prochází okolo. Musíte vyplňovat nesmyslné tabulky, které k ničemu neslouží, jen aby jste se "nenudili". Za osobní názor se strháváji peníze ze mzdy. Panuje velmi nepříjemná rivalita nejen mezi pobočkami, ale i v týmu. Každý každého promlouvá, vedení nevyjímaje. Zákazníkům se lze, jen, aby pobočka tak tak splnila cíle. Když je manažer s vyšším vedením v zázemí, nemůžete se jít ani napít, protože Vám prostě a jednoduše neuhnou. Onemocnet tam prostě nemůžete, ihned je to problém. Při ukončení pracovního pomeru problémy s centrálou, kde jsou velmi neochotne a neumí poskytnout potřebnou dokumentaci, což je jejich povinnost. Firma si jednoduše zakládá na vlastním profitu a o své zaměstnance se vůbec nestará. VELMI nedoporučuji!

Doporučení pro management firmy:

Aby si to sami zkusili a dodržovali veškerá nesmyslná pravidla sami po dobu min. Jednoho týdne.

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Sales professional
Pracoval(a) jsem ve společnosti ALO diamonds na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pěkné prostředí butiku, občas hezká výplata.

Negativa firmy:

Přetvářka na klienty jen aby utratili co nejvíce peněz, jakmile opustí butik začnou se prodejkyně klientům smát a pomlouvat je. Klientům se také dost lže jen aby zakoupili a splnil se plán, kterým býva vedení butiků doslova posedlí. Když to vypadá, že je butik v mínusu, vymýšlejí nesmyslné úkoly, nahánění klientů, dokonce nutí prodejkyně aby odchytávaly lidi co jen prochází kolem a neustále je buzerují a vyhrožují snížením výplaty. Pomluvy nejsou jen na klienty ale také mezi členy týmu a především od manažerů, kteří jsou milí, jen když člověk skáče jak oni písknou, jestliže si dovolíte onemocnět nebo sdělíte, že chcete odejít nenechají na vás nit suchou a pomlouvají klidně i měsíce. Bohužel, ale nepomlouvají jen prodejkyně co odešly, ale i ty, co nově nastoupí. V této firmě je obrovská fluktuace zaměstnanců, důvodem neustále strhávání peněz za nesmysly, dlouhé únavné směny bez možnosti odpočinku, především když je na směně manažer, sedí v zázemí a nemůžete si dojít ani na WC. Když manažer není na butiku, stejně si musíte hlídat co děláte protože jste sledování po celý den na kamerách a to i v zázemí, takže na vás manažer kouká i když třeba obědváte... je to celé dost nepříjemné. Mezi členy týmu panuje obrovská rivalita a musíte si neustále hlídat, zda vám vaše kolegyně neukradla klienta. Také jsem nezažila, aby byl v některé práci takový problém při onemocnění jako tady. Když manažerovi naznačíte, že se necítíte úplně dobře, začne být dusno, kouká na vás jakoby jste si dovolily říct něco strašného, řekne ať si vezmete prášek a že to bude dobrý, nemoc se v této firmě absolutně nepřipouští. Když už si dovolíte zajít k lékaři a léčit se doma třeba týden, manažer vám neustále volá, kdy už přijdete do práce, takže se nemůžete v klidu uzdravit. Když se poté vrátíte do práce, nikdo s vámi nemluví a snaží se ve vás vzbudit pocit viny. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ALO diamonds na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pro lidi, kteří mají rádi obchod a nechtějí jen sedět, koukat a krátit čas poídáním si s kolegy je to skvělá práce! V jiných firmách není možné vydělat si takto krásné peníze a jednání s klienty dokáže člověku neuvěřitelně dobít energii.

Negativa firmy:

Drobnosti, které se ale najdou u jakéhokoliv zaměstnavatele - nic zásadního.

před 2 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ALO diamonds na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hezké prostředí, možnost naučit se zajímavosti ze světa šperků, možnost nadstandartního výdělku.

Negativa firmy:

Neustálé sledování na kamerách, dlouhé únavné směny, příšerný nátlak na zaměstnance, velký problém v případě onemocnění, nevážení si zaměstnanců, pomluvy.

Zobrazit všechna hodnocení (13)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Prodej zboží Výroba Výroba a průmysl