ALO diamonds - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Hodnocení ALO diamonds

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ALO diamonds na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracuji v téhle firmě už čtvrtým rokem a jsem velmi spokojená. Práce v nádherném prostředí a fajn týmu. Mám skvělou šéfku se kterou se vždy dá vše osobně vyřešit a vždy vyjde vstříc. Kdo má rád lidi a nebojí se práce, určitě bude stejně nadšený jako já.

Negativa firmy:

Běžné drobnosti, co jsou všude.

před 9 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodejce - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti ALO diamonds na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2018.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kariérní růst, česká společnost, která vyrábí šperky na nejlepší světové úrovni, mezinárodní certifikáty a vše deklaruje zákazníkovi, důvěryhodná. Radost pracovat s takovou krásnou a dávat klientovi pocit vyjíměčnosti. Nádherné pracovní prostředí !!!!

Negativa firmy:

NIC, vše na osobní vzájemné komunikaci.

před 11 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ALO diamonds na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pěkné šperky, zajímavá prohlídka klenotnickeho ateliéru během zauceni

Negativa firmy:

Velmi dlouhé směny(13+h od 8:00-21:30/40)bez možnosti odpočinku, věčný kamerový dohled a to i v zázemí, kde se prevlikate a jíte, o proplacení prescasu se tam nesmí ani mluvit. Penize,ktere slibuji na pohovoru nejde vydělat I kdyby jste se na hlavu stavěli. Vedení nutí zaměstnance "otravovat" zákazníky i o víkendu, nutí je nahanet je před obchodem a zvát dovnitř, i když člověk jen prochází okolo. Musíte vyplňovat nesmyslné tabulky, které k ničemu neslouží, jen aby jste se "nenudili". Za osobní názor se strháváji peníze ze mzdy. Panuje velmi nepříjemná rivalita nejen mezi pobočkami, ale i v týmu. Každý každého promlouvá, vedení nevyjímaje. Zákazníkům se lze, jen, aby pobočka tak tak splnila cíle. Když je manažer s vyšším vedením v zázemí, nemůžete se jít ani napít, protože Vám prostě a jednoduše neuhnou. Onemocnet tam prostě nemůžete, ihned je to problém. Při ukončení pracovního pomeru problémy s centrálou, kde jsou velmi neochotne a neumí poskytnout potřebnou dokumentaci, což je jejich povinnost. Firma si jednoduše zakládá na vlastním profitu a o své zaměstnance se vůbec nestará. VELMI nedoporučuji!

Doporučení pro management firmy:

Aby si to sami zkusili a dodržovali veškerá nesmyslná pravidla sami po dobu min. Jednoho týdne.

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Sales professional
Pracoval(a) jsem ve společnosti ALO diamonds na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pěkné prostředí butiku, občas hezká výplata.

Negativa firmy:

Přetvářka na klienty jen aby utratili co nejvíce peněz, jakmile opustí butik začnou se prodejkyně klientům smát a pomlouvat je. Klientům se také dost lže jen aby zakoupili a splnil se plán, kterým býva vedení butiků doslova posedlí. Když to vypadá, že je butik v mínusu, vymýšlejí nesmyslné úkoly, nahánění klientů, dokonce nutí prodejkyně aby odchytávaly lidi co jen prochází kolem a neustále je buzerují a vyhrožují snížením výplaty. Pomluvy nejsou jen na klienty ale také mezi členy týmu a především od manažerů, kteří jsou milí, jen když člověk skáče jak oni písknou, jestliže si dovolíte onemocnět nebo sdělíte, že chcete odejít nenechají na vás nit suchou a pomlouvají klidně i měsíce. Bohužel, ale nepomlouvají jen prodejkyně co odešly, ale i ty, co nově nastoupí. V této firmě je obrovská fluktuace zaměstnanců, důvodem neustále strhávání peněz za nesmysly, dlouhé únavné směny bez možnosti odpočinku, především když je na směně manažer, sedí v zázemí a nemůžete si dojít ani na WC. Když manažer není na butiku, stejně si musíte hlídat co děláte protože jste sledování po celý den na kamerách a to i v zázemí, takže na vás manažer kouká i když třeba obědváte... je to celé dost nepříjemné. Mezi členy týmu panuje obrovská rivalita a musíte si neustále hlídat, zda vám vaše kolegyně neukradla klienta. Také jsem nezažila, aby byl v některé práci takový problém při onemocnění jako tady. Když manažerovi naznačíte, že se necítíte úplně dobře, začne být dusno, kouká na vás jakoby jste si dovolily říct něco strašného, řekne ať si vezmete prášek a že to bude dobrý, nemoc se v této firmě absolutně nepřipouští. Když už si dovolíte zajít k lékaři a léčit se doma třeba týden, manažer vám neustále volá, kdy už přijdete do práce, takže se nemůžete v klidu uzdravit. Když se poté vrátíte do práce, nikdo s vámi nemluví a snaží se ve vás vzbudit pocit viny. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (15)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Maninách 1040/14, 170 00 Praha

IČ:

27926150

Založení / Zapsání do OR*:

11. 7. 2007

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.alo.cz