Adecco - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Adecco

Adecco patří do mezinárodní skupiny Adecco Group, která se řadí mezi světově nejúspěšnější zprostředkovatele práce a svým klientům také poskytuje kvalitní poradenské služby v oblasti human resources. Mezi přednosti společnosti patří půl století zkušeností na pracovních trzích v různých zemích a moderní techniky a metody práce. Adecco Group zaplnila volné místo na trhu svými 5.100 pobočkami v 60 zemích. Kariéru v Adecco buduje 31 tisíc spokojených zaměstnanců.

Hodnocení Adecco

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Adecco na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

žádné nemá

Negativa firmy:

neumí jednat s lidmi,když požádáte o radu,tak dostanete výpověď.

před 4,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Adecco na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

V Jihlavě velice milé dámy, peníze včas na účtě, což občas nechápu, jak je možné. Klidně mi přijdou ve 3 ráno. :-) Někdo prostě pracuje pro spokojenost ostatních lidí a baví ho to a někdo zase ne. Když třeba marodím, stačí zavolat, paní mi popřeje brzké uzdravení a všechno za mě vyřídí. E-mailem mi chodí informace i o věcech, které bych si měl hlídat sám. Nikdy žádný problém.

Negativa firmy:

Jsem přes Adecco pracovníkem jihlavského Bosche, což je naprostá raubírna a rasovina, nicméně za to Addeco nemůže...

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Adecco na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobry pristup ke svym pracovnikum

Negativa firmy:

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Adecco na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Výplatni pásky chodí až po připsání peněz na účet tak nemůžu zkontrolovat jestli vyplata je v pořádku mají to chytře udělané protože kdybych to reklamoval museli by to hned opravit a chybnou částku kterou by udělali by mi museli poslat na účet ale tak to udělali že to už nejde a peníze mi pošlou až příští měsíc.

Doporučení pro management firmy:

Kdybych mohl dávat známky do mínusu tak bY jich bylo -5

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (21)

Historie firmy

V roce 1957 založil Henri Lavanchy ve Švýcarsku firmu Adia, o sedm let později se ve Francii zrodilo Ecco. Adia expandovala do zahraničí i za oceán raketovou rychlostí, zatímco Ecco se stalo jedničkou na domácím trhu. V roce 1996 se obě firmy spojily a vzniklo Adecco, které posílalo do práce každý den 250.000 lidí. Společnost se dále vyvíjela a stala se poradcem pro změnu kariéry, zásobárnou talentů a expertem v oblasti lidských zdrojů. V ČR působí Adecco od roku 1992 a operuje ve dvaceti pobočkách napříč všemi regiony. Zjišťuje například jaké pracovní podmínky nabízejí světová města.

Kariéra v Adecco

Díky znalosti lidských zdrojů a českého trhu dokáže Adecco pečovat nejen o své klienty, ale také o své zaměstnance. Lidé, kteří budují kariéru v Adecco, si nejvíce cení skvělé komunikace napříč firemní strukturou, přátelského kolektivu, příjemného zázemí ve všech regionech a také dobrého finančního ohodnocení. Mezi hlavní benefity práce v Adecco patří tréninky na míru, sick days, stravenky, multisport karta, služební telefon a notebook, který můžete využívat i soukromě, příspěvek na lekce cizích jazyků, firemní akce a teambuildingy a příspěvek na penzijní pojištění. V rámci firemní kultury se můžete těšit na různé personální hry a eventy, které vám pomohou rozšířit obzory, zabrání nástupu stereotypu a utuží pracovní kolektiv. Prohlédněte si volná místa v Adecco a změňte svůj život!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

tětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 - Nusle

Velikost firmy:

5 000 - 10 000 zaměstnanců

IČ:

45806403

Založení / Zapsání do OR*:

14. 8. 1992

Právní forma:

s.r.o.