4kids | Kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

4kids

4kids je internetový obchod se širokým sortimentem her, hraček a dalšího dětského zboží. Na českém trhu působí firma již několik let a za tu dobu si stihla vybudovat poměrně silnou přízeň zákazníků. Volná místa 4kids nenabízí často, na provoz e-shopu není potřeba velký počet zaměstnanců. Přesto je však možné se uplatnit jak při provozu internetového obchodu, tak ve skladu firmy.

Hodnocení 4kids

Přidat hodnocení

Historie firmy

Firma 4kids se těší poměrně dlouhé historii, na českém trhu už působí řádku let. Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku k 6.5. 2005. Od té doby působí společnost 4kids jako spolehlivý prodejce hraček a dalšího dětského zboží. Za dobu svého působení si firma stihla získat řadu spokojených a věrných zákazníků, kteří se k nákupům na 4kids rádi vracejí.

Nabídka zboží

Nabídka produktů internetového obchodu 4kids se skládá především z dětského zboží. Kromě hraček a her mohou zákazníci na e-shopu pořídit kojenecké zboží, školní potřeby, zboží pro volnočasové aktivity, karnevalové kostýmy, dětskou kosmetiku, dětmi velmi oblíbené LEGO a jiné hračky z televizních reklam, dívčí i chlapecké oblečení nebo vybavení dětských pokojů. 

Práce ve 4kids

Práce ve 4kids je spojená především s administrativní správou e-shopu a komunikací se zákazníky. Ve 4kids se mohou uplatnit zájemci o administrativní pozice v oblasti správy produktů, marketingu a reklamy, účetnictví i pracovníci z oborů jako jsou informační technologie. Komunikativní uchazeče by mohly zaujmout pozice určené pro komunikaci se zákazníky a klientský servis. Kariéra ve 4kids ale nemusí znamenat práci pouze v kanceláři. E-shop 4kids má rozsáhlý sklad s velkým počtem produktů, jehož správu je také nutné zajišťovat. Zde se například mohou uplatnit i zájemci o manuální práce.

4kids kontakty

Zákaznický servis 4kids funguje v pracovní dny od 8 do 16:30 hodin. Společnost je možné kontaktovat telefonicky na lince 313 129 857 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@4kids.cz. Sídlo firmy se nachází na adrese Všechromy 75, 251 63 Strančice, jedná se však pouze o sídlo společnosti, nikoliv pobočku či prodejnu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Všechromy 75, 25163 Strančice

IČ:

27236480

Založení / Zapsání do OR*:

6. 5. 2005

Právní forma:

s.r.o.