Senior programátor s manažerskými schopnostmi - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
premium

Senior PHP Programátor

Brno
Plný úvazek
45 - 65 000 Kč
Mám zájem o nabídku Senior PHP Programátor

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Společnost Neogenia hledá SENIOR PROGRAMÁTORA S MANAŽERSKÝMI SCHOPNOSTMI.

Máte za sebou roky práce ve společnosti, kde Vaším úkolem bylo „odsedět“ si pracovní dobu a hlavně se do ničeho neplést? Máte pocit, že smyslem pracovní doby je přiblížit Vás o den k důchodu?

A co takhle vyzkoušet práci ve firmě, která ocení Vaše názory, kde si budete moci sestavit a vést svůj vlastní tým a podílet se na něčem velkém a smysluplném? Přesně to totiž nabízí Neogenia. Neogenia je brněnská firma, která se od svého vzniku v roce 2010 zařadila mezi špičku v oblasti internetových služeb a komunikačních nástrojů. Mezi naše projekty patří například SMSbrána.cz, Zlaté slevy, nebo celosvětově unikátní komunikační brána pro obce – Mobilní rozhlas.

A právě teď hledáme do našeho týmu zkušeného programátora, který nám pomůže tyto projekty rozvíjet. Bude mít za úkol se aktivně podílet na jejich zdokonalování, a postupně si vybudovat svůj tým programátorů, kteří mu s tímto úkolem pomohou.

CO VÁS ČEKÁ V NEOGENII?

 • Práce na unikátních interních projektech, které využívají tisíce klientů po celé ČR a se kterými míříme i do zahraničí.
 • Samozřejmostí jsou zaměstnanecké benefity jako stravenky, školení nebo notebook. Zaměstnanci ale oceňují hlavně bohatý „firemní život“. Chodíme na teambuldingy, jezdíme do sklípků, na kurzy vaření a pořád se tu něco děje, takže nuda Vás určitě nečeká.
 • Budete se aktivně podílet na vývoji našich projektů, takže meetingy, porady a aktivní kooperace s managementem i externími dodavateli bude na denním pořádku.
 • Svou práci si můžete naplánovat tak, aby se Vám šla co nejlépe od ruky. Pracovní doba je flexibilní (s možností home office) a je jen na Vás, jestli si k práci vyberete pracovní stůl, gauč, nebo se Vám nejlépe přemýšlí na podlaze našich moderních kanceláří v centru Brna.
 • Chcete pracovat na HPP, nebo na ŽL? U nás není problém ani jedno.
 • Nového člověka do týmu si ceníme na 45-65 000 Kč a za dobře odvedenou práci Vás čekají další bonusy.

JSTE PRO NÁS TEN PRAVÝ?

 • PHP 5 a MySQL máte v malíčku, máte zkušenosti s agilním vývojem webových projektů a v oboru už pracujete alespoň 5 let?
 • Znáte Nette a ORM Vám nejsou cizí? Umíte s Git/ SVN?
 • Nemáte problém najít kreativní řešení, která šetří čas a zlepšují kvalitu projektů? Jste schopní tato řešení nejen navrhnout, ale i aplikovat do praxe a přizpůsobit se rychlému vývoji projektů?
 • Orientujete se ve vývoji moderních front-endů (jQuery, HTML5, CSS3)
 • Zvládnete nejen sobě, ale i týmu lidí, který budete koordinovat, realisticky rozložit úkoly a pak dohlédnout na kvalitu a termíny jejich dokončování?

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.