Webnode - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Hlinky 995/70, 603 00 Brno

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

25536851

Založení / Zapsání do OR*:

20. 8. 1998

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

V současné době patří společnost Webnode k nejrychleji rostoucím a nejuznávanějším internetovým společnostem na světě. Svou kariéru Webnode zaměřil na oblast informačních systémů a webhostingu. Světově proslulý on-line systém Webnode v různých jazykových mutacích je navržený tak, aby ho mohli používat všichni - profesionálové v práci i laici bez technických znalostí. Společnost se zaměřuje také na tvorbu systému pro e-shopy v jednoduchém designu. Cílem firmy Webnode je stejná podpora v nejvyšší kvalitě každému jejímu zákazníkovi. Webnode snaží věnovat i svým zaměstnancům, které bude bavit práce u Webnode.

Historie

Kariéra Webnode začala roku 1998. Od svého vzniku intenzivně pracuje na informačních technologiích. Webnode byl původně projektem dvou kamarádů z vysoké školy, kteří společně pracovali na tvorbě webů na míru a dnes už je společností světového formátu. Projekt Webnode využívá v současné době více než 30 milionů uživatelů po celém světě. Jen v České republice má systém Webnode přes 2 miliony spokojených uživatelů a počet stále narůstá. V roce 2008 získala Webnode ocenění na LeWeb´98 jako nejlepší start-up roku 2008.

Kariéra ve Webnode

Chcete patřit do mladého týmu české firmy s mezinárodním dosahem? Svým zaměstnancům společnost Webnode nabízí silné a stabilní pracovní prostředí, v němž je práce zároveň i koníčkem a nikoliv pouze prostředkem k získání financí. Svoji kariéru ve Webnode můžete nastartovat také jako absolvent a to v příjemném prostředí moderních kanceláří v těsné blízkosti centra Brna. Firemní politikou je přátelská a profesionální atmosféra. Společnost Webnode volná místa nabízí jak na plné, tak i flexibilní pracovní úvazky, včetně brigád. K benefitům patří mimo jiné i firemní školka, jazykové kurzy, školení a vzdělávání. Zaujala vás práce ve Webnode? Pošlete jim svůj životopis a získejte volné místo ve Webnode.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie Tvorba webu Poradenství