VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA

Francouzská skupina VEOLIA působí po celém světě v oblasti vodohospodářství, odpadového hospodářství a energetiky. V České republice v sobě skupina zahrnuje několik firem se specifickým zaměřením - VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, Veolia Energie ČR, Veolia Využití odpadů ČR a další.

Hodnocení VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

O VEOLIA

VEOLIA se specializuje výhradně na vodní management a jedná se o zastřešující firmu celé skupiny. Společnost také vlastní celé nebo některé části českých vodárenských společností, např. Pražské vodovody a kanalizace nebo Severočeské vodovody a kanalizace.

VEOLIA zajišťuje pitnou vodu v ČR pro téměř 4 miliony obyvatel. V její kompetenci je také odvádění a čištění odpadních vod. V rámci energetických služeb se Veolia snaží nejen dodávat energii, ale také spravovat přilehlé objekty a optimalizovat ekonomická řešení, která mají vliv na životní prostředí a práce, kterou společnost VEOLIA odvádí má dopad na každého z nás.

Historie firmy

V současnosti se skupina VEOLIA pyšní zkušenostmi, které sahají až do napoleonského období, kdy byla v roce 1853 založena tehdejší společnost Compagnie Generale des Eaux. Na českém trhu se firma objevila v roce 1996 a od té doby je u nás vodohospodářským velikánem. Tomu odpovídá i počet zaměstnanců, firma roste a spolu s ní i nabídka práce a volných míst.

VEOLIA kariéra

Ve VEOLII působí po celém světě 170 000 zaměstnanců, z toho 6 800 je z České republiky. Společnost si zakládá na vlastní personální politice, která považuje přístup k péči o zaměstnance za jedny z nejvyšších hodnot celé společnosti. VEOLIA nabízí volná místa zejména na administrativní, technické či manažerské pozice v oblasti energetiky, vodárenství a nakládání s odpady. Kariéru zde mohou začít finanční analytici, obchodní zástupci, technici, projektanti, montéři, strojníci nebo provozní elektrikáři.

Práce v této firmě má přidanou hodnotu ve formě vzdělávání ve vlastním vzdělávacím institutu, čímž umožňují zvyšovat kompetence a dovednosti. VEOLIA poskytuje svým zaměstnancům nejrůznější výukové programy, kurzy a dokonce i bakalářské studium, příspěvek na stravenky, životní a penzijní připojištění, nadstandardní preventivní péči, dovolenou navíc nebo slevu na dopravu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha - Nové město

Velikost firmy:

4 000 - 6 000 zaměstnanců

IČ:

49241214

Založení / Zapsání do OR*:

6. 8. 1993

Právní forma:

a.s.