THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH

Společnost THK RYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. sídlí v Dačicích na Jindřichohradecku a zabývá se výrobou kulových kloubů, kontrolních ramen, vodících táhel, náprav či dutých čepů pro automobilový průmysl. Původem se jedná o Japonskou společnost.

Hodnocení THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

O společnosti THK

Firma THK se zapsala dlouhou historií zejména v oboru výzkumu a výroby lineárního vedení. Aplikace takového zařízení je například u japonských vlaků, využívajících magnetické levitace. Díky modulům lineárního pohybu od společnosti THK byl vyřešen problém s vybočováním jízdní soupravy při prudkém zatáčení. Další zajímavou aplikací lineárního vedení mimo automobilový průmysl je například opatření proti seismickým vlnám v základech domů, které fungují při zemětřesení. Závod v Dačicích se pak zaměřuje zejména na výrobu součástek pro automobilový průmyls.

Historie firmy

Japonská společnost THK Co., Ltd. je na trhu nepřetržitě od roku 1971, kdy zavedla technologii zařízení lineárního pohybu díky valivému kontaktu. Postupně rozšiřované závody dovedly společnost do Spojených států a Německa. Výrobní závod v České republice vznikl v Dačicích po změně výrobny společnosti TRW na THK. Kapacita výroby byla již v roce 2014 na téměř 30 milionech kusů ročně, plánované zvýšení by mělo dosáhnout 50 milionů. Součástí Dačického závodu je i Testovací a validační centrum, které v sobě skrývá i vývojové oddělení.

THK kariéra

Práce ve společnosti THK RYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s je skvělou příležitostí pro kariéru v oboru výroby a vývoje v automobilovém průmyslu. Volná místa jsou nejčastěji pro oblast výroby (mistr, elektrotechnik, výrobní technolog), ale i pro vývoj nebo obchod. V současnosti se jedná o jednoho z největších zaměstnavatelů na Jindřichohradecku. Počet zaměstnanců je již více jak 830. THK nabízí standardní firemní benefity.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dačice III, Strojírenská 160, 380 01 Dačice

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

48244716

Založení / Zapsání do OR*:

1. 3. 1993

Právní forma:

a.s.