Teleperformance - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Teleperformance CZ

Kdo je Teleperformance?

Jsme jedním z největších poskytovatelů služeb kontaktních center v zemi.

Najdete nás v Pardubicích, Hradci Králové a Hodoníně. Jsme strategickým partnerem mnoha významných značek jako je Tesco, Samsung, nebo Ahold a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

Teleperformance
Teleperformance
práce v Teleperformance

Víc než jen zaměstnání

Příjemné pracovní prostředí je pro nás důležité, proto máme na všech našich pobočkách k dispozici relaxační prostory, kde můžete pohodlně svou přestávku strávit třeba v houpacím křesle nebo si s kolegy vypít šálek kávy v našem „obýváku”. Nechybí zde ani připojení k internetu, plně vybavené kuchyňky s kávovary a občerstvovací automaty.

Teleperformance
Teleperformance
Teleperformance
práce v Teleperformance
„Do TP jsem nastoupila ve čtvrtém ročníku gymnázia na brigádu jako operátor call centra. Odmaturovala jsem, vystudovala vysokou školu, vdala se. Dnes jsem ve firmě deset let a jsem zodpovědná za trénink a kvalitu hovorů celé pobočky.“ Andrea Kraśko, trenér
„Práci v TP jsem objevila před 2 lety jako skvělou brigádu. Než jsem se stihla rozkoukat, byl ze mě supervizor a za rok mi svěřili celý systém CCMS (Central Case Management System). Dělám teď to, co mě naučili ve škole a jsem nadšená. :)“ Dana Tomančáková, CCMS Coordinator

Kancelář a dostatek soukromí

Můžete se těšit na práci v prostorách, kde má každý tým či projekt svou vlastní samostatnou „kancelář“. Prostory našeho kontaktního centra jsou vybavené klimatizací, pracovní místa poskytují dostatek soukromí a celkově jsme právem hrdí na příjemné a přátelské pracovní prostředí. Navíc jsou dveře od naší kanceláře pro každého vždy otevřené.

práce v Teleperformance
Teleperformance
Teleperformance team

Na našich lidech nám záleží

Nejméně 2x do měsíce pořádáme různé interní aktivity, které mají za cíl naše zaměstnance motivovat. Těšit se můžete na Mikulášskou nadílku, „zapotit“ se v rámci měsíční výzvy Xtra-mile game, nebo si díky „Half a day in my shoes“ vyzkoušet kteroukoli pozici napříč společností. Nechybí ani společné teambuildingy, vánoční večírky a letní akce, které jsou každý rok jiné, ale vždy nezapomenutelné.

Rádi se odměňujeme

Vážíme si našich zaměstnanců a máme pro ně připravenou řadu benefitů. Pravidelně se scházíme u firemních snídaní a užíváme si týden volna navíc. Díky stravenkovým kartám se s kolegy pravidelně vydáváme na společný oběd. Poukázky Flexi pass nás často zavedou do kina i s celou rodinou a Multisport karta zase do fitness centra. A na nákupy u nás má skoro každý zaměstnanec svou vlastní Makro kartu.

U nás si vybere každý

Nabízíme spolupráci na HPP i různé formy zkrácených úvazků či brigády. Příležitost u nás najdou jak maminky na mateřské dovolené, tak i studenti, kteří si mohou směny plánovat podle svých potřeb. Portfolio našich klientů je široké a různorodé. Každý si může vybrat typ úvazku i projektu, který mu nejvíce vyhovuje.

Možností je tu mnoho. Zajímavou příležitostí je například možnost spolupracovat na jednom z našich nejzajímavějších cizojazyčných projektů, který obsluhuje největší e-shop na světě.

Teleperformance

S námi můžete růst

Pro každého našeho zaměstnance máme připravený propracovaný systém kariérního růstu. Pravidelně u nás probíhají školení, ze kterých si určitě vybere každý. Ta jsou zaměřená na komunikaci, na zvládání stresových situací, práci v nejrůznějších programech, nebo třeba na osobní rozvoj.

Teleperformance

Pohovor u dobré kávy

Každý pohovor se liší podle typu projektu. Vždy se můžete těšit na dobrou kávu a přátelskou personalistku, která formou krátkého rozhovoru ověří Vaše komunikační dovednosti a v případě potřeby projektu, i Váš pravopis a technické znalosti. Přestože jsou u nás zkušenosti z call centra výhodou, jsme Vás připraveni všechno naučit.

Teleperformance

Na co se ptáme?

Výběrové řízení s naší personalistkou trvá ve většině případů maximálně 40 minut. Můžete očekávat otázky typu: Proč se hlásíte právě k nám? Jaké máte zkušenosti? Jaká jsou Vaše očekávání? Rozhodně se není čeho bát, vždy se nějak domluvíme a najdeme to nejlepší řešení pro všechny.

Přijďte si s námi popovídat u kávy!

Fotogalerie

Teleperformance team
pracovní prostředí Teleperformance
recepce Teleperformance
Teleperformance team
Teleperformance kolektiv
Teleperformance práce
školení v Teleperformance
prostředí v Teleperformance

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teleperformance CZ na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

super kolektiv

Negativa firmy:

*

před 1 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teleperformance CZ na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Kurzy anglictiny,

Negativa firmy:

Stres, velmi male financni ohodnoceni, neochotni a neuzitecni vedouci pracovnici

před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teleperformance CZ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

před 1 rokem
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teleperformance CZ na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Firma se přizpůsobí vaším požadavkům co se týká úvazku. Je možné mít jak plný, tak i zkrácený úvazek. Co určitě každý člověk u svého zaměstnavatele ocení je 25 dní dovolené a firemní večírky, které za to stojí obzvlášť s dobrým kolektivem.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (5)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Služby Komunikace Call centrum