ComGate - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Jankovcova 1596/14a, 170 00 Praha

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

26508842

Založení / Zapsání do OR*:

4. 2. 2002

Právní forma:

a.s.

O společnosti

ComGate je česká společnost, která má své vlastní call centrum, její práce se točí také kolem logistiky. Práce v ComGate je specializovaná na spíše stabilní a dlouhodobější projekty. Společnost se zabývá získáváním nových klientů pro své partnery a k tomu se stará o jejich obsluhu po telefonu (výzkumy, uvítací hovory, upomínky a další). Zásadou je v této společnosti neobtelefonovávat zbytečně velké množství lidí, kteří o firemní produkty ani nemají zájem. Cílem call centra ComGate je sofistikovaný přístup k oslovení potencionálních klientů. Kariéru v ComGate si nyní buduje asi 300 operátorů na 3 pobočkách a stále mají v nabídce další a další volná místa.

Kromě práce v call centru se zde nabízí také práce v logistice. ComGate zajišťuje skladování a expedici zboží, dokonce i velmi křehkého, těžkého nebo extra velkého zboží. Sklady má ComGate v Praze, poblíž Pardubic a na Slovensku v Bratislavě.

Historie firmy

Začátek firmy se píše k roku 2000, kdy vznikla společnost smartNET, která podnikala v oblasti mobilního marketingu. O 2 roky později se společnost přejmenovala na nynější název ComGate. V roce 2003 již fungovaly platební služby typu mobilní platby Premium SMS. Pro oblast telekomunikací, finančních služeb a utilit založila firma nové call centrum v Hradci Králové. Dalším sektorem práce ComGate je logistika, která má začátky v této firmě v roce 2008. Firma vytvořila nové logistické centrum pro outsourcing marketingové a e-shopové logisticky v Pardubicích. V roce 2010 získal ComGate oprávnění od České národní banky na placení kartou a bankovními tlačítky. O 4 roky později firma zprovoznila trutnovské call centrum, kde začali nabírat mnoho nových lidí. Hned nato bylo otevřeno ještě jedno kontaktní centrum, a to ve Žďáru nad Sázavou. V dalších letech se pobočka logistiky otevřela i na Slovensku v Bratislavě. Společnost se stále rozvíjí a snaží se i obsadit volná místa lidmi s chutí pracovat a s chutí pomáhat druhým.

Kariéra v ComGate

Pokud máte zájem o kariéru v ComGate, potom nastražte uši, nejen, že si můžete vybrat z volných míst v ComGate, můžete také napsat HR specialistce se zájmem o určitou pozici. Jestli někdy v budoucnu bude firma hledat někoho právě na pracovní pozici, kterou jste poptával/a, vyberou vás jako první! Na volné místo se můžete přihlásit do jak českých měst (Praha, Trutnov, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou, Pardubice), tak do slovenské Ivanky pri Dunaji. Ve firmě si práci určitě vybere téměř každý, kariéru si mohou zaměstnanci budovat v marketingovém/účetním/logistickém/IT oddělení nebo v oblasti zákaznické péče.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ComGate na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělé kanceléře Sickdays Volná pracovní doba Zajímavá náplň práce

Negativa firmy:

Bohužel práci v zajímavém segmentu a skvělý kolektiv přebíjí takřka maniakální snaha vedení společnosti mít u všeho poslední slovo (které navíc často mění přes noc) a vidět v zaměstnancích jen zdroje, kterých se není problém zbavit za jim nevýhodných podmínek. Společnost se snaží působit, jako odborník ve světě fintech, bohužel platební brána je roky za konkurencí a logistika byla v zisku naposledy za komunismu. Opravdu skvělí zaměstnanci tak odchází a fajn kolegové opravdu nezachrání atmosféru, která se za poslední rok hodně proměnila.

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ComGate na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hezké kanceláře. Super kolegové

Negativa firmy:

ComGate je firma, která se tváří ohromně profesionálně jak stranou ke klientům, tak hlavně k zaměstnancům. Ale opak je pravdou. Management firmy tvoří v podstaťe jeden člověk. Podle jeho představ se dělá vše i když je to sebevětší hloupost. Odůvodňění? Prostě to tak chci. Jeden den se na něčem domluvíte, ale druhý den je vše jinak. Záleží jak se daný člověk vyspí. A i když vše tedy děláte dle představ, tak po čase je to špatně a chyba je to vaše protože jste to vlastně vymyslel vy. Vlastní nápady nebo kreativita tu nejenže nejsou žádoucí, ale jsou potlačovány. Nelidský až otrokářský přístup k zaměstnancům ze strany managementu je až ohromující. Vše dlouho trvá a honí se na poslední chvíli. Všechno se dělá tak nějak napůl a každý to vlastně dělá jinak ale všichni špatně. Takže když týden děláte na určitém projektu, který průběžně reportujete, tak se může stát, že až když ho budete mít skoro hotový, vám bude řečeno, že to vlastně deláte zbytečně a můžete začít znova (to je denní chléb). Zkušení lidé tu dlouho nevydrží. Buď jsou vyhozeni nebo odejdou sami. Zaměstnanci tu jsou v podstaťe dělníci ve fabrice, kteří nemusí myslet, ale jen plnit. Práce v této firmě vás sice nevyčerpá fyzicky, ale psychicky vás vyždíme do nejmenší kapky. A mimochodem, firma o sobě uměle tvoří pozitivní obraz. Proto je zde tak vysoké hodnocení (vlastní zkušenost).

Doporučení pro management firmy:

Firmu dělají její zaměstnanci. Jeden člověk nemůže být odborníkem na vše. Važte si tedy zkušených a pracovitých lidí.

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ComGate na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělí zaměstnanci Hezké kanceláře Sickdays

Negativa firmy:

Management, který nerozumí lidem a zaměstnance bere, jen jako čísla, kterých se zbaví.

před 9 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ComGate na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

moznost rozvoje a rustu

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (35)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Marketing Retailing Logistika Komunikace Prodej zboží Účetnictví a daně Call centrum