Rozbaleno.cz - volné pracovní pozice | VímVíc.cz

Rozbaleno.cz

Rozbaleno.cz je internetový obchod, specializující se na prodej rozbaleného, vystavovaného, repasovaného, či vráceného zboží. Díky tomu, že zboží není zbrusu nové, ho zákazníci získají za mnohem výhodnější ceny, někdy i za polovinu. Rozbaleno.cz je součástí Mall Group: skupiny šetnácti e-shopů, které fungují v sedmi zemích Evropy. Patří mezi ně například Mall.cz, CZC.cz a Košík.cz.

Hodnocení Rozbaleno.cz

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Na samém začátku stálo založení Internet Mall, a.s. v roce 2000. Zakladatelé se snažili vylepšit způsob prodeje elektroniky přes internet z tzv. „katalogového prodeje“ na pro-klientštější a přehlednější. Ke vzniku Mall Group došlo o šestnáct let později, to už ale Rozbaleno.cz dávno fungovalo. Bylo totiž založeno už v roce 2006. Heslo firmy zní:

Nákupem u nás opravdu ušetříte, protože my dáváme přednost ceně před obalem.

Rozbaleno.cz - zkušenosti

Rozbaleno.cz nabízí obrovskou škálu produktů. Najdete zde bílé zboží, elektroniku, oblečení a doplňky, sportovní potřeby, zkrátka téměř vše, co vás napadne. Vzhledem k tomu, že zboží může být jak jen vyzkoušené, tak i nekompletní, či zánovní, je při nakupování potřeba pořádně si prohlédnout fotky a zvážit, jestli vám reálný stav věci vyhovuje. Pokud byste s produktem nebyli spokojeni, samozřejmě ho můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu a má i dvouletou záruku!

Rozbaleno.cz - sleva střídá slevu

My Češi milujeme slevy a Rozbaleno.cz je si toho dobře vědomo. Velmi často zde můžete narazit na dopravu zdarma, slevu 20 % na vše, či podobné akce. Rozbaleno.cz má navíc všechny produkty levnější oproti cenám jiných e-shopů. Nemusíte se bát, všechny produkty jsou před prodejem podrobně testovány a tak by se vám nemělo stát, že vám domů přijde něco nefunkčního.

Kariéra v Rozbaleno.cz

V Rozbaleno.cz, stejně tak jako v ostatních e-shopech Mall Group, pracuje spousta zapálených lidí. Do týmu hledají nové kolegy a kamarády, kteří jsou talentovaní, nebojí se výzev a jsou ochotni se pokoušet o nemožné. V Rozbaleno.cz shání například vývojáře. Ti mají spoustu výhod. Kromě VIP nákupů na e-shopech Mall Group je to třeba i možnost půjčit si a vyzkoušet si nejnovější hardware nebo účast na IT snídaních.

Další velmi často obsazovanou pozicí pro Rozbaleno.cz je pozice testera, nebo skladníka. Ať už se hlásíte na jakékoliv místo, měli byste být proaktivní, pečliví, svědomití a samostatní. Pošlete do Mall Groupu svůj životopis a uvidíte, jestli se dohodnete!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U garáží 1611/1, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Velikost firmy:

30 - 50 zaměstnanců

IČ:

27599248

Založení / Zapsání do OR*:

19. 9. 2006

Právní forma:

s.r.o.