RE/MAX Home - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

RE/MAX Home

RE/MAX Česká republika je realitní kancelář, která se zabývá prodejem a pronájmem domů a bytů, prodejem pozemků komerčních a zahraničních nemovitostí. V současnosti čítá 120 kanceláří a pracuje pro ni zhruba 1200 makléřů. Nabízí pro ně však další volná místa.

Hodnocení RE/MAX Home

Přidat hodnocení

Historie firmy

Společnost RE/MAX je na trhu více než 35 let. Působí nejen v Evropě, ale i USA a Kanadě. Na evropský trh vstoupila v roce 1995 a do České republiky o deset let později. Dle nezávislé tržní studie je nejznámější značkou s největším tržním podílem nejspokojenějších zákazníků.

RE/MAX funguje na principu franšízingu se zásadou: „With RE/MAX Everybody Wins – Se značkou RE/MAX každý vítězí“. Společnost se zaměřuje na skutečné potřeby svých zákazníků, dodržuje vysoce profesionální standardy a přísný etický kodex. Jako jediní na trhu poskytuje na kvalitu servisu záruku.

RE/MAX kariéra

V RE/MAX rozvíjejí svou kariéru ti nejproduktivnější a nejzkušenější makléři, kteří celosvětově dosahují nejvyšší průměrné produkce na trhu. Práce v RE/MAX nabízí možnost využít výhody dlouhodobě ověřené strategie a síly značky firmy.

Makléři mohou v této realitní kanceláři uplatnit dobře své dovednosti a dosáhnout dalšího profesního i osobního rozvoje. Práce v RE/MAX jim dodá potřebnou motivaci, energii a know-how, které využijí pro maximální spokojenost svých zákazníků. Volná místa najdou makléři v RE/MAX Praha, Brno, Břeclav nebo Chomutov.

Práce je vhodná pro uchazeče, kteří jsou časově flexibilní, komunikativní a chtějí se učit novým věcem. Kariéra v realitní kanceláři RE/MAX znamená i využívání příjemných benefitů jako je služební automobil, nízký tarif, mimopracovní aktivity, přátelský zkušený kolektiv, který je ochotný pomoci. Ohodnocení je dle vykonané práce. Nejdůležitější není praxe, ale touha stát se profesionálem v oboru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Modřanská 14/88, 147 00 Praha

IČ:

04870794

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Reality Služby