PP Agency

Kde pracujeme?

Najdete nás v Myslíkové ulici, ideální cestování k nám je metrem nebo tramvají, jinak tu máme placené stání. V okolí máme spoustu, kvalitních restaurací a po pracovním dnu si můžete zajít na vyhlášenou Náplavku, která je za rohem. Naše kanceláře jsou útulné s rodinnou atmosférou, každý má dostatek klidu na svojí práci, ale zároveň se může nechat inspirovat svými kolegy.

„Práce v PP Agency si moc cením, protože mi dává možnost dělat opět tzv. velký business a to s jedinečnou službou na trhu. V jednání na úrovni managementu společností má letité zkušenosti a zde je mám možnost opět naplno využívat a posouvat se tak stále dál.“
„Firmu mám ráda a baví mne v ní pracovat. Dost velkou roli hraje, když vidíte smysl své práce. Ono pomáhat našim klientům uspět na zahraničních trzích i v tuzemsku není jen tak. Kolegové jsou nejen veselí borci, ale i kamarádi, co podpoří, když Vám zrovna není hej.“

Jaký je náš příběh?

Jsme tisková agentura, která v minulém roce oslavila 25. výročí. Jsme tedy již zavedená firma na českém trhu. Naše tiskové materiály putují do celého světa v mnoha jazykových mutacích. Vznikají ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem zahraničních věcí, Svazem průmyslu a dopravy,Hospodářskou komorou a dalšími institucemi.

Na co se můžete těšit?

Jsme k zaměstnancům tolerantní, snažíme se zaměstnance pozitivně motivovat. Těšit se můžete na příjemný kolektiv plný různorodých osobností. Všichni jsou ale přátelští. Snažíme se být jako jedna rodina. Na pohovoru budeme chtít znát vaše zkušenosti. Hledáme lidi vytrvalé, cílevědomé a samostatné. Zkušenost s obchodem jsou výhodou, ne však prioritou.

Fotogalerie

ředitel
zaměstnankyně
práce
práce u pc
PP Agency
práce
práce
práce

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (3)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Média Poradenství Tiskové a kopírovací služby