Oberbank Spořící účet LIMIT | VímVíc.cz

Oberbank Spořící účet LIMIT

Společnost Oberbank nabízí Spořící účet LIMIT, jehož založení, vedení a zrušení je zdarma. Konkrétní výše úrokové sazby je závislá na příslušném zůstatku na spořicím účtu.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 0,1 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Konkrétní výše úrokové sazby je závislá na příslušném zůstatku na spořicím účtu LIMIT.

Další informace:

Založení, vedení a zrušení účtu je zdarma

Spořicí účet LIMIT je možné zrušit bez výpovědní lhůty

Podmínky spořícího účtu:

  • Pokud odpovídá v zůstatek na účtu vyššímu stupni úročení, úroková sazba se automaticky upraví

Oberbank Spořící účet LIMIT a úroková sazba

Oberbank Spořící účet LIMIT je určený k pravidelnému i nepravidelnému spoření finančních prostředků. Spořední LIMIT představuje základ úspor klientů a zároveň motivuje k dalším vkladům. Konkrétní výše úrokové sazby je závislá na příslušném zůstatku na účtu. Pokud odpovídá výše zůstatku účtu vyššímu stupni úročení, úroková sazba se automaticky upraví. Upravenou úrokovou sazbou se úročí celý zůstatek účtu.

S financemi na účtu může klient hýbat podle svých potřeb. Je možné je kdykoliv vložit na účet nebo je vybrat. Založení, vedení i zrušení spořicího účtu LIMITA je u Oberbank AG zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Aktuální informace o zůstatku a pohybech na účtu získá klient pohodlně i z domova prostřednictvím Klientského portálu Oberbank.

Založení Oberbank Spořícího účtu LIMIT

Založení jakéhokoliv účtu u Oberbank.cz může klient provést prostřednictvím osobní schůzky s finančním poradcem. Pro sjednání termínu schůzky stačí vyplnit online formulář na webové stránce Oberbank AG www.oberbank.cz. Do formuláře pro sjednání spořícího účtu LIMIT se vyplňuje filiálka, na které by měla schůzka proběhnout, 2 vyhovující termíny schůzky (datum a čas), osobní údaje a případně přílohy. Následně klient čeká, než se ozve poradce banky, aby si společně domluvili termín schůzky.

Výhody Oberbank Spořícího účtu LIMIT

Spořící účet LIMIT poskytuje Oberbank k pravidelnému i nepravidelnému spoření. Vklady na účet jsou splatné denně, a tak je možné s nimi kdykoliv manipulovat bez jakéhokoliv poplatku. Spořící účet LIMIT je také bez výpovědní lhůty. Jeho založení, vedení i zrušení je zcela zdarma.

Spravovat Oberbank spořící účet LIMIT může klient prostřednictvím Klientského portálu Oberbank odkudkoliv. U spoření LIMIT je dále zdarma výběr z účtu, výpis z účtu, vklad na účet a převod na vlastní účet v měně účtu.

Nezaujal vás Oberbank spořící účet LIMIT? Podívejte se, jaký spořící učet mají v nabídce jiné banky. Například Fio spořící účet Fio Konto nebo Equa bank spořící účet HIT.

Další druhy spoření u Oberbank AG

Oberbank AG nabízí dva druhy spoření: Spořicí účet LIMIT a Spořicí účet SPECIÁL. Oberbank Spořící účet SPECIÁL představuje příležitost pro atraktivní zhodnocení finančních prostředků ve stabilní a nezávislé bance. Založení, vedení a zrušení spořicího účtu je zdarma. Vklady na Spořícím účtu SPECIÁL jsou denně splatné a je možné kdykoliv vkládat nebo s nimi ihned disponovat bez jakékoliv srážky na úrocích. Stejně jako spoření LIMIT, i spořicí účet SPECIÁL je bez výpovědní lhůty.

Aktuální informace o zůstatku a pohybech na účtu klient pohodlně získá odkudkoliv prostřednictvím Oberbank Klientského portálu Oberbank. Spoření SPECIÁL má individuální úrokovou sazbu pro nové vklady v CZK. Pro sjednání spoření SPECIÁL si potenciální klient domluví schůzku s poradcem.

Historie Oberbank

V České republice je Oberbank od roku 2004, přestože historie Oberbank sahá až do roku 1869, kdy došlo k založení banky. Oberbank.cz má jasné hodnoty, kterými se řídí. Jsou jimi spolehlivost, kompetence, důvěra, vášeň, stabilita a solidnost. Oberbank pečuje a radí svým klientům ve všech finančních záležitostech, především ale v situacích, které vyžadují intenzivní péči a poradenství.

Jedná se o regionální banku v srdci Evropy, se sídlem v Linci a filiálkami v Rakousku a Německu, v Česku, Maďarsku a na Slovensku. Oberbank nabízí produkty privátním i firemním klientům. Pro privátní klienty jsou připravené běžné účty a debetní karty, spoření, vklady a financování. Firemním klientům banka poskytuje platby, financování, leasing, dotace a zahraniční obchod.

Oberbank kontakt

Pro klienty je na webových stránkách www.oberbank.cz připravený online formulář pro podání dotazů a sjednání schůzky od pondělí do pátku od 8 do 19 hodin. Klienti mohou využít Oberbank kontakt na servisní lince Klientského portálu na čísle +420 387 717 153. Linka funguje v pracovních dnech od 8:30 do 16:30 hodin. Podpora pro platební karty je k dispozici na telefonním čísle +420 495 800 111. Centrála společnosti pro Českou republiku se nachází na adrese náměstí I.P. Pavlova 5, 120 00 Praha 2.