Oberbank Spořicí účet LIMIT | oberbank.cz | VímVíc.cz

Oberbank Spořicí účet LIMIT

Společnost Oberbank nabízí Spořicí účet LIMIT, jehož založení, vedení a zrušení je zdarma. Konkrétní výše úrokové sazby je závislá na příslušném zůstatku na spořicím účtu.
Mám zájem o spořicí účet
Maximální úrok 0,1 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Konkrétní výše úrokové sazby je závislá na příslušném zůstatku na účtu. Pokud odpovídá výše zůstatku účtu vyššímu stupni úročení, úroková sazba se automaticky upraví.

Další informace:

Založení, vedení a zrušení účtu je zdarma

Spořicí účet LIMIT je možné zrušit bez výpovědní lhůty

Podmínky spořicího účtu:

  • Účet je bez výpovědní lhůty.

Oberbank Spořicí účet LIMIT a úroková sazba

Oberbank Spořicí účet LIMIT je určený k pravidelnému i nepravidelnému spoření finančních prostředků. Spořední LIMIT představuje základ úspor klientů a zároveň motivuje k dalším vkladům. Konkrétní výše úrokové sazby je závislá na příslušném zůstatku na účtu. Pokud odpovídá výše zůstatku účtu vyššímu stupni úročení, úroková sazba se automaticky upraví. Upravenou úrokovou sazbou se úročí celý zůstatek účtu. Pokud si klient není jistý s výběrem nejlepšího spořicího účtu, měl by využít spořicí účty srovnání.

S financemi na účtu může klient hýbat podle svých potřeb. Je možné je kdykoliv vložit na účet nebo je vybrat. Založení, vedení i zrušení spořicího účtu LIMIT je u Oberbank AG zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Aktuální informace o zůstatku a pohybech na účtu získá klient pohodlně i z domova prostřednictvím Klientského portálu Oberbank.

Založení Oberbank Spořicího účtu LIMIT

Založení jakéhokoliv účtu u Oberbank.cz může klient provést prostřednictvím osobní schůzky s finančním poradcem. Pro sjednání termínu schůzky stačí vyplnit online formulář na webové stránce Oberbank AG www.oberbank.cz. Do formuláře pro sjednání spořicího účtu LIMIT se vyplňuje filiálka, na které by měla schůzka proběhnout, 2 vyhovující termíny schůzky (datum a čas), osobní údaje a případně přílohy. Následně klient čeká, než se ozve poradce banky, aby si společně domluvili termín schůzky. Není-li si klient jistý s výběrem nejlepšího spořicího účtu, měl by využít online spořicí účty srovnání.

Výhody Oberbank Spořicího účtu LIMIT

Spořicí účet LIMIT poskytuje Oberbank k pravidelnému i nepravidelnému spoření. Vklady na účet jsou splatné denně, a tak je možné s nimi kdykoliv manipulovat bez jakéhokoliv poplatku. Spořicí účet LIMIT je také bez výpovědní lhůty. Jeho založení, vedení i zrušení je zcela zdarma. Spravovat Oberbank spořicí účet LIMIT může klient prostřednictvím Klientského portálu Oberbank odkudkoliv. U spoření LIMIT je dále zdarma výběr z účtu, výpis z účtu, vklad na účet a převod na vlastní účet v měně účtu.

Nezaujal klienty Oberbank spořicí účet LIMIT? Mohou se podívat, jaký spořicí učet mají v nabídce jiné banky. Například Fio spořicí účet Fio Konto nebo ČSOB Duo Profit.

Další druhy spoření u Oberbank AG

Oberbank AG nabízí i další druhy spoření: Spořicí účet LIMIT, Spořicí účet a termínované vklady. Oberbank Spořicí účet představuje příležitost pro atraktivní zhodnocení finančních prostředků ve stabilní a nezávislé bance. Založení, vedení a zrušení spořicího účtu je zdarma. Vklady na Spořicím účtu jsou denně splatné a je možné kdykoliv vkládat nebo s nimi ihned disponovat bez jakékoliv srážky na úrocích. Stejně jako spoření LIMIT, i spořicí účet je bez výpovědní lhůty.

Úroková sazba na spořicím účtu je 4 % p.a. včetně bonusu na maximálně 6 měsíců. Základní úroková sazba u spoření je 0,01 % p.a. Aktuální informace o zůstatku a pohybech na účtu klient pohodlně získá odkudkoliv prostřednictvím Oberbank Klientského portálu Oberbank. Spoření má individuální úrokovou sazbu pro nové vklady v CZK. Pro sjednání spoření Oberbank si potenciální klient domluví schůzku s poradcem.

Termínované vklady u Oberbank jsou dva: Termínovaný vklad TOP JISTOTA a Termínovaný vklad TOP JISTOTA PLUS. Oba dva mají minimální počáteční vklad ve výši 30.000 Kč. Termínovaný vklad TOP JISTOTA nenabízí další možnost vkladu a doba je 6, 9 a 12 měsíců. Termínovaný vklad TOP JISTOTA PLUS má neomezenou maximální výši vkladu a doba trvání vkladu je 18 měsíců. Úroková sazba je fixní a pro každé období 6 měsíců se různí.

Historie Oberbank

V České republice je Oberbank od roku 2004, přestože historie Oberbank sahá až do roku 1869, kdy došlo k založení banky. Oberbank.cz má jasné hodnoty, kterými se řídí. Jsou jimi spolehlivost, kompetence, důvěra, vášeň, stabilita a solidnost. Oberbank pečuje a radí svým klientům ve všech finančních záležitostech, především ale v situacích, které vyžadují intenzivní péči a poradenství.

Jedná se o regionální banku v srdci Evropy, se sídlem v Linci a filiálkami v Rakousku a Německu, v Česku, Maďarsku a na Slovensku. Oberbank nabízí produkty privátním i firemním klientům. Pro privátní klienty jsou připravené běžné účty a debetní karty, spoření, vklady a financování. Firemním klientům banka poskytuje platby, financování, Oberbank leasing, dotace, subvence a zahraniční obchod.

Oberbank kontakt

Pro klienty je na webových stránkách www.oberbank.cz připravený online formulář pro podání dotazů a sjednání schůzky od pondělí do pátku od 8 do 18:30 hodin. Klienti mohou využít Oberbank kontakt na servisní lince Klientského portálu na čísle +420 387 717 153. Linka funguje v pracovních dnech od 8:30 do 16:30 hodin. Podpora platebních karet je k dispozici na telefonním čísle +420 495 800 111. Centrála společnosti pro Českou republiku se nachází na adrese Oberbank AG, náměstí I.P. Pavlova 5, 120 00 Praha 2. IČO Oberbank je 26080222.