MITAS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

MITAS

Společnost MITAS a.s. je český podnik zaměřený na výrobu pneumatik. Zaměřuje se hlavně na speciální aplikaci pneumatik v mimosilničním provozu. S obratem 450 mil. Euro je společnost významnou a stabilní firmou s příležitostí kariéry v oboru gumárenského průmyslu.

Hodnocení MITAS

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

O společnosti MITAS

MITAS a.s. se díky dlouhodobým snahám o inovace stal největším evropským výrobcem pneumatik pro mimosilniční využití. Jedná se zejména o pneumatiky pro zemědělské, industriální a motocyklové využití. V současnosti se společnost skládá z tří výrobních závodů v ČR, jednoho v Srbsku a v USA. Dále je zastoupen vlastní globální distribuční sítí pod značkou Mitas nebo Cultor. V portfoliu jsou radiální i diagonální pneumatiky a každý čtvrtý traktor nebo kombajn je vybaven pneumatikami Mitas. Společnost zároveň pneumatiky vyvíjí a také testuje.

Historie firmy

Společnost Mitas a.s. vznikla v Praze roku 1933, od roku 1934 probíhá výroba. Mitas byl založen jako dceřiná společnost francouzského Michelinu. Během dlouhé historie se firma profilovala v oblasti vývoje a výroby pneumatik pro speciální využití. Po roce 1991 se stává společnost podílníkem Barum Holding a později vznila dalším sloučením Česká gumárenská společnost a.s.. V roce 2004 odkupuje Česká gumárenská společnost divizi AGRO od Continentalu a Mitas prochází restrukturalizací, získává investiční pobídku v rámci programu “MITAS 2004” a díky odkupu od Continentalu získává společnost právo využívat v gumárenském průmyslu značky pneumatik Continental, Semperit a Euzkadi. Roku 2012 vstupuje na trh v USA.

Mitas kariéra

Kariéra v Mitas je výbornou příležitostí pro práci v oboru gumárenského průmyslu. Jedná se o silnou společnost, která je lídrem na trhu pneumatik pro speciální použití. Práce v Mitas je spojena nejen s výrobou, ale i vývojem a testováním produktů. Volná místa nabízí kontinuálně a mimo standardní benefity i příspěvky na stravování, náborový jednorázový příspěvek nebo stabilizační příspěvek jednou za rok. Mimo práci v českém regionu lze nalézt i volná místa v rámci zahraničních výrobních závodů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Záběhlice, Švehlova 1900/3, 106 00 Praha 10

Velikost firmy:

2000 - 2499 zaměstnanců

IČ:

00012190

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1991

Právní forma:

a.s.