MITAS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Záběhlice, Švehlova 1900/3, 106 00 Praha 10

Velikost firmy:

2000 - 2499 zaměstnanců

IČ:

00012190

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1991

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost MITAS a.s. je český podnik zaměřený na výrobu pneumatik. Zaměřuje se hlavně na speciální aplikaci pneumatik v mimosilničním provozu. S obratem 450 mil. Euro je společnost významnou a stabilní firmou s příležitostí kariéry v oboru gumárenského průmyslu.

O společnosti MITAS

MITAS a.s. se díky dlouhodobým snahám o inovace stal největším evropským výrobcem pneumatik pro mimosilniční využití. Jedná se zejména o pneumatiky pro zemědělské, industriální a motocyklové využití. V současnosti se společnost skládá z tří výrobních závodů v ČR, jednoho v Srbsku a v USA. Dále je zastoupen vlastní globální distribuční sítí pod značkou Mitas nebo Cultor. V portfoliu jsou radiální i diagonální pneumatiky a každý čtvrtý traktor nebo kombajn je vybaven pneumatikami Mitas. Společnost zároveň pneumatiky vyvíjí a také testuje.

Historie firmy

Společnost Mitas a.s. vznikla v Praze roku 1933, od roku 1934 probíhá výroba. Mitas byl založen jako dceřiná společnost francouzského Michelinu. Během dlouhé historie se firma profilovala v oblasti vývoje a výroby pneumatik pro speciální využití. Po roce 1991 se stává společnost podílníkem Barum Holding a později vznila dalším sloučením Česká gumárenská společnost a.s.. V roce 2004 odkupuje Česká gumárenská společnost divizi AGRO od Continentalu a Mitas prochází restrukturalizací, získává investiční pobídku v rámci programu “MITAS 2004” a díky odkupu od Continentalu získává společnost právo využívat v gumárenském průmyslu značky pneumatik Continental, Semperit a Euzkadi. Roku 2012 vstupuje na trh v USA.

Mitas kariéra

Kariéra v Mitas je výbornou příležitostí pro práci v oboru gumárenského průmyslu. Jedná se o silnou společnost, která je lídrem na trhu pneumatik pro speciální použití. Práce v Mitas je spojena nejen s výrobou, ale i vývojem a testováním produktů. Volná místa nabízí kontinuálně a mimo standardní benefity i příspěvky na stravování, náborový jednorázový příspěvek nebo stabilizační příspěvek jednou za rok. Mimo práci v českém regionu lze nalézt i volná místa v rámci zahraničních výrobních závodů.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Automobilový průmysl Letectví Zemědělství Lesnictví Výroba Věda a výzkum