Levné knihy - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vyberte si svou knihu!

Levné knihy

Levné knihy jsou českou sítí obchodů zaměřenou na prodej knih, kalendářů, sešitů, CD, DVD, hraček a dalšího zboží. Ve více než šedesáti prodejnách po celé republice najdete nepřeberný sortiment knih, z nichž některé přímo v nakladatelství Levné knihy. Jde především o beletrii, klasickou českou a zahraniční literaturu, ale najdete zde například i naučnou literaturu. Každý rok v Levných knihách nakoupí přes 3,5 milionu zákazníků.

Hodnocení Levné knihy

Přidat hodnocení
před 5 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Levné knihy na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Pohodová, klidná práce v přátelském kolektivu

Negativa firmy:

před 5,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Levné knihy na pracovní smlouvu, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

žádná

Negativa firmy:

Přístup managementu naprosto neprofesionální , neznalost prostředí (fungování kas). Nulové bezpečnostní opatření (žádné kamery,rámy) . K svěřeným hodnotám (kasa) má přístup každý , kdo je na směně , vedoucí zná přihlašovací heslo pokladníka . Kasy nejsou pod dohledem kamer se záznamem , takže neprokážete , že tam někdo neoprávněně šáh . Je pravidlem , že brigádníci mají denně manka v řádu stokorun jenž hradí ze svého . To nemluvím o dodržování BOZP .

před 6 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Levné knihy na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Moje brigáda spočívala pouze ve stání u kasy. Žádné zaškolení ohledně rozložení prodejny neproběhlo. Takže pohádka o pestrosti práce je jen prostá lež. Nedoporučuji

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Brigádník – Pardubice
Pracoval(a) jsem ve společnosti Levné knihy na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce s knihami

Negativa firmy:

Arogance vedoucí a její zástupkyně byla neuvěřitelná, samy nedělaly vůbec nic a po brigádnících chtěly práci, která byla uplně zbytečná. Daly vám práci a když jste přišly na směnu za dva dny, tak to zase bylo předělané, protože to zadaly někomu jinému a jinak. Výpověď jsem dostala k 31.1.2018 a dostala jsem ji ten den, když jsem přišla do práce - nikdo mě nevaroval.

Doporučení pro management firmy:

Změnit přístup k brigádníkům.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (7)

Historie společnosti

Společnost Levné knihy má na českém trhu více než dvacetiletou historii. Od roku 2008 celou maloobchodní síť, nakladatelství a internetový obchod provozuje společnost Levné knihy a.s. V červnu 2018 byla pod názvem Budget Books ve Spálené ulici otevřena první pobočka Levných knih se sortimentem kompletně v angličtině.

Kariéra v Levných knihách

Vzhledem k počtu prodejních míst a aktivit Levné knihy téměř neustále hledají posily do svého týmu na HPP i jako dlouhodobou brigádu.

Máte rádi knížky a knihkupectví je pro Vás ráj na zemi? Chcete chodit do práce, kde je dobrý tým lidí? Pojďte pracovat do Levných knih!

Hlavní požadavky kladené na potencionální knihkupce jsou, aby byli dochvilní, spolehliví, aby rádi pomáhali zákazníkům a dokázali s kolegy táhnout za jeden provaz. Čeká je nejen obsluhování zákazníků, ale i příjem zboží, vystavování, aranžování a práce na pokladně. Tato práce v příjemném pracovním prostředí a s flexibilní pracovní dobou je vhodná pro absolventy a po čase je zde i možnost kariérního růstu.

Pokud vás láká práce knihovníka, formulář pro zájemce najdete na webu Levných knih a nezapomeňte přiložit životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Horní Počernice, Do Čertous 2660/16, 193 00 Praha 20

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

28226909

Založení / Zapsání do OR*:

8. 1. 2008

Právní forma:

a.s.