Kompan - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hodnocení Kompan

Přidat hodnocení
před 3,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Kompan na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediná pozitivní věc, která se asi nezmění na Kompanu je výsledný produkt. Dalším plusem je přátelská atmosféra na pracovištích...až ale odejdou i ti, co "Kompan rodinu" drží při sobě (což rozhodně není nikdo z vedení), přijdeme i o tohle :(

Negativa firmy:

HR oddělení kromě náboru nových zaměstnanců nefunguje - nezajímá je názor zaměstnanců! Nekomunikují, nepředávají informace, téměř neorganizují, ani nevymýšlí akce pro zaměstnance. Většina slibovaných benefitů neexistuje nebo je nelze využít. Kanceláře "open office" jsou přeplněné a přehlučené - bez naděje na změnu. České vedení se nechová v souladu s hodnotami firmy. Nepřijímá zpětnou vazbu. Nepodporuje jakoukoliv kolektivní iniciativu, jakkoliv je zaměřená na sport či zdravý životní styl. Taktéž z jejich strany neustále dochází k nesmyslnému krácení i těch zbývajících výhod.

Doporučení pro management firmy:

Komunikujte! Vycházejte vstříc podnětům zaměstnanců. Oceňte lidi, co pro Kompan dělají nad rámec. Nenechávejte si odejít kvalitní lidi.

před 4 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kompan na plný úvazek, do roku 2015.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Salary is not competitive against other companies in Brno - No real benefits. - No cash bonus in the end of the year - Management works like boss not a leader .HRis in one word catastrophical - Just very few projects are like modern companies. Absence of long term planning.

před 4,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kompan na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Výplata včas, přesčasy placený, kolektiv

Negativa firmy:

Dobrovolný soboty byly v sezone poviny jinak sme byli bez bonusu, vedení furt jen slibovalo málo se věnovali člověku aby tam zůstal když už něco umel. Stroje zastaralý, nekdy naladovej vedoucí. Ve Slatine platí skoro nejmíň.

Doporučení pro management firmy:

Zvýšit platy, řešit problémy s vybavením dílny, nenakazovat něco povine když to to ma byt dobrovolny

před 4,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Kompan na plný úvazek.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Správný reprezentant, který jde příkladem nejen ve svém oboru, ale i oborech zcela odlišných! Příklad první: "zdravotnictví - lékařské prohlídky". Vstupní i cyklické jsou opravdu důkladné, a upřímně nejsou ani levné, každý zaměstnanec tak ví, jak na tom zdravotně je. Kupříkladu se zjistilo, že při vstupních pohovorech by měli dostat přednost kardiaci, protože vlivem všech následných okolností, které na vás po vstupu začnou na pracovišti působit, bylo zmapováno, že přežívají pouze srdcaři! Příklad druhý: "historie" Srdce nejednoho nadšence historických artefaktů by zaplesalo, kdyby měl možnost shlédnout naše stroje! Projdete-li vstupní lékařskou prohlídkou a budete-li mít to štěstí pracovat ve výrobě Robinia, dostane se vám i patřičného odborného výkladu a budete mít jedinečnou možnost s těmito historickými stacionárními skvosty dokonce pracovat! Firma si je tohoto vědoma, proto logicky nechce za prohlídku žádné speciální vstupné. Nevěřte proto škarohlídům, kteří říkají, že jsou to staré pazmeky. Každý den nás samy motivují, že ještě jedou. Příklad třetí: "retro styl". Ve firmě nepracují žádní hlupáci, proto víme, jak cool je být v současnosti retro. Firma si dlouho lámala hlavu, jak navodit tu správnou atmosféru doby nedávno minulé, a proto vymyslela geniální a pro značnou část zaměstnanců jednoduché řešení. Stačí se podívat každou výplatní sezónu na výši konečné částky, a vmžiku se přenesete do víru horečky sobotní noci, jen pozor ať u toho vlnění se neshodíte svým afrem diskokouli! Příklad čtvrtý: "svět magie" Těžko říci, zdali oslovil Davida Copperfielda Kompan anebo on oslovil firmu. Musíme však uznat, že i ty největší kouzelnické skvosty jako je přežití přeříznutím cirkulárky anebo nechání zmizet vagon Orient Expressu se tomuto nevyrovnají. Řeč je tu o navržených mzdových tarifech pro nově příchozí uchazeče na skoro všechny inzerované pozice. Mnohý z těch, který tu roky pracuje na maximum z těchto částek nedosáhne, a to je řeč i o těch nejschopnějších. Pocta pro tebe Davide, tohle jsme nerozklíčovali. Příklad pátý: "sebeprezentace" Tato snaha společnosti přechází až ve formu esoterismu, která je vtěsnána na boční stěnu směrem k hlavnímu vstupu do haly Robinie. Každý zaměstnanec tak hned ví, kam patří a kde je mu nejlépe. Společnost opět vychází vstříc době, která nás obklopuje. A výsledek se dostavuje! Zaměstnanci začali pracovat tak efektivně, že jim vedení zkrátilo úvazek o půlhodinu denně, jak veřejně na meetingu deklarovalo a zákonitě posléze i na výplatnicích. Zaměstnanci Kompanu tak mají více času na své rodiny. Děkujeme!

Negativa firmy:

Tato firma nemá negativa, protože pracuje tak dokonale, že jakékoliv zlepšení by znamenalo krok zpět!

Doporučení pro management firmy:

- začněte naslouchat věcem a lidem kolem vás, možná si to neuvědomujete, ale to, že jste tam kde jste, a berete co berete, je v různé míře i díky nám, neznámým jménům v podpalubí, co se na kapitánský můstek nikdy nedostanou

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vlastimila Pecha 1267/6, 627 00 Brno - Černovice

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

26950341

Založení / Zapsání do OR*:

21. 12. 2004

Právní forma:

s.r.o.