KOH-I-NOOR holding - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

KOH-I-NOOR holding

KOH-I-NOOR holding a.s. je firma, která působí po celém světě a zastřešuje veškeré aktivity holdingové skupiny KOH-I-NOOR. Zabývá se čtyřmi hlavními oblastmi podnikání - průmysl spotřební, strojírenský, zdravotnický a energetický. Poskytuje tak práci uchazečům napříč různými obory. V každé odvětví působí alespoň jedna firma pod hlavičkou holdingu, která kooperuje s ostatními.

Hodnocení KOH-I-NOOR holding

Přidat hodnocení

O KOH-I-NOOR holding a.s.

KOH-I-NOOR holding produkuje své výrobky nejen v České republice, ale i Rusku, Číně či Bulharsku. Obchod je zaměřen na více než 80 zemí celého světa. Firma si je vědoma své odpovědnosti a tak klade důraz na životní prostředí a snaží se inovovat své technologické zázemí, aby zamezila nechtěným ekologickým dopadům. Na tomto vývoji spolupracuje s některými českými univerzitami.

Postupem let se firma rozšířila o zdravotnickou GAMA GROUP, strojírenské KOH-I-NOOR MACHINERY, KOH-I-NOOR PONAS, KOH-I-NOOR RONAS a KOH-I-NOOR FORMEX a energeticky zaměřenou společnost KRALUPOL.

Historie firmy

Největší pozornost ze všech svých firem je věnována dominantní KOH-I-NOOR HARDTMUTH, která je také zakládající pro celý holding. Tato společnost má více než dvousetletou tradici. Jejím zakladatelem byl Josef Hardtmuth, který začal ve Vídni vyrábět umělé tuhy, z kterých se záhy staly grafitové a poté barevné tužky.

Jeho synové následně nastoupili na stejnou cestu kariéry, které měla za výsledek postavení továrny kousek od Českých Budějovic, kde bylo dobré naleziště grafitu a jílu a hlavně levná pracovní síla.

KOH-I-NOOR holding kariéra

Práci v těchto vzájemně propojených firmách a institucích nalezlo přes 2500 zaměstnanců. Jak je již patrno veškeré nabízené pracovní pozice si každý pilíř podnikání zpracovává sám. Volná místa mají uplatnění v mnoha oborech a na různých pozicích. Uplatnění najdou uchazeči o manažerské, administrativní, obchodní, technické i dělnické pozice. Kariéra v KOH-I-NOOR holdingu je výborný odrazový můstek pro budoucnost v mnoha oborech. Podívejte se na volná místa společnosti KOH-I-NOOR holding a začněte práci, která vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Baarova 769/45, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

26080991

Založení / Zapsání do OR*:

20. 10. 2004

Právní forma:

a.s.