KetoDiet | Kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

KetoDiet

KetoDiet je internetový obchod s nabídkou potravinového zboží se specializací na ketonovou dietu. Zákazníci, kteří se rozhodnou zhubnout pomocí ketonové diety, najdou právě na e-shopu KetoDiet vše, co potřebují. Jedná se o internetový obchod, práce v KetoDiet proto spočívá především ve správě webu, produktů a dalších administrativních činnostech.

Hodnocení KetoDiet

Přidat hodnocení

Historie firmy

Firma KetoDiet je poměrně mladá, k zápisu do obchodního rejstříku došlo 12.2. 2014. I za tak krátkou dobu fungování si však internetový obchod KetoDiet stihl vytvořit poměrně silnou zákaznickou základnu. Již od počátku nebylo cílem pouze prodávat kvalitní produkty ketonové diety, ale i pomáhat klientům s hubnutím. Proto se na webových stránkách www.ketodiet.cz nachází i tipy na recepty a jídelníčky.

Nabídka zboží

Nabídka zboží internetového obchodu KetoDiet obsahuje vše, co je potřeba při dodržování tzv. ketonové diety. Kromě jednotlivých produktů, jako jsou proteinové tyčinky, kaše, pomazánky, krémy, smoothie, nápoje, sušená masa, sladidla, dochucovadla apod., nabízí e-shop KetoDiet i hotová jídla a předpřipravené dietní balíčky s produkty na několik týdnů, které si mohou zákazníci zakoupit za výhodnější ceny.

Kariéra v KetoDiet

V KetoDiet kariéra znamená pozice spojené především se správou internetového obchodu. Uplatnit se mohou vývojáři a další pracovníci v oblasti IT, kteří se budou starat o funkčnost e-shopu. Dále jsou pro provoz obchodu zapotřebí pracovníci, kteří budou mít na starosti obsah e-shopu – tedy jednotlivé produkty, jejich popisky atd. V KetoDiet proto mají své místo i copywriteři, produktoví manažeři a marketingoví pracovníci, kteří se postarají o propagaci. Samozřejmě jsou s provozem e-shopu spojeny i další administrativní činnosti, jako je například účetnictví. Neméně důležití jsou pracovníci pro komunikaci se zákazníky zajišťující kvalitní zákaznický servis.

KetoDiet kontakty

Obchod KetoDiet je možné kontaktovat telefonicky na čísle +420 734 182 719 nebo na e-mailové adrese info@ketodiet.cz. Rovněž je možné kontaktovat firmu prostřednictvím oficiální facebookové stránky. Sídlo firmy se nachází na adrese Kolovratská 58/1, Strašnice, Praha 10.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kolovratská 58/1, Strašnice, 100 00 Praha 10

IČ:

02648661

Založení / Zapsání do OR*:

12. 2. 2014

Právní forma:

s.r.o.